Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzka111111
17. dec 2008

no v chodaku budee aj beha v nom len ju tam velmi nechcem davat ale velmi mi pomaha 😉 lilka uz taky cas davno lozila uz za ruky cupkala nechapem to

kamilecka
17. dec 2008

Zuzka ja ta trochu potesim,kazde dietatko je ine,ale nie, chcela som napisat ze Davidko sa v 9 mesiacoch zacal plazit a potom to uz bola chvilka a zacal sa staviat na nozicky a chodit zacal v 11 mesiacoch,takze nezufaj, moze to prist z jedneho dna na druhy 😉

zuzka111111
17. dec 2008

no zatial to tak voibec nevyzeraaa 😖 😖

danka2
17. dec 2008

Ahojte žienky 🙂 Joooj dávno som tu nebola lebo nemám kedy ale myslím na vás 🙂 Zajtra sa tu určite už stavím na kus reči 🙂

dea
17. dec 2008

ahojte zienky..........tak ja som dnes bola v robote cely den 🙄 az ma nohy bolia 😀 deanka bola so svokrom, zvladli to spolu dobre, len deanka nespala........tak pred 20.00 uz spinkala 🙂
ja som sa vecer stihla prejsta aspon po vianocnom trhu.......esteze je hned pred nasim obchodom 😀 inac by som nesla 😝

danka2
17. dec 2008

jeeej dei ta nemohli sme ta prist pozriet? Aj s Navikom sme boli v meste joooooj ☹

andrea.m
18. dec 2008

danka čau ty žiješ? 😲 už som sa ti chystala volať. na tu kavu už do vianoc neprídeš čo? alebo hej? šqak príd

janka1874
18. dec 2008

Ahojte tak stretko už asi bude až v novom roku nie?
my tiež odchádzame medzi sviatkami z Ke už teraz si neviem predstaviť fungovať bez telky a netu ale bude to sranda my totiž naschval na chate nemáme telku a celkom to zvládame niekedy sa tomu sami čudujeme 😀
no a nás hneď po vianociach čaká oslava našej drobane

zuzka netráp sa ona sa rozbehne neboj mne Sendy strašne skoro začala loziť na 6 mesiacov aj vstávať vstávala skoro ale chodiť ani za svet to až teraz začala a hneď za jednu ruku a už aj sama urobí 2-3 kroky a tiež som si myslela že sa toho nedočkám

miresta
18. dec 2008

ahojte baby,

ja som tu dlho nebola, a ani vás ešte veľmi nepoznám, ale odteraz by som chcela sa k vám pridať, keďže sme z jedného mestečka

zuzka 111111 - písala si mi že ste boli trochu nachladený, tak som sa neozývala, a teraz tzase soplý a pokašlieva moja malá. Boli sme aj včera na poradni, tak nám zistili, že má šelesť na srdci, tak sme objednaný na kardiologiu, ale až po sviatkoch. A inač písala si, že Nelly ti nechodí, len v chodáku, tak to aj moja, a má už 11 mesiacov a presne včera mi lekárka povedala, že ju vôbec nemám dávať do chodáku kým sama sa nepostaví na nožičky a nezačne liesť popri nábytku. Takže sme chodák odložili, lebo inač si veľmi zaťažuje kĺby,
A ako už máš napečené, ja idem práve zamiesiť na linecké koláčiky.

monika1
18. dec 2008

Ahojte 🙂
my mame o chvilu v robote kapustnicu a hody tak nam tu uz vsetko rozvoniava 😝
dea panecky ty mas kolko napecene 😨 ja este nic a uz musim pomaly zacat 😅 pocuj aj ja chcem robit stanglicky,preco ti nevysli?

zuzka111111
18. dec 2008

miresa... ale tebe aspon lpo 4=roch chodi nie?? lebo nelka nic len sedi a sa nervaci... kolaciky.... tento rok sa spolieham na svokru a mamku a nieco kupim lebo ani nahodou to nestiham....

a neviem ci nezacnem verit na jeziska lebo nic nemam kupene este stale 😀 😅

etse dnes pojdem necham steva s detmi a vybehnem do optimy....oooch ked si predsatvim ten narod tak mi je zle 😒

nezabudka84
18. dec 2008

Ahojte, co robite?

yesno22
18. dec 2008

ahojte....to pocasie ma zabije...rano sme vsetci zaspali a cely den som ako otapena 🙄
esteze dnes idem s kamoskami von, trosku sa vyvetram 😵 a zajtra ma volno manzel 😀
ja nepeciem nic...a dufam, ze este dllllho nebudem musiet...cez sviatky tak ci tak chodime k nasim a k svokrovcom, tak naco budem vypekat 😝

janka1874
18. dec 2008

miresta vitaj škoda že nie si dole pod kopcom na severe 🙂 🙂 🙂 by sme sa stretávali na prechádzkach 😀

zuzana355
18. dec 2008

ahojte
zuzi nič si z toho nerob ani ja nemam napečené a možem sa spoliehat iba na mamku a svokru snát niečo daju 😀 😀
a darčeky tiež nemam ešte všetky no neviem ako to stihnem tak ešte mam 5dni hlavne pozitívne myslenie 😕 a ten dav no mna to tiež nelaka

norik1
autor
18. dec 2008

Ahojte mamuse, ja som vcera bola na vianocnom vecierku z prace, tak som dnes cely den dospavala....dobreeee bolo....

my este nepecieme, lebo sa mi este nechce - doriesovali sme darceky a podobne predvianocne stresy... a ked budem, tak len linecke a vanilkove rozky - aj tak to budeme musiet my zjest a tolko pribrat nam zasa netreba 😀 😀

lenny
18. dec 2008

zienky, vy sa tu stresujete ze deticky van nelozia na 9 mesiacov, a nechodia do roka? co ja mam okolo seba dost vela mamiciek, tak velka vacsina deti zacala lozit cca na 10 mesiacov a chodit az po 13-14 mesiaci. Nie je celkom bezne, aby sa deti pred rokom naucili sami chodit. Stava sa to, ale vacsie percento je po roku. Chodenie je pre tie drobcata aj tak na zaciatku zataz, tak vydrzte, potom sa nautekate za nimi....... 😀

andrea.m
19. dec 2008

zuzka ved ti vravím tami si dala načas a teraz lieta jak raketa.hlavne že ja som sa skoro zbláznila od strachu 😝 .presne viem ako sa cítiš len ti neviem pomôcť. napečené tiež ešte nemám nič a nemôžem sa spoliehať ani na mamku ani na svokru kedže sú obe daleko.

dea
19. dec 2008

ahojte..........tak ja sa pridavam tiez do klubu tych co este nemaju darceky 😀 😝 neviem kedy ich kupim 😅 😅
nakoniec dam asi kazdemu peniaze, nech si kupi co chce 😅

monika.......no neviem preco sa nevydarili, prvy plech mi zhorel 😅 😝 a neviem preco.....lebo tie dalsie dva uz nezhoreli a rura bola tak isto nastavena 😕 😕 no ale nevadi...aj tak ich je dost 😉

misanik
19. dec 2008

Ahojte, ja mam len medovnicky napecene, ozdobene este eee, snad nieco teraz cez sobotu dorobim, vlastne uz len vanilkove rozky by som chcela, sme sami, tak aj tak to len my pojeme a dost nas je.
Zuzka, toho chodenia sa neboj, kazde dietatko je ine, ja som zacala vraj az na 14 mesiacov a sestra uz 9 mesacna, cize aj u surodencov je rozdiel velky. A inak zda sa ze som ok, sice, captava, obcas sa potknem, ale to tym asi nebude 😀
Mne maly lozi uz ako psik po byte, je to o nervy, este je to hlupunke, narazi hocikde, ale on je cely nejaky silnejsi, lebo sme boli od 6 tyzdov na vojtovke, tak ma svalstvo ako sportovec. Ja sa skor desim toho, ze sa uz zacne stavat, ze je na to maly este.

janka1874
19. dec 2008

misanik to ešte nič neznamená keď sa začne stavať mne Sendy lozila od 6 mesiacov a aj stavať sa začala strašne skoro cca na 7 mesiacov a aj chodiť popri nábytku cca od o mesiacov a tam sme skončili tak a za ruky začala až teraz začiatkom decembra a to hneď za jednu ale sama urobí tak max 2-3 kroky aj to len tak že na jednej strane som ja a na druhej drahý a sem tam od kresla k niečomu ale to ju akože nikto nemá vidieť lebo ak vidí že to vidím hneď je na 4 😀 😀 😀 😀

norik1
autor
19. dec 2008

juj tak my este ani nesedime, lozime akurat trosicku aj to dozadu...zatial sa len postavi na vsetky styri a hojda sa dopredu a dozadu he he... ja ho nejak nenutim, este si uzivam toho ze kde ho necham, tam aj ostane he he lebo zachvilu to bude inak... inak aj Filip sa dost rozculuje ked sa chce pohnut ale mu to moc nejde....

misanik
19. dec 2008

janka, ja dufam,z e sa fakt este nepostavi, myslim,z e mame este cas, na chodenie ani nehovorim ...
norik, noruso sa hupal takto asi 4 tyzdne, a potom jedneho dna vyrazil vpred a ide. Tak cudne sa tie deti ucia, ze ejden den nic a na dalsi idu vpred. Ale on sa vobec neplazil, ani do teraz to nevie.

madi
19. dec 2008

jej baby, ja take starosti este nemam chvalabohu...ale musim sa vam pochvalit...nasmu simonovi vybehli dolne zubky...prve dva....vcera som si myslela ze len jeden, ale dnes som po dokladnej prehliadke zistila ze obidva...juupiiii....teda neviem ci sa mam tesit ci co.... 😒 😀 😅 😕
oni su este take uplne mrnave, ale uz ich kustik vidno 😎

norik1
autor
19. dec 2008

madi bud rada, my mame momentalne 38,1 a zubov furt nikde. Dala som mu Panadol sirup a uvidime... 😔

zuzka111111
19. dec 2008

no ja sa nestresujem ze necchodiii to vobec nie ja len ze neloziii len sedi a sedi a uz je z toho nervna sama.....

zuzka111111
19. dec 2008

norik my sme tiez mali teploty no zubky nikde takze sme furt bez zubov 😒

madi
19. dec 2008

norik, zuzi - no ja som bola frajerka, lebo ze nas ani nic neboli, ani teplota neni ani nic...ale asi sa to zacina, simon je taky nekludny, teplotu asi nema (nemerala som lebo spi) ale asi ho to boli ci co.... teraz zaspal na prsniku, tak som zvedava ze dokedy...
a to nam potom volajako skoro vysli zuby nee? sak my mame za chvilu iba 4 mesiace.... 😕 hmmm

dei - ak to nie je tajomstvo - aky obchod mate? 😕 ze pojdeme spravit trzbu 😉

kamilecka
19. dec 2008

Ahojte

Madi nam prve vysli na 7 mesiacov, co som citala tak vychadzaju tak na polroka,ale vidis,kazde dietatko je ine,uz som pocula ze sa narodilo babatko so zubkami 🙂

sasenkat
19. dec 2008

fuuu madi tak to mate rychlozubky

nam prvy vysiel na 8 mesiacov a teraz mame skoro 11 a len 2 zubky 😀

ale pocula som aj o dietati ktore na rok malo 14 zubov ... sranda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre