Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

mauzos
9. mar 2010

aeouliana dik za info. A je to tam len v pondelok, ci viac krat do tyzdna? Su to nejake pravidelne kurzy, ci sa da zacat hocikedy?
Ja mam dvoch, tak by musel so mnou niekto chodit. Drahy chodi na smeny, musim pospekulovat, ako to vymysliet 😖 myslim ze malym by sa to tiez pacilo, maju plno energie.

ajka72
9. mar 2010

zuzka neviem či sa dnes dostanem opýtať sa na ten tanečný kružok zatiaľ nemám nikoho k deťom tak sa povypytuj od kedy je možné dať tam detičky a čo vlastne počas hodiny robia a môžeš mi potom napísať do IP alebo aj tu na forum ak by som nedobehla dikes 😉

aeouliana
9. mar 2010

mauzos: je to len pondelky a treba sa vopred prihlasit. mozno by cvicitelka cvicila s jednym z Tvojich zbojnikov 😀 neviem, ci su teraz volne nejake kurzy, musis si zavolat. ja som Danka prihlasovala v januari a az teraz sme sa dostali. (oni musia dat spolu deticky podobneho veku, lebo kazdy cvici nieco ine, samozrejme) ale viem, ze aj na Jazere v Haligande cvicia s fitloptami (ale tam som nebola, je to pre mna dost od ruky). 😝

ajka, zuzka: aj nam dajte vediet o tanecnej 😀

vierka3
9. mar 2010

aeouliana, sak prave, ze aj ta moja je taka akcna, sak nam tu furt buchaju susedia na radiator, alebo rovno dobehnu hore zazvonit... preto som z toho nestastna, ze je nevzali na tu tanecnu v skolke :(. Ako zajtra? stretneme? 😉

aeouliana
9. mar 2010

vierka: jasne, zajtra ideme. len ja potom ako tam Sasku hodim, tak asi na chvilu odbehnem za kamoskou do nemocky..narodilo sa jej babo..neviem este ci zajtra, alebo vo stvrtok..uvidim ako budem stihat. 😀

mauzos
9. mar 2010

aeouliana no vidis to ma nenapadlo, ze by mohla mat jedneho cvicitelka 😀 Urcite tam zavolam, uz som pocula od viacerych mamiciek chvaly na fitlopty. Dakujem za info 😵

ajka72
9. mar 2010

mauzi videla som ťa v galerke

ajka72
9. mar 2010

zuzka mne to dnes nevyšlo tak je len na tebe čo si zistila

evicka1
9. mar 2010

ahoooojte zeny akos a mate?
kedyze dae rande? dlho dlho sme vas nevideli

mauzos
9. mar 2010

ajka aj sa som ta videla, lepsie povedane tvojho manzela, ked som vyzliekala malych ..., len uz som sa nechcela vracat, ponahlali sme sa ☹

zuzana355
9. mar 2010

ahojte tak teraz som si sadla konečne som hotová a deti tiež 😀 😀 😀

no bola som po infošky tak trenerka povedala že v pohode možeme deti priniesť na skušku vo štvrtok či sa im bude pačiť a či vobec ostanu samé len teraz ma o niečo menej času na nové lebo sa pripravuju na neakú suťaž a platí sa 10eur na mesiac a treningy su utorok a vo štvrtok ta asi tak všetko 🙂

joooooooooj toto počasie lezie mi na nerv fuka vonku a aj vaše deťurence tak plaču lebo moja vobec nechce chodiť von vietor jej fuka do tvare a vkuse jej je zima. 😖

ajka72
10. mar 2010

zuzka dík za info a kde to presne je v tej budove vo štvrtok skočím asi len ja ak mi to vyjde moje dievčatá ešte nie su v stave niekde ísť do kolektívu po tej nemocnici tak možno niečo aj uvidím a vo štvrtok je to od 17.OOh.?

zuzana355
10. mar 2010

ajka vo štvrtok od 17.00h v malej telocvični to je dolu v suteréne vojdeš od vratnice smerom do prava su dvere a za dverami hned prvá odbočka do lava dolu schodami 😉
trenerka hovorila že mala takéto male detičky do troch rokov a tri koky od septembra ale tri sa jej odhlásili lebo straaašne plakali na treningoch nevydržali bez mamky tak som zvedava aká bude ta moja rebeka herečka.

aeouliana
10. mar 2010

zuzka: mozno prideme aj my, ale asi az buduci stvrtok, lebo teraz idem za kamoskou do porodnice 🙂 ked stihnem, skocim dnes a zajtra prideme..este uvidim. 🙂 dakujeme za info.

evicka: ja som tento tyzden mimo co sa tyka ztretka. jedine este ze zajtra ak chcete 🙂

ajka72
10. mar 2010

dievčatá rada sa s vami stretnem len mi musia babuľky zosilnieť lebo pochudli možno buduci týždeň a nech je už lepšie počasie

aeouliana
10. mar 2010

ajka: dajte sa do poriadku cim skor 😀 drzim palceky...

aeouliana
11. mar 2010

heeeeej..kde ste vsetky? 😝

ajka72
11. mar 2010

deny ja som tu možno dnes skočím pozrieť tie tanečky prídeš aj ty?

zuzana355
11. mar 2010

ahojte ajka bola si dnes kuk na tie tanečky my sme nemohli malej sa znova ohlasili oblíčky už dlho boli ticho včera už dostala horučky znova zo spodu ju všetko štípe a vkuse chodí piškať teším sa ☹ 😖 to počasie už by sa mohlo umudriť.

tak dufam že do utorka budeme fit aby sme mohli ísť aj my tancovať.

ajka72
12. mar 2010

zuzka ano bola som učiteľka hovorila že skor od septembra sa máme prihlásiť nič nehovorila že teraz, že momentálne sa pripravuju na suťaž v aprily už skušaju choreografiu tak by to nemalo význam tak uvidíme možno aj v školke bude tanečná uvidíme ale určite chcem aby niekde chodili

smajli
12. mar 2010

ahojte mamicky kosicanky:o)
rada by som si nasla kocikovaciu kamaratku z Furce... nie je tu niektora z vas z Furce? :o)

ajka72
12. mar 2010

deny myslím ty si spomínala že chcete ísť niekam cez veľku noc my sa chystáme do hotela lesná v starej lesnej maju tam mať program cez veľku noc pre detičky ak nemáte nič tak skus kuk na ich stránku 😉

ajka72
12. mar 2010

smajli vačšinou sme z okolia mieru, tip topu ale možno sa mýlim a niekto sa ti ozve

aeouliana
12. mar 2010

ajka: ja ostavam doma, moj mazel ide 1.4 na 2 tyzdne prec 😠 takze asi az nikedy v maji pojdeme 😒
smajli: ja som z Mieru 😒

evicka1
12. mar 2010

ahoj zeny
no ucast minzerna
ako sa mate? my fajnoooovo uzasne skvele...
pozeram ze riesite velku noc ja ju krasne stravim doma a fajne sa prezeriem 😀 neplanujem ziaden aktivny pohyb a ani nic podobne

ajka72
13. mar 2010

evka my sa pomaly dávame dokopy z nemocky a čakáme na jarné počasie 😒

evicka1
13. mar 2010

dobre rano
aji ja som ti zabudla popriat skore uzdravenie a na nemocnicu skoro zabudnite. mne stacilo ked sme mali tie rotaviry
🤐
co planujete na dnes?

janka1874
14. mar 2010

ahojte
tak ja už net v poslednej dobe nejako nestíham Viki sa už točí ako vrtuľa na bruško a z bruška normálne sa gúľa a neskutočne rýchlo tak ju stále musíme kontrolovať aby nespadla z gauča no a Sendy má zas svoje obdobie vzdoru a žiarlivosti na porazenie ale čo už narobíme občas už fakt mám dosť ale rozhodla sa že odmieta chodiť spávať ku našim tak aj môj občasný víkendový odpočinok je v nedohľadne ☹

aeouliana
14. mar 2010

janka: super sikulka je Viki, moj zbojnik je lenoch..nechce byt ani na brusku 😝

janka1874
14. mar 2010

deni: Viki sa pretáča už od polovičky marca na bruško ale teraz už aj opačne tak už mám adrenalín hoci len na wc idem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre