Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
8. aug 2009

adi ta ty kde si kupali ste sa dnes či ne či ste tam aj ostali spat 😀 😀

andrea.m
8. aug 2009

tu som. nikde sme neboli. deti boli neposlušné tak sme to zrušili a dobre sme spravili lebo aj tak bolo na kupanie dosť chladno.

zuzana355
8. aug 2009

no parada tak dnes fakt nebolo na kupanie ešte tak v bazeniku ked je teplejšia voda tak dufam že zajtra bude lepšie počko,
ach jaj neviem čo zajtra variť 🙄

andrea.m
8. aug 2009

stroganov

zuzana355
8. aug 2009

adi diky 😉

andrea.m
9. aug 2009

zuzka no ako? stroganov zjedený? 😀

janka1874
9. aug 2009

cmuky27 nemáme náhodou tú istú rodinu? 😀 😀 😀 😀 presne ako keby som o drahého family čítala a ešte aj krstná je drahého sestra 🙂 🙂 🙂 🙂

cmuky27
9. aug 2009

to asi nie mozno by sme sa poznali a mangel ma len jednu sestru 😀

zuzana355
9. aug 2009

adi zjedený až prejedený sme nakoniec sme išli ku svokrovcom sa rozlučit idu na tri týždne do ameriky za švagrinkou takže ja mam teraz pokoooooooooooooj 😀 😀 tak možem byt vysmiata 😉
a vy čože ste dnes porabali

janka1874
10. aug 2009

cmuky27 to je jasné že asi nie len som srandovala lebo to ako keby o drahého rodine som čítala 😀 😀 😀 😀 ale aspoň viem že aj inde je to také "super"

cmuky27
10. aug 2009

a to nie sme len my dve viem o dalsich dvoch ktore maju taku skvelu rodinu z muzickovej strany

miresta
10. aug 2009

Ahojte kočky, tak ja sa zase hlásim, že sme živý a zdraví a opálení, a že sme konečne doma skoro po mesiaci. V taliansku bolo fajn, ale doma je doma. Aj keď teraz by som radšej vylehovala na pláži, ako tu doma pri práci márniť čas.

Ako sa máte? čO JE NOVé? Nechce sa mi to všetko čítať dozadu?

Hodila som aj niejaké foto do albumčeka, tak ak chcete nakuknite.

janka1874 - ako sa máš, ako bábo v brušku zlostí? Ja už cítim aj pohyby a prvý krát sa ozvala v mori, tak som bola z toho dojatá. Inač ešte stále sem tam zvraciam, takže ako prvé tehotenstvo, tak aj toto si celé pretrpím, no nevadí.
V pondelok idem na poradňu, tak potom dám vedieť že čo nové.

zuzka11111 - a ty ako, čo podnikanie s autoumyvárkou? jE TO VšETKO AKO STE SI PREDSTAVOVALI?

Všetky vás pozdravujem, a pekné letné dni. 😎

andrea.m
10. aug 2009

ahojte.

zuzka mne ešte ostalo zo stroganovu dnes na obed. mužík je na služobke tak aspoň nemusím variť. uži si to bez svokry 😀

miresta blahoželám k dievčatku a prajem príjemné tehuľkovanie.

janka1874
10. aug 2009

miresta pozerám že zas sme na tom rovnako aj vy budete mať doma babinec 😀 😀 😀 gratulujeme k dievčatku
no moja slečne kopká ale nepreháňa to asi tak ako stašia dá o sebe vedieť ale nie je to také strašné
idem kuk vaše fotky a už fakt by sme mohli dať aj nejaké to stretko na Aničke

janka1874
10. aug 2009

miresta pozerám podľa fotiek že Vám bolo super ale Tebe ešte ani bruško poriadne nevykuklo o mne by si povedala že už rodím o týždeň 😀 😀 😀 😀

dea
11. aug 2009

ahojte........tak ja som bola vcera s malou na tritone, este aj s jednou kamoskou.....tak sme tam boli skoro cely den od 10.00 do 16.00 😎 deanka sa vyblaznila......mna spieklo slnko.......no a vecer deanka spala o 20.00 a ja uz o 20.30 😀 😀 😀 😝

janka1874
11. aug 2009

všetko naj naj naj zuzkám k meninám 😀

zuzana355
11. aug 2009

Ďakujeme janka 🙂

kamilecka
11. aug 2009

Vsetko najlepsie Zuzkam 😉 😉 😀 😀

andrea.m
11. aug 2009

zuzkám všetko najlepšie 🙂

zuzana355
11. aug 2009

Ďakujeme 😉

andrea.m
11. aug 2009

pršíííí...aspoňsa bude lepšie dýchať a bude menej prachu...no ale ako zabavím deti netuším

jeane1
11. aug 2009

všetko naj naj zuzkám 🙂

ja mám dovolenku jak sa patrí 😠 najprv alergia na včely ☹ a včera sme došli na záhradu že ostanme spať a čo nevidíme vykradli nás a dalších 7 záhrad 😢 no oplatí sa dovolenkovať mne je asi súdené len makať 😖

miresta jak vám dobre dobre bolo 😵 😵 mi sa chystáme na buduci rok 😵 tento rok šla kámoška na výzvedy a bolo fajn tak ideme už aj mi, snad dojdeme šťastne pri tolkých smolách čo máme ☹

janka1874
11. aug 2009

no jeane ty máš fakt potešujúce leto ako tak čítam 😀

jeane1
11. aug 2009

veru veru 😖 ale som si to vykompenzovala nákupom do školy a škôlky 😀 😀 a už i je oveľa lepšie 🙂 som spokojná že su nachystané aspon ako tak , ešte určite nám daju niečo dokupiť,ale už to nebude bláznovstvo 😉 a vy ako malinká v brušku rastie rastie 😉

andrea.m
11. aug 2009

jeanne a čo si kupovala? nejak mam furt pocit že ešte nič nemám a pritom znášam domov pomôcky ako syseľ už pekných pár mesiacov.

jeane1
11. aug 2009

😀 😀 že syseľ 😀 😀 😀 zošity, obaly, výkresy.ceruzy, gumy,prezuvky,telesnu no a máme ešte tanečnu tak cvičky, teplaky,tričko a malek do škoky pyžamko a šlapky 😀 😀 tak sa vytešuje že nemá papuče a ešte som jej musela slubiť že pojdeme kupiť klopkačky/poltopánky/ 😀 😀

jeane1
11. aug 2009

už ste dostali nejaky zoznam čo treba???ak áno tak chod podla toho a nekupuj nič navyše aj tak sa mu zvýši kopec vecííí 😉

andrea.m
11. aug 2009

no dostali sme zoznam pri zápise tak mam nakupené presne podľa toho. úbor,cvičky a prezúvky až tesne pred začiatkom chcem kúpiť. pre tami ešte nemám nič.

jeane1
11. aug 2009

ja som zistila že malej narástla nožička o dve čísla 😕 a to ešte nieje koniec prázdnin 😀 😀 a velkosti nosíme podla širky 😀 čím užšie tym vačšie číslo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre