Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

deny3
8. sep 2009

to budeš zlatá Zuzana, bola som tam, videla troje dverí a čo teraz ? rozhodnúť sa podľa mena ? a zdá sa mi blbé tam pobehovať z jedných dverí do druhých.

zuzana355
8. sep 2009

dnes idem k mamke dám ti vedieť 🙂

idris
8. sep 2009

Ahojte babulky mam k Vam otazocku kde v Ke sa daku pozriet kociky ??? simmm 🙂

janka1874
8. sep 2009

idris už sa tu o tom písala aj nejaká téma len neviem ako sa to volá ale viem že je nejaká o kočíkoch v Ke

janka1874
8. sep 2009

tu je jedna a tam máš linku aj na druhú
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale tých obchodov nie je tak strašne veľa

idris
8. sep 2009

janka1874 Dakujem velmi pekne 🙂

janka1874
8. sep 2009

idris nemáš za čo 🙂

monika1
8. sep 2009

Ahojte 🙂
janka plne chapem tvoje pocity 😀 ja uz tiez mam problem sediet na zemi a hrat sa s malym a potom to vstavanie...no pozname 😀 ale mam pomocnika,Adamko sa strasne snazi a taha ma zo zeme,no je to komicke 😀 ale uz to dlho nepotrva ze? a potom mi brusko bude aj chybat 😅 inac neboli ste nahodou v nedelu na Anicke?

janka1874
8. sep 2009

no to bruško možno bude chýbať aj mne ale asi nie hneď skôr tak časom 😀 😀 😀

monika1 áno boli sme aj sme sa v tom areáli trošku schovali pred dažďom my to máme blízko z domu tak tam chodievame bežne

ywette
8. sep 2009

Ahojte, stále dúfam, že sa mi ozve niekto z jazera a doporučí mi pediatra. Má niekto skúsenosti s niektorým z týchto lekárov?: MUDr.: Ilášová Eva, Olšavská Alica, Poledniková Mária, Šalyová Eva, Frigová Lýdia, Kafková Lýdia, Dolobač MarcelSopková Daniela. Ďakujem každému kto sa mi ozve.

nezabudka84
8. sep 2009

Ahojte, Monika, ty este doma?Kedy ides?Doki sa ma ako?Veru, bude vam chybat brusko, a hlavne ked viete, ze dalsie uz nebude 😢 ...ale dufam, ze este niekedy spracujem stareho 😵

nezabudka84
8. sep 2009

Juj, pozerala som tvoje fotky , nemate tu chatu nahodou v Obisovciach?

zuzana355
8. sep 2009

ywette nepomožem ti nepoznam nikoho.
nezabudka máš pravdu bruško chýba ale snáť ešte do tretice a monika si ešte užije trocha bruška 🙂

monika1
8. sep 2009

ahoj Katka,este som doma ale dnes na kontrole mi povedala ze o 2 tyzdne sa ide na vec pokial sa sam maly nevypyta na svet takze sa mi to uz krati 😅 ajajaj...a vam sa ako dari?

a myslis nasu chatu? nie tu mame v Sokoli 🙂

zuzana355
8. sep 2009

monika už je malý taký velký že musí ísť von alebo máš neaké problémy dufam že nie alebo ti len posunuli termín.

janka1874
8. sep 2009

no my už tretie neplánujeme ani náhodou občas si aj poviem že som si to moc neužila tak ako som mala v pláne ale keď to sa pri malej ani nedá ☹

monika1
8. sep 2009

zuzka placenta je uz prezreta 😒
no ja by som sa este dala nahovorit na tretie tak o 5 rokov ale ked mi zaruci niekto ze to bude baba 😀

janka ani ja som si to moc neuzila,mam pocit ze tie dni-tyzdne nabiehali ako sialene 😅

janka1874
8. sep 2009

no monika ten pocit mám aj ja a ešte aj dnes sme sa z dr. smiali žejak rýchlo to uletelo a o chvíľu u neho rodím fakt neskutočne rýchlo to ubehlo

zuzana355
9. sep 2009

monika aj ja by som sa dala prehovoriť na tretie ale tak o 10rokov keď sa budem velmi nudiť.
no tak to sa musíš s manželom porozprávať nech zariadí že to bude baba 😀 😀 😀

a inak spite v pohode ešte vám bruška nezavadzaju.

kamilecka
9. sep 2009

Mile Martinky,vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeee

janka1874
9. sep 2009

no zuzka ja spím tak kedy ako niekedy neviem spať a inokedy zas absolútna pohodička ako napr. túto noc 😀

Martinkám všetko naj naj naj

zuzana355
9. sep 2009

martinkám všetko najlepšie prajeme 🙂

monika1
9. sep 2009

zuzka keby som to tretie mala nechat opat na muza tak mam tretieho chlapca 😀 😀

no ja spim otrasne,aj ked sa najde noc co prespim v pohode ale vacsinou najskor neviem ani zaspat a potom sa v noci zobudim a cumim do plafona 🙄 a to nehovoriac ze mozem spat len na jednom boku lebo druhy malemu vadi a skoro v takom polosede takze ziadna sranda 😅

a Martinkam vsetko najlepsie 😵

andrea.m
10. sep 2009

martinkám dodatko všetko najlepšie.aj majke35 k pondelkovým meninám tiež všetko najlepšie. a popredu už aj sobotňajším mariám....no zabudla som na niekoho?

jeane1
10. sep 2009

pripájám sa ku gratuláciii 😀 😀 všetkym mariankaáám a martinkam naj naj 😀 😀 😵

zuzana355
10. sep 2009

tak ty čo adi nadbiehaš ak by si nestíhala 😀 😀
kedy nastupuješ už maš všetko vybavené
inak neviete niekto čo je s yesno 😕

andrea.m
10. sep 2009

zuzi nakoniec idem do šace a nastupujem 16.9 takže teraz stále niečo vybavujem a mam toho fakt vyše hlavy

zuzana355
10. sep 2009

tak ty čo jak si to stihla takto zmeniť ty si jaká šikulka a to kde tam do nemocky a lepšie tam počuvaj ty si na roztrhanie 🙂

andrea.m
10. sep 2009

no ja som si vybavila všetky papiere do ZOS a práve ked som vychádzala zo železničnej nemocnice kde som si bola urobiť vstupnú prehliadku tak mi zavolali zo šace. okamžite som sadla do auta a šla tam. samozrejme v šaci mi dali lepšie podmienky vo všetkých smeroch tak som ZOS zrušila a vybavujem všetko nanovo. ja som aj chcela že alebo sa vrátim do PO alebo do šace ale nikto sa neozýval na žiadosti až ked sa potvrdil zákon schválnosti. ale som rada že sa ozvali.

zuzana355
10. sep 2009

tak vidíš dobre držím palce nech je všetko ok a nech sa ti páči nové pracovisko a nech máš dobré kolegyne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre