Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
23. mar 2010

no ešte nás vraj ochladenie čaká

zuzkaprofant
23. mar 2010

ahojte sa kvam tak pridam chcem sa opytat ci nemate zaujem o caje hipp za dobru cenu ak ano piste mi ip mam toho viacej tak sa mozeme na cene dohodnut a vy si to popredate ak chcete donesim to do ke takzte postovne usetrite🙂

martinka17
23. mar 2010

ahojte babenky
nerada tu ruším, ale mám otázku. Zháňam lacnú cestovnú postielku v nepoškodenom stave ( potrebujem ju na spanie pre krpčeka do podkrovia, vedú tam strmé schody, takže nesmie vedieť vyliesť). Môže byť aj staršie, hlavne nech je funkčná. Nemáte niektorá na predaj? Prípadne mi napíšte info, ak o niekom viete 😀 Dík

aeouliana
24. mar 2010

martinka: ja mam, ale mam este jedneho drobca, takze nepredavam 😎

janka1874
24. mar 2010

podobne som na tom aj ja my veľmi využívame cestovnú postieľku

evicka1
24. mar 2010

ahojte
martinka:ja cestovnu postielku mam, a doporucujem kupit aj novu. tie niesu drahe ked nechces nejaku znackovu tak sa vojdes aj do 800 stoviek... fakt investicia sa oplati... 😉
co planujete na dnes? my ideme s luckou-sestrou do mesta sa prejst tak ak chcete tak sa pridajte...

janka1874
24. mar 2010

my sme boli vonku a moje dieťa sa ledva po príchode na ihrisko pocikalo ja nechápem čo to s ňou je ale čo už narobím

800 stoviek som skoro odpadla že 800eur? si ešte v starej mene ako tak kukám evicka 😀

mystery7
26. mar 2010

ahojky,
Po dlhsom case som dosla, stale nemam nejko cas sledovat temu. Rozoberate cestovnu pstelku? My sme kupili pred rokom v akcii kike za 900sk. Zatial sme vyuzivali malo, ale chystame sa to zmenit.
Kde sa v ke da posediet tak, aby sa aj deticky pohrali a my by sme si kavicku vypili a na deti videli??

evicka1
28. mar 2010

ahojte zenusky
ako ste vikendovali ? ja som bola v skole no a som trsoku nachladena
jani: pisala som v cene co som kkupila ale inak sa snazim zit v eurach 😀 no obcas sa skopem
mystery: no ze sa tu ukazes...
akosi uzivate pocasicko?

ajka72
28. mar 2010

evicka my už chodíme vonku, teraz na VN sa chystáme do tatier tak verím že to vyjde po VN by sme konečne už mohli dať stretko ak bude pekne tak aj na tej aničke hádam sa nás zíde viacej

aeouliana
28. mar 2010

aj my sme lietali po vonku. dnes som dokonca bola rano behat 😵

evicka1
28. mar 2010

no aji uz by sa patrilo nejake to mini rande 😀 som tak vvo stvrtok vravela mamke ze ako vyslo slniecko tak vybehli aj matky s kocikmi no tu nas chodi pet a pol 😢
deni: behat? no to by ma zabilo. ja sa chystam zacat cvicit no hladam kde v ke cvicia pilates. neviete niktora

ajka72
29. mar 2010

evicka pilates myslím cvičia na kukučínovej ja tam chodim na body styling aerobik resp, som bola si 3x a to v nedeľu ked svokrovci beru deti, a myslím tam je pilates, potom TJ metropol to je na šturovej ul., tam tiež bol pilates a to je asi všetko čo viem kde je pilates

ajka72
29. mar 2010

pridávam foto dievčat malých "mafiánikov"

evicka1
29. mar 2010

ahojte
aji dakujem ti krasne. ake su kocky "prisne" kebyze pridu po vypalne dam im vsetko co mam 😀
dnes sme boli na pieskovisku a hugo setkym slecnam zacal kradnut kociariky. tak aby se si nepripadali blbo tak som mu kupila detsky nakupny kosik ktory nas bavil tak jednu cestu a potom si ho uzivala mamicka
njn uznajte chlapec s kocikom je dost divna vec

aeouliana
31. mar 2010

caute baby. ja som velmi nestihala. piekla som teraz 2 torty, tak som mala co robit pri tych mojich sibaloch. evicka: ani mne sa behat velmi nechce, ale hybat sa musim, lebo mi hrabne. tak to striedam s korculami. pilates je aj tu pri nas pri Narodnej banke (aspon plagat som tam videla ). na to by som sla aj ja. skusim pozistovat. no baby, ale po VN stretko..uz ani neviem ako vyzerate 😀

ajka72
31. mar 2010

ešte pripájam jednu aktuálnu fotečku keďže deny ty už ani nevieš ako vyzeráme tak ti aspoň dvojky pripomeniem 😀

evicka1
31. mar 2010

ahoj kocky
no nejak ma chyta depka ☹ on ten zivot stoji za nic...
tak sa uz dajte do hromady nech mi doma necvokne a nech mozme na rande 😉
aji: no dvojky teda paradne vyrastli

aeouliana
31. mar 2010

ajka: juuj ake su zlatucke 🙂
evicka: co to za reci? Ty vecna optimistka so sidlom v zadku!!! hlavu HORE! 😝 pozri na Huginka, hned Ti bude lepsie 😀

vierka3
31. mar 2010

Evicka, otoc sa tej depke chrbtom a posli ju prec 😠 , na svete predsa spusta krasnych veci a na tie sa treba pozerat. A ako vravi aeouliana prave nase deti nas vedia vela krat uzasne podrzat 😅 . (viem o com hovorim ;))

janka1874
1. apr 2010

evička viem o čom hovoríš ja som mala depku minulý týždeň a stačilo mi prekusnúť kukuč vonku na slniečko a dnes máš aj dôvod na radosť Hugo má predsa meniny tak všetko naj naj naj

vierka3
1. apr 2010

Ta co to je za obdobie? Sak neni jesen 😀 . Ale fakt treba ist von, len nech uz su deti zdrave 🙄 . Samozrejme vsetko co chyti Lenka v skolke prejde aj na Danka ☹ .

jeane1
1. apr 2010

ajka..velke kočky su tie tvoje slečinky 😀 rastu ako z vody

aeouliana..kedy dáme rande??kavička niekde vonku by poriadne bodla aj mojej hlave, už by to chcelo prevetrať jak sa patrí 😀 😀

janka že vykuknuť z okna von 😀 😀 😀 šak to sa aj prevetrat treba, ako v sobotu, hned nas depky prešli neee 🙂 🙂

vierka3
1. apr 2010

ahoj jeane, davno som ta tu nevidela 😉

janka1874
1. apr 2010

no veru v sobotu sme to poraidne roztočili aj keď si išla skôr preč si mala ostať toľko som sa teda už dávno nenarehotala 😀 😀 😀

aeouliana
1. apr 2010

jeane, janka: len mne ste dali neskoro vediet..ci to len ten blby FB? a v sobotu by som isla ked nas uz moj starky nechal na sviatky samych doma 😠

ajka72
1. apr 2010

dievčatá verím že keď dáte nejaké stretko vonku dáte vedieť aj nám ostatným radi sa pridáme, my zajtra ideme do tatier vraciame sa v pondelok 😉

evicka1
2. apr 2010

ahoj zeny
depka je skoro prec juchuuuu 😀
ako sa inak mate?
my sme vcera slavili a slavilii a v sobotu budeme zase to bude mat hugo rok a pol
dnes sa nam tu krasne blizka a hrmi to bude zase chcanda... nech uz je teplucko
deni: akoze ste na sviatky sami doma? kde je muzska zlozka?
aji uzijte si tatry hod deti na krk tatinkovi a relaxuj
tak Vam prajeme krase sviatky-hlavne sa dobre napapajte, zrelaxujte... a po sviatkoch adios

jeane1
2. apr 2010

vierka ja tu už moc nechodím 😉 som na fb, inak ako sa mate...zvladaš to
janka ja by som dlhšie asi nevydržala, zle by to dopadlo 😖
aeouliana, tuto zurku2 robila kamoška na fb asi zato si nedostala a mna ani nenapadlo, ale na buduce ti pošlem pozvanku ja to ti slubujem🙂 ok

ajka72
5. apr 2010

ahojte takže sme doma z Tatier bolo supeeer každému odporúčam takto sviatkovať, hotel, strava, program boli na jednotku, pridám pár fotečiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre