Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
23. sep 2009

no ja som dávala mojim dvojkám nastreľovať naušničky ke*ď mali cca 9 mesiacov bolo to na terase u jednej pani na odporučanie jednej kámošky a bola som spokojná maju ich na uškách doteraz - 2 roky i ke´d ich už dám asi dole a dám im čo maju kupené od krstnej ale žiadna reakcia znášali to lepšie ako ja 😅

ajka72
23. sep 2009

babenky nebýva niektorá blízko Tip Topu že by sme dali nejaku prechádzku 😉

dea
23. sep 2009

Ahojte zienky.......dlhsie som sa neozvala.......akosi nestiham.......precitat precitam.......no neodpisujem 😅 😅
momentalne sme cela rodinka chora..........zacala to deanka, potom ja a teraz je uz aj muz chory..........ja mam zase anginu........cize som happy 😒 😒
vitam "nove" kosicanky" 🙂
monikabe aj ja byvam pri modraku🙂) oproti skolky 😉

dea
23. sep 2009

slavka aj ty byvas pri modraku??? fiiiiiiiiha a to sme sa este nestretli??? my ked sme vonku tak sme vzdy len na tom ihrisku pri skolke, lebo tam ma uz deanka svojich kamaratov, bez ktorych "nemoze zit" 😀 😀

andrea.m
23. sep 2009

dei tak skore uzdravenie všetkým....je to blbé ked takto naraz celá family zaľahne ☹ ...kto vám varí čaj??? 😕
deanka už chodila do škôlky?

tintinka
23. sep 2009

dobre ranko.
kami, nausnicky uz mame. prepichla nasa detska lekarka pred dvoma tyzdnami. a mame sa celkom dobre, akurat tomi vcera nebol v skolke, lebo sa mi zdal nachladeny, ale uz nie je. ale vcera mal aj teplotu a dnes ma tiez trosku zvysenu. idem s malou do poradne, ale sme objednane tak pred koncom ordinacnych hodin, takze beriem aj tomiho nech ho pozrie. nedala som ho ani dnes do skolky.
a idem risknut dnes spanie bez plienky na obed, lebo vcera na rodicku mi ucitelka povedala, ze by bolo dobre, aby tam zacal spavat co najskor, nech si nezvykne chodit domov po obede hned, lebo potom bude problem so spanim. takze ideme skusit co to spravi, u nas v skolke nesmie mat plienku.
tebe davidko chodi do tej statnej ci do sukromnej?

dea
23. sep 2009

adi caj varim ja 😀
muz siel aj tak do roboty.............deanka nastupuje do skolky az v oktobri.........tak dufam ze potom zase chora nebude

kamilecka
23. sep 2009

Tintinka

my sa mame dobre,Sarah trochu soplikuje,ale ziadna teplota,ani kasel len ma trochu viac soplikov. Davidka vcera ucitelka tak vychvalila 🙂 mamka az rastla 😀 Chodi do statnej, pred tym chodil do sukromnej, ale ked mozem porovnat statna je ovela lepsia, v sukromnej mali tzv. volnu hru,cize ucitelka sa hrala s 3 detmi a ostatne sa hrali same,ked sa nechceli hrat tam kde ostatne deti s ucitelkou a jasne ze nove deti co sa este bali a plakali tak sedeli same bez toho aby ich ucitelka niejaka naviazala na hru....to sa mi tam velmi nepacilo a v statnej je vsetko kolektivne,hranie, spievanie,papanie .....atd takze som ovela spokojnejsia a aj Davidko podla slov ucitelky urobil najvacsi pokrok z celej triedy. A pekne sa hra, papa, spinka...... takze som velmi rada.

zuzana355
23. sep 2009

kami je super že malý sa tak rýchlo zvykol tak si apson cez deň trocha oddýchneš keď si len s malou 🙂

andrea.m
23. sep 2009

no vidíš kami a človek by povedal že v súkromnej bude super starostlivosť 😖
dea a do ktorej škôlky malá nastupuje?

dea
23. sep 2009

adi tu k nam oproti..........sa mi zda ze ju bude mat tvoja sesterka 😀 😀 😀 aspon tak som pocula....zeby mala chodit na "vypomoc" do najmensej triedy 🙂

jeane1
23. sep 2009

Ahoooojte 😵 😵 😵 aj ja chodím s oboma detmi k Mudr.Antónyovej a je fakt zlatučká, ja nan nu nedám dopustiť 🙂 🙂

ssllaavvkkaa
23. sep 2009

ahojte a prajem pekny vecer 🙂

monikabe kedy chodievas priblizne vonku?
casto chodievam aj na hlavnu, tam je aspon rovnejsie

dea pre maleho je na ihrisko este skoro, musime putovat, ked chcem aby maly v kociku spal

inak byvam v tom vyskovom, kde teraz robia balkony - priamo nad ihriskom PCL 9

mata1976
23. sep 2009

Nemate skusenosti s jaslickami Medvediky na Ovrucskej?

zuzana355
23. sep 2009

jeane a ty nosíš deturence k lekárke na furču nemaš trocha odruky 😵
mati neporadím ti s týmto.

dea
23. sep 2009

slavka PCL 9??? ja som myslela ze veziaky su len cisla 3, 5 a 7 😝 😝 ja byvam na P.C.L.12, tak to je ten hned oproti nas??

ssllaavvkkaa
23. sep 2009

dea ee, veziaky su 5,7,9, okrem toho dostala si moju IP

na ihrisku som sa zastavovala, ked boli horucavy, vtedy som chodila vonku po 18,00

janka1874
23. sep 2009

teeeda dnes ste sa nejako rozbehli teda Vám poviem som normálne mala čo čítať 😀

my sme celý deň neboli doma

žienky neviete poradiť nejaký trik ako presvedčiť Sendy nech so mnou spolupracuje v chodení po schodoch dole ide úplne sama ale hore ani za svet a ja ju už hold nevládzem na 5 poschodie vyniesť v tomto stave a keď si chcem urobiť prestávku tak vrieska ako keby som ju rezala vždy len tŕpnem že niektorý sused vybehne že čo jej robím aj som skúšala jej to normálne vysvetľovať aj ju prehovárať nech len trošku ide sama ale nie ani sa svet ja asi porodím rovno na schodoch

kamilecka
23. sep 2009

Mata
O tych jasliach som pisala pred chvilkou.co som porovnavala statnu a sukromnu skolku. Ako vsetky ucitelky tu tam mile,priatelske,chodia na prechadzky aj s kocikom,prostredie nove, krasne,ale je to take modernejsie.Podla mna take deti musia mat rezim a kolektivnu pracu a nie volnu zabavu.Dokonca im tam Davidko aj dva krat zaspal,kedze si ho nevsimali a nemali ani snahu ho zobudit a potom poobede jasne ze nezaspal a do vecera bol mrzuty.

zuzana355
23. sep 2009

jejda jani tak máš to pestré tak len dohovárať iná možnosť nie je ťažko to neako a vy nemáte výťah 😕 a ked jej pohrozíš že ju tam necháš samú a ty ideš pešo hore tak sa nevyberie za tebou.

zuzana355
23. sep 2009

my sme sa dnes nachodili zas mala išla od novej nemocnice až na namestie osloboditelov pešo cez celé mesto až som bola prekvapená že vládze. 😵

andrea.m
23. sep 2009

no dei. dnes jak sa vychrápem volám kati a robím ti protection 😀 😀 😀

monikabe
24. sep 2009

slavka- ja chodim vonku kazdy den okolo 9-9.30 do 11. Maly je zvyknuty na ten rezim a vyzaduje si prechadzku, teda pohyb v kociariku 😉
Vcera som isla prvykrat s kociarom v MHD. Nasla som si kedy ide nizkopodlazne vozidlo, aby som nemusela nikoho pytat nech mi pomoze s kociarom. A viete co? Prezili sme to 😀 Tak som bola na seba pysna a hned sme zasli k tatinovi do prace a potom este na navstevu. Maly bol asi unaveny z toho vsetkeho, lebo v noci spal prvykrat 8 hodin v kuse. Ja som spala po dlhej, dlhej dobe 7 hodin, tak som dnes FIT 😀

monikabe
24. sep 2009

No, uz sa ozyva, tak ho nachystam a sup vonku na vzduch a krasne slniecko 😎

dea
24. sep 2009

ahojte...........

adi dakujem 😀 😀 😀

monikabe..........ja som sla prvykrat s deankou v buse ked mala asi 4tyzdne a sla som na stretko kosicaniek 😀 😀 😀 do dargova 😀 😀

lovacka
24. sep 2009

ahojte.neviete mi poradit ideme v sobotu na vadbu do valalik ze ci sa tam niekde da prespat s babom.maly chodi o 7 sa kupat apotom hajka do polnoci ale neviem kam by som ho ulozila.nemate niekto chatu blizkosti 😀

jeane1
24. sep 2009

zuzi od ruky to mám cez celé mesto 😀 ale mala som lekárku rovno pod balkonom a nebola som spokojna lebo mala mi bola chorá a ona nanu kašlala vraj to prejde a ked neprešlo ani po 4 týždnoch ta som prešla k Antonyovej lebo Dávidko ju má od narodenia a nevadí mi že tak daleko je lebo je fakt mila a moje deturence su chore len raz za 5 rokov 😀 vlastne ideme k nej len ked treba očkovať alebo mi treba paragraf do práce 😝 😀

zuzana355
24. sep 2009

lovacka my tam ideme o týžden na sbadbu ale neporadím ti s tým spinkaním 😉

jeane1
24. sep 2009

ja idem zajtra na kolegovu 50-tku 😀 😀 som zvedavá ako dlho vydržím či neodpadnem od únavy a nepojdem prvá domov 🙄 a to vraj bude aj živá hudba ta si zatancujem jak za mladi 😀

zuzana355
24. sep 2009

jeane tak príjemnú zabavu a neprežeň to stým tancom aby ťa nohy neboleli 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre