Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
30. dec 2009

aeouliana dik za info keď pojdeš do toho MC na Hviezdoslavovej tak prosím mysli na mňa a napíš IP rada by som išla s niekym kto tam už bol 😉

ajka72
30. dec 2009

hoc len do herne sa pohrať

rubinka
30. dec 2009

To mi nikto neporadí?

terasa
30. dec 2009

cauko rubinka v com potrebujes poradit

rubinka
30. dec 2009

Ze ktorá z vás chodila k Janovskému, ked bola tehu, chcela som vediet že ako to uňho chodí.

aeouliana
30. dec 2009

ajka: ja pojdem asi az zaciatkom februara, ked bude Danulko trochu vacsi a urcite dam vediet.

rubinka: nemam paru..nepoznam toho Dr. ja chodim k Luptakovi..ten je ok, som spokojna 🙂

evicka1
30. dec 2009

ahojte
no mne ja problem s cestovanim nemam- hoc jazdim mhd no som dost sebestacna v nakladani a vykladani kocika-tri mesiace v kosiciach ma vycvicili skutocne neskutocne... 😒 takze mne je jedno kam sa pojde, len sa nam tam nechce samotnym
rubinka: ja ti s kosickym dr neporadim vobec ale ked som mala pred porodom tak dva tyzdne tak som chodila k Luptakovi taky pohodar a potom pan Dr.Dosedla. o to je taky mlady fesak-ten robi v saci v nemocnici. no kus chlapa.... 😀
aky mate den? my sme sa boli ze sankovat kym sa to neroztopi,postavili huhulaka a teraz detiska spia. tak snad aspon dve hodky

jeane1
30. dec 2009

ahojte, mi sme boli dnes lyžovať 😀 😀 deti dobité spinkajú jak dudky.Idem upiecť nejaký koláčik aby sme mohli večer oslavovať 😀 😀

adi dík a Dávidkovi odovzdám 😉

kamilecka
30. dec 2009

Ahojte,

aj my sme dnes boli sankovat 🙂 bolo super 🙂

Davidko dakuje za prianie 🙂

janka1
30. dec 2009

kamilecka dakujem 🙂
vies , ze nie siprva co to hovori 😉 ved su surodenci no nie 😵 😵
ale podoba sa na nu iba nafotkach v skutocnosti ani nie 🙂 😀 no ved uvidime co ukaze cas 😵 😵 😵

kamilecka
30. dec 2009

Tak tak Janka,ved su surodenci 🙂 Ako Vladka,stara sa o braceka? Kocikuje 😀

zuzana355
31. dec 2009

ahojte
Veselého Silvestra a šťastlivý nový rok Vám prajeme nech je lepší než ten starý 😉

janka1874
31. dec 2009

Ahojte
my sa možno tiež pridáme do nejakého detského centra aj keď ja musím brať obe deti kedže sme doma ešte všetci ale tiež to plánujem tak najskôr na február keď už bude Viky väčšia

rubinka...neporadím lebo toho dr. ani nepoznám

majka...prajeme bezproblémové tehulkovanie

keby som sa sem už nedostala

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti.

🙂 užite si Silvestra a vykročte správnou nohou do Nového roku 😀 😀 😀

majka35
31. dec 2009

ahojte 🙂 janka, ďakujem
evicka, pokojne ti ju pošlem, aspoń sa vyblázni niekede inde 😀 len aby si mi nevolala o 20 minút, aby som si po ńu prišla, jej sa ústočká nezastavia a v jednom kuse skáče, behá, stále niečo vyťahuje 😀

baby, tiež vám prajem veselého Silvestra a do nového roku všetko naj, naj, naj .... 😅

aeouliana
31. dec 2009

vsetkym prajem naaaadherneho Silvestra a este krajsi Novy rok 😀 😀 😀 😀 😀

ajka72
31. dec 2009

janka tak kľudne daj vediet keď pojdeš do nejakého centra ja tiež pojdem s dvoma deťmi 😅
veselého Silvestra a šťastlivé vykročenie do Nového roku 2010

ajka72
31. dec 2009

u mňa vlastne prichádza do úvahy len stonožka na Hviezdoslavovej ulici 😉

spapulka
31. dec 2009

rubinka, mrkni do temy Dr. v Šaci, alebo tak nejak...tusim, ze ho tam spominaju...

kamilecka
31. dec 2009

Krasny Silvester a stastny novy rok 2010, vela zdravia a uspechov 🙂

andrea.m
1. jan 2010

všetko najlepšie v roku 2010 🙂

janka1874
1. jan 2010

ahojte
tak ešte raz všetko dobré do Nového roku 2010 nech je krajší a lepší ako bol 2009 aj keď mne doniesol krásnu zdravú dcérku

simka9122008
1. jan 2010

Ahojte, tak všetkým prajem ešte raz šťastný nový rok, nám obidve deti zaspali o 23.00, celý čas spali ako drevá, ani malého sme nevedeli zobudiť o polnoci, tak sme sa venovali jeden druhému a pozerali pri tom silvestrovský program, spať sme išli okolo 1.30 aranný budíček bol o 10.00, ocino nám urobil raňajky, prezliekol deti, no od rána ja len vylihujem a on robí všetko, zlatúšik môj, onedlho nám zase odíde , dnešný obed sa nám posunie asi o 3 hodiny
Idem popridávať nejaké nové fotky

stanka1986ke
1. jan 2010

ahojte vsetkym prajem štastný nový rok, veľa zdravia, lásky, štastia, ale hlavne toho zdravia ostatne príde samo 🙂

zuzpidka
1. jan 2010

ahojte.
želám vám všetkým všetko dobré do Nového roka. 😉 🙂

janka1874
4. jan 2010

ahojte až na 3 strane no teda čo už tu nikto nechodí?

evicka1
4. jan 2010

ahojte
tiez tak oneskorene no vsetko dobre v novom roku... silvestrovali sme doma v papuciach a pohoda. no bolo to celkom fajn.. hugo sa ani velmi nebudil na ohnostroje a na silvestra sme zacali spat v postielke. no aj sa nam to dari. sice som dnes psychicky neuniesla rev a vzala ho k sebe do postele 😅tak snad si nezvykne 😵
ako sa mate? my ako tak fajn, hugo spi a ja cumim na tv. som dnes nejaka ako keby ma presiel vlak.hlava mi tresti tak dufam ,ze hugo bude spat aspon dve hodinky 😀
vidim ze ste sa asi vsetky vytratili na fb...no mna to tam nejak neba - asi som debil no nechapem to tam velmi. to tam funguje nejaka diskuse ako tu???
no krasny den prajeme

janka1874
4. jan 2010

evicka tiež som síce aj na FB ale moc ma to tam tiež nebaví 😀 😀 😀

evicka1
4. jan 2010

jani: a tam je teda nejaka ze taka to diskusia? ci tolen medzi priatelmi mozes...
moj zlaty konik 😀

janka1874
4. jan 2010

meczi priateľmi aspoň keď ja dobre viem ale evka ja na to nie som moc odborník to sa skôr niekoho iného pýtaj ja tomu tam fakt nerozumiem ale nakuknem lebo veľa kamošiek tam mám a každí potom len o FB točí 😀

aeouliana
4. jan 2010

janka, ajka: kludne mozete ist o centra s dvoma detmi. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre