Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
2. sep 2009

ada sa od rana zastavila až teraz 😀 😀 😀 ale 3 kavy som stihla aj ked za pochodu. zo školy sme došli o 10 a hned som a vrhla na varenie. potom hned pre Tami, v tom my zavolali že 15.9 nastupujem do roboty takže som prášila na prokuraturu vybavovať vypis z registra trestov a vytlačiť k manželovi do práce žiadosť (mali len mailovú)
potom obaľovať zošity a vypisovať papiere aj do školy aj do škôlky tak ešte na chvíľu vonku a až teraz mam kľud ked konečne zaspali. 😝 zajtra mastím na miestný úrad KE-juh a k mojej mudr.a potom po Filipka lebo ma školu iba do 10.00 takže sa znova nezastavím celý deň.

simka9122008
2. sep 2009

Adi ty na aké baterky funguješ? 😲 😲 😲

andrea.m
2. sep 2009

neviem ale už dochádzaju 😝

zuzana355
2. sep 2009

simka duraceeeeeeeeeeel predsa 😀 😀 😀 😀
adi neboj tie bežia nonstop ja chci žit nonstop 😉

zuzka111111
2. sep 2009

asi a ako tami vb skolke??

zuzka111111
2. sep 2009

majka som umrela ked som videla fotku barborka je taka velkaaaaaa boze vlasky dllllhe krasna je 😵

andrea.m
3. sep 2009

tami v pohode je tam rada. dnes na obed revala jak tur čo nechcela ísť domov.

majka35
3. sep 2009

🙄 🙄 ahojte ... juj, zuzka ďakujeeeem 🙂
si predstavte, dnes, keď som malú odniesla do škôlky, tak učiteľke utiekol chlapček a na dvore pobehoval celý uplakaný, v papučkách a tá kr... si to ani nevšimla ... som jej povedala, že vy ste si vôbec nevšimli, že vám odtiaľ utieklo dieťa, preboha, veď to musíte dávať na ne pozor, sú ešte maličké tie deti, veď my sa teraz bojíme nechávať ich tu s vami /ohradili sa aj ostatné matky/ a ona mi na to odpovedala, že viete, od má vedľa brata, tak asi za ním išiel, a ja veď dobre, ale vy ste si absolútne nevšimla, že vám utiekol ... všetko bolo pootvárané, všetky dvere, brána, všetko a ona si pri okne vykecávala a o deti, čo prichádzali vôbec nejavila záujem ... som taká nasr...á, že až ... ale hned som volala riaditeľke, tak tá bola z toho úplne vyvedená, že hneď ide za ňou, čo to má znamenať ☹ ☹

andrea.m
3. sep 2009

majka to je teda sila 😲 naše deti vítaju učiteľky už v šatni...a ked sa náhodou vykecavaju tak jedine s rodičmi ktorí potrebujú informácie.

zuzana355
3. sep 2009

majka dobre že si zavolala riaditelku no tak to je fakt hroza tie niektoré učitelky ešte dobre že sa majú s kým vykecávať.
adi a ty ako už prichystana do roboty 🙂

kamilecka
3. sep 2009

Ahojte

Majka som ostala v soku, ja mam tiez prihodu,ale nastastie nas sa to netyka,ale chudak deti co chodia vela do skolky ☹ je tam priserna ucitelka,ktora s detickami nezaobchadza velmi pekne, raz na prechadzke male dievcatko plakalo a ona ho priserne potahovala za rucku ze, nerev, co reves a pritom ju stale za rucku potahovala a potom,sme zasa videli ze ta ista ucitelka kopla na verejnosti maleho chlapceka do zadku,lebo siel inde ako ona chcela. Takze sme ostali v soku.Nastastie Davidko chodi do vedlajsiej skolky.

Inak nas prvy den v skolke bol lepsi ako som cakala,Davidko pekne siel,neplakal, trochu zacal az ked ho ucitelka zobrala za ruku,ale ze bol zlaty cely den,dokonca som ich videla cez okno aj ako sli na prechadzku a Davidko bol celkom spokojny 🙂 Ostal tam aj na spanie. Ale poviem vam jedno mi to nebolo ze som bez Davidka doma,aj ked bol len cez cestu a na skolku pekne vidim 🙂

simka9122008
3. sep 2009

Kami no tú učiteľku by som kopala, krava to čo si dovoľuje 😠 a super že to Dávidko takto zvláda

andrea.m
3. sep 2009

majka no barbie jaká kočica 😉 prekrásna je.

aj Tami zatiaľ zvláda škôlku v pohode klop, klop

zuzana355
3. sep 2009

kami a to z ktorej školky bolo panečku a to ešte ona tam stále učí 😕 😠

monika1
4. sep 2009

jejda zuzka ty nevies spat 😕 😅

majka Barborka je bohova,krasna kocka 😵

a tie ucitelky no comment...a to im ma clovek doverovat ze sa ti dobre postaraju o dieta 😠

majka35
4. sep 2009

jaaaj, baby, ďakujeme, veď ona sa stále pred zrkadlom promenáduje ... 😀 😀 😀

dnes som ju odniesla do škôlky, všetko bolo už krásne pozatvárané, učiteľky už boli dve, pekne vysmiate ... ten telefonát riaditeľke stál za to 😎

som sa pýtala včera, že ako Barborka v škôlke, tak učiteľka, že "jooooj, ona je tu profesionálka, pekne papá, spinká, neplače, hraje sa, všetko nám pekne porozpráva", takže som už trošku pokojnejšia

zuzana355
4. sep 2009

ahojte nooooo zistila som že mi stačí minimálne množstvo spánku tak som hore čo najdlchšie a ráno skoro vstávame do školy 😉
monika veď ty už pomaly a isté rodíš určite sa už straaaaaaaaaaštne tešíte jak to rýchlo zbehlo.

a tie učitelky radšej nehovorím nič lebo aj Lukaško ma príšeru v škole a to sa tak bál íst v stredu že budú mat tú istú čo v prvom a budú až do štvrtého tak neviem či ho nepreložíme do inej triedy alebo na inú školu 😕 vobec nechce chodit 😖

majka35
4. sep 2009

juuuj, Monika, aké už krásne bruško máš ... a vy už o chvíľu budete štyria ... tak neskutočne ten čas letíííí 😠

majka35
4. sep 2009

ináč Kami, ja nechápem, prečo tú strigu nevyhodia ... prečo také ženy robia takú prácu, keď nemajú vzťah k deťom ... a rodičia sa neohradia? 😒 🙄

kamilecka
4. sep 2009

Zuzka skolka je na furci v ktorej je ta ucitelka,kebyze Davidko bol prihlaseny do tej kde je ona tak ho tam nedam.

My ked ideme tak musime zvonit a pytaju sa ze kto ide dnu.

kamilecka
4. sep 2009

Majka no mozno to nikto nevidel,len my mame take "stastie" ale keby som poznala niejaku mamicku co tam nosi dieta tak jej to urcite poviem,ale zial nikoho nepoznam.

zuzana355
4. sep 2009

kami aj my bývame na furči dufam že to nie je Kalinovská lebo ma trafí 😅

zuzana355
4. sep 2009

kami a vy ste do ktorej dávali Davidka.

kamilecka
4. sep 2009

Neboj nieje to Kalinovska

monika1
4. sep 2009

no leti to leti strasne rychlo,ja by som uz najradsej rodila lebo brusko je velike a ja nemotorna 😅 ale este aspon 2 tyzdne mu davam nech pekne dorastie 😀

zuzka ani neviem ci si mi vtedy odpisala ze kedy davas Simonku do skolky a kde...az na rok pojde?

zuzana355
4. sep 2009

monika rozprávala som sa s učitelkami a majú plný stav nad 20detí na tento rok takže ideme na zapis až na budúci rok od septembra do vtedy vydržíme monika na Kalinovsku ide takže možno budú potom chodiť aj spolu do jednej triedy s Adamkom 🙂

janka1
4. sep 2009

jej kami ako sa mate? ako AJ tohto roku? riesime ci nie? 😉

monika tak uz ste sa rozhodli ake meno???? 😉

monika1
4. sep 2009

zuzka hej riaditelka uz na zapise vravela ze maju strasne plno ze uz ani jedno dieta navyse nevezme...

ahoj janka 🙂 nooo meno sa asi rozhodne priamo na sale 😀 ale nakoniec to nie je ani jedno co sme sa bavili 😀

janka1
4. sep 2009

niee? a akeee? neprezradiis????????

kamilecka
4. sep 2009

Ahoj Jani,mame sa dobre a vy ako? Pozeram ze brusko uz mas riadne 🙂 AJ mozeme poriesit,len chcem pockat niejaky tyzden kym uvidim ako Davidko v skolke pochodi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre