Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
25. jan 2010

denisa tomu sa hovorí deň blbec uvidíš zajtra bude lepšie 😉

aeouliana
25. jan 2010

diky, Adka..dufam, ze ano. inak vo stvrtok mozem poobede ak by ste chceli...alebo ten piatok doobedu 🙂

ajka72
25. jan 2010

asi to nechajme na ten piatok cez obed resp. pred obedom bude relatívne najteplejšie a ja som sa už dohodla s mamou že z pizzerie pojdem ku nej s detičkami 😉 i

tamka123
25. jan 2010

Ahojte, prepacte ze vam tu skacem do reci 😖 , chcela by som sa opytat, ci nepoznate MC Delfinik, kedy maju otvorene a aky maju program. A ako sa tam dostanem, minule som to cele dodkola presla a vchod som nenasla

evicka1
25. jan 2010

ahoj
no deni cumim ze den na nic. ale ja som mala tiez dobry
sli sme do presova, lebo som zhanala gate na saane a tu v ke no holky bieda. 😒 tak vzala som kamosku lebo ja auto nemam,tak ze pojde so mnou len to odsoferujem. tak ze fajn
no som myslela ze hugo vyskoci z tej sedacky, reval jak najaty... noja zvyknuta tak pohoda, no anka vyzerala ze prasky na nervy to spravia 😀
a ked sme vystupili tak som ho nalozila do kocika a ze ideme. no samozrejme mama co si ja a sediet ze bude chodit. nebudem vam rozpravat aka dlha bola cesta od auta ku kostolu. nekonecna
a tak som si ho vzala na ruky ze pojdeme rychlejsie co necitim . moje decko malo precuranu este aj zimnu bundu 😠
takze sup do kramu - dnes ako na potvoru som nemala nahradne oblecenie- takze od bodicok az po bundu vsetko nove. otocili sa mi oci ked mi pani povedala sumu 😒
no ale potom bol zlaticko. chceli sme mat trsoku klud tak som ho dala do detskeho kutika v presove, hned vedla je telocvicna. cudujem sa ze mi ho tam vzala. holky on tam bol hodinu a ani nereval ani nevedel ze som prec. dokonca ta zenska vravela, ze sa zapajal hral sa s detmi - boli tam tri take 2 az 4 rocne, ze by neverila ze to tak male decko dokaze. ze je velmi spolocensky. no poviem vam som tam pychov rastla 😅
no cesta domov parada... zaspal bez cumla total hotovy... vylozila som ho z auta dala do koca a do postielky a furt spinka. dufam, ze az do rana
vo stvrtok ja nemozem pride kamos z puchova na cely den tak si ho chcem uzit. jedine ten piatok...
deni: mozem sa nejak zastavit pre tie boby a manducu? teda manducu si vezmem v piatok... nech nejdem v piatok ako ukrajinka

aeouliana
26. jan 2010

evicka: si si tiez vcera uzila 😝 ...
nooo my dnes pokracujeme..Saska mi ochorela, takze tento tyzden som "mimo provoz". este aj compik mi strajkuje. 😠

evicka1
26. jan 2010

ahoj kocky
aj nas "mokry" vylte ma nasledky ... kasleme soplime mame teplotu....ja len dufam, ze do vikendu budeme ok lebo nechce sa mi sediet na izbe-to by bola fakt super dovolenka 😖
aeou: tak nech ste co najskor zdravucky

ajka72
26. jan 2010

no takže vy ste choručkí evicka a denisa tak sa rýchlo vyliečte aby sme to stretko zrealizovali 😉

evicka kde ste boli vtedy v Prešove keď sa ti malý tak pekne vyhral, viem že v obchodnom dome MAX je detský kutik a na ako dlho ideš do Tatier?

evicka1
26. jan 2010

no aji boli sme v tom obchodnom dome myslim, ze to je max je to na sekcove. ten detsky kutik je uplne hore ako je posilnovna. to patri k nej ze ked si ides zacvicit tak ze ich tam supnes. no ale fakt parada. som sa az divila ze mi ho vzali
a do tatier len na tri dni no tesim sa ako male decko

ajka72
26. jan 2010

tatry su super my sme boli v lete minulý rok s dievčatami na týždeň a predtým s mužom keď sme ešte nemali deti sme boli dvakrát vždy na týždeň v Tatrách a tiež som v Tatrách bola ako tehotná, ale to len na celodenný výlet v 7 mesiaci, takže ich máme celkom pochodené nie nejaké veľké túry ale tie hlavné miesta celkom poznáme a vždy bolo super tak si to užite a hlavne trošku načerpaj za tie 3 dni nových síl a čerstvého vzduchu, 😉

no ja som bola v maxe ale žiadnu telocvičňu som neregistrovala, bola tam taká malá šmykálka v guličkách a aj nafukovací hrad? a aj také autíčko a aj kočiarik tam vtedy mali

evicka1
26. jan 2010

no ja neviem ci to je max
ale je to uplne hore poseldne poschodie tam to je a fakt super

ajka72
26. jan 2010

nie náhodou OD Aqua

ajka72
26. jan 2010

to my totiž vyhodilo keď som dala sekčov OD

ajka72
26. jan 2010

ono aj v Maxe to bolo myslím hore už to neviem na 100% percent tiež to bolo fajn ale vlastne to bolo v detskom obchode kde predávaju detské veci tak nakonci tej predajne

evicka1
26. jan 2010

no aji tam ziaden detsky obchod neni. a si predstav, ze dnes kamoska davla maleho v optime do kutika on ma 16 mesiacov tak zaklamala ze ma dva roky a zobrali jej ho 😀 nadsena hor sa na nakupi
aky ste mali den vsetky kosicanky?
my sme boli von v tescu na nakup trosku sa prejst a domov. tri hodiny ani neviem ako ubehli teraz dieta spi ja idem urobit poriadok umyt riad, leob to u nas vyzera ako po atentate 😀

ajka72
26. jan 2010

evicka a hugo je už zdravučký keď ste boli vonku?, tak ste asi neboli v maxe, aspoň viem že je tam aj iný detský kutik keby sme náhodu išli do Prešova a evicka ešte sa ťa chcem opýtať na cestu keď si vchádzala do Prešova išla si okolo baumaxu a ako ďalej do toho obchoďáku

aeouliana
26. jan 2010

u nas bola dnes kamoska s malym, tak doobedu som mala "vystarano" ... sice robili neskutocny cirkus, ale aspon sa vyhrali a Saska naobed zaspala ako dudok 😀 Danko bol tiez doobedu ok. poobede sice trochen plackal, ale dalo sa. Saska tiez ok. zajtra ideme na poradnu, tak som zvedava co a ako. ajka a Ty ako s bambulkami? 😀

evicka1
26. jan 2010

aji hugo neni chory no su veci co potrebujem a nemam ho kde nechat tak ci chcem ci nechcem tak musi so mnou 😔
CITY GYM PREŠOV, ZOC MAX, Vihorlatská 2/A aji tu v tejto miestnosti je osobny detsky kutik
a este jeden je v centre to ti zistim adresu

ajka72
26. jan 2010

dík evicka za info, ja len že si písala že malý soplí a má teplotu tak preto som sa pýtala ale keď ste už o.k. tak super aspo%n Tatry strávite v pohode, a aj deniska písala že má Sášku choru už je jej lepšie, my sa zatiaľ držíme, dnes a asi aj zajtra sme doma, vo štvrtok chcem ísť do MC a v piatok sa chystáme k mame, chcela som ísť v pondelok na tu prednášku do MC ale neskoro som sa spamatala ☹

evicka1
26. jan 2010

aji : nieje nam lepsie no hold nie vzdy sa da svietit... zaspal o osmej a uz sme boli hore sest krat ako ho to budi ked kasle... ☹ ☹

aeouliana
26. jan 2010

evicka: dala si mu nieco na ten kasel a nejake antihistaminika (fenistil, dithiaden, zodac), to mu ukludni sliznice a mozno trochen lepsie bude spinkat...dajte sa dopkopy, nech si uzijete tie Tatry. my sme boli v septembri a bolo uzasne. teraz ideme do Starej Lubovne v polke februara na predlzeny vikend. uz sa neviem dockat 😀

ninnaricci
27. jan 2010

ahojte mamičky...

...potrebujem poradiť...mám skoro 10mesačného drobca a už nás niekedy nudí hrať sa len v byte...teda teraz v zime 😉
...neviete o niečom kde môžu ísť aj také malé detičky s rodičmi...teda okrem MC Stonožka?

ďakujem za info

ajka72
27. jan 2010

aeouliana a v starej ľubovni máte rodinu alebo budete tam niekde ubytovaní?

janka1874
27. jan 2010

ahojte
som tu dlhšie nebola ale ako pozerám tak sa nám tu pochorelo
ja som nasratá jak fras mala som 2 skasty vyhliadnuté a jeden mi predala a druhý mi kočka neodpisuje či ešte ho má ma ide drbnúť a tá kosa do toho všetkého na porazenie ani vonku sa poriadne nedá ísť s tak malým bábom na porazenie a doma taký suchý vzduch

aeouliana
27. jan 2010

ninnaricci: tazko povedat. zalezi ci Ti nevyhovuje len konkretne MC Stonozka, alebo aj ine MC. lebo okrem Stonozky su v KE aj MC Haliganda (na JAzere - http://www.haliganda.sk/), MC Delfinik (na Terase - http://mcdelfinik.sk/), Pauzicka (KVP - http://www.ekosoft.sk/pauzicka/index.php?option...) . ak nechces ist do MC, tak Ti vela moznosti asi neostava 😒 v zime v podstate niet kam ist (jedine vonku na prechadzky, sankovat sa a pod.)

ajka: nemame tam rodinu, budeme byvat v hoteli. 🙂

ninnaricci
27. jan 2010

ďakujem aeouliana za info
🙂

jeane1
27. jan 2010

aeouliana aj mi ideme do Ľubovne na víkend 12-14 😀 😀

janka1874
27. jan 2010

a čo je v Ľubovni také zaujímavé drahý tam blízko má rodinu len neviem čo by sme tam robili 😀

ewana73
27. jan 2010

Jej ahote,ja som tiez kosicanka a az dnes som objavila "vasu" temu.. 🙂

ajka72
27. jan 2010

aj mňa by denisa zaujímalo kde budete ubytovaný a čo tam budete robiť je tam niečo na pozeranie prípadne aj pre detičky vo veku tvojej sášky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre