Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
6. apr 2010

evicka: moj drahy je na vylete (pride o 2 tyzdne 😠 ).
ajka: super! kraaasne fotecky.
zvysok: ako ste stravili sviatky? my celkom dobre 🙂 boli sm u kamosky na chate. skoda, ze je dnes tak veterno..chcela som vziat cervikov do ZOO..tak nic 😒

ajka72
6. apr 2010

dievčatá v ten piatok idete do toho MC na deň otvorených dverí?

aeouliana
6. apr 2010

ajka: ja neviem. Saska soplikuje, tak asi ostaneme doma 😒 uvidim este 🙂

oacka
6. apr 2010

Košičanky mmoje zlaté,poraďte mi prosím dobrého pediatra. Nájde sa taký na KVP? Baby z KVP, k akému pediatrovi chodíte? Vďaka za pomoc!

janka1874
6. apr 2010

oacka ja chodím do novej nemocnice tak na KVP neporadím 🙂

veru deni toto počasie je hrúza a des mne v takom vetre Sendy ani vonku nechce ísť lebo ona nemusí keď jej fúka do očí

aeouliana
6. apr 2010

oacka: ja chodim na Sever 😒 skus nabehnut na pieskovisko niekde na KVP ked bude pocko a povypytovat sa mamiciek 😉

jeane1
6. apr 2010

oačka..ja som z kvp ale chodime na furču 😀 chodili sme s malou na kvp ale nebola som spokojna 😠 tak som prešla k synovej lekárke ešte ked sme byvali na furči 😉 aspon ich mam nakope 🙂

aeouliana skoro sa uzdravte 🙂)nech vyvetráme dievčatá 🙂

aeouliana
6. apr 2010

jeane: stale spomina na Petku. ked ideme cez KVP, stale ukazuje, ze "tu byva Petka" 😀 to bude toco na gymnastike ked budu spolu 😀 ))))) chudak trenerka...

jeane1
7. apr 2010

😀 😀 😀 a čo nezájdete ale len okukujete 😠 ta to ty neteká na veľa už 😉 😉

aeouliana
7. apr 2010

jeane: juj, to stale po ceste niekam....uz som na Vas myslela, len stale ma niekto sople alebo je chory..nejak sa z toho nevieme vyhrabat od tych kiahni 🙂

vierka3
7. apr 2010

jeane, aj Petka chodi na gymnastiku?

aeouliana
7. apr 2010

vierka: zatial Petka nechodi, ale asi bude 😉

jeane1
7. apr 2010

vierka: Peťka chodila v školke na gymnastiku 😵 , ale bola stále iba v piatok a mi nikdy niesme v piatok doma 😀 a Peťka ani do školky v piatok nechodí tak sme boli dosť obmedzovaný, dali sme ju do Domina na popradskej ale tam sa jej nepáči lebo robia stále to isté a ona také nemusí, tak by som chcela vyskúšať ist s vami 😉

ninnaricci
7. apr 2010

oacka...ja nie som z KVP ale chodíme do ProCaru k Dr. Tencerovej a je úžasná...skvelý prístup...stále milá...usmiata...vyzná sa v homeopatii...takže ja odporúčam všetkými desiatimi
...a fantastická sestrička .. 😵
..akurát že sa tam platí ročný poplatok...ale stojí to za to...treba sa tam objednávať...takže sa tam nestretneš s plnou čakárňou chorích detí... akútne prípady stále zoberú bez problémov...

sansara82
8. apr 2010

janka1874 ku ktorému pediatrovi chodíš v novej a ako si spokojná? Bývam poblízku a tiež hľadám nejakého pediatra.

janka1874
8. apr 2010

ja chodím ku MUDr. Šefrankovej a som spokojná ona je na detskej poliklinike obvod 4 (je to ambulancia MUDr. Liškovej to je jej mama) mne na nej vyhovuje že je to mladá dr. tak je aj názorovo v pohode aj poradí a tak ale my zas nie sme nejako chorľavé

mauzos
8. apr 2010

My chodime na Polikliniku Terasa na Toryskej (je tam aj pohotovost) ku Dr. Gregovej a je fakt super, tiez mlada doktorka, velmi mila, mozem len odporucat 😉

oacka
8. apr 2010

Kočky, veľmi pekne ďakujem za odpovede, kľudne pridajte ďalšie, nech mám inšpiráciu. 😀
Ninnaricci, kedz si sa prihlásila do Procare? ešte pred pôorodom? ja nemám páru,ako sa to rieši. 😵

ninnaricci
8. apr 2010

oacka...bola som sa opýtať pred pôrodom či ma zoberie...a bola úplne skvelá...dokonca mi hneď napísala nejaké homeopatiká čo si mám dať pred pôrodom...niečo na lepšie hojenie...niečo na mliečko
...ja ju odporúčam...hlavne skvelý prístup Dr. a sestričky...a velké plus je, že sa objednáva, čiže nečakáš...keď tam sem tam sa podarí 10min...ale to je v pohode

ninnaricci
8. apr 2010

a až po pôrode spisuješ zmluvu pri prvej prehliadke...
...veď skús zavolať na infolinku...tam ti poradia...a zájdi sa tam pozrieť...porozprávať s Dr.
...ale ešte máš času 🙂

evicka1
8. apr 2010

ahoj zeny
ako sa tu mate? my super soplikovali sme tri dni no teraz sme v pohode.
ajka zajtra nikam nejdem teda idem prisla kamoska z londyna tak ideme na kavicku
ale na buduci tyzden kocky ani jedna nedostanete ospravedlnenku... to viete uz nam chybate 😵
inak ake ste mali sviatky? pooblievali vas?

ajka72
8. apr 2010

evicka ani my asi nejdeme máme program ideme do optimy, na VN my sme boli v tatrách kde bolo super však som o tom písala už predtým 😉

jancos
8. apr 2010

ahojte mamky, chcela by som vas pozvat na Den otvorenych dveri do MC Stonozka na Hviezdoslavovej. ak chcete vediet viac, urobte kuk na web stranku🙂 prajem pekny vecer

aeouliana
8. apr 2010

baby, ani ja nepojdem..zas peciem 😀 ))) a poobede idem do Mi po moju pipisku... ale buduci tyzden uz musime. teda okrem piatku, to uz nieco mam a vpondelok cvicime na loptach, tak az od 14:00 mozem 😝

aeouliana
10. apr 2010

mamicky: OVKO vyzivy od Novofructu nekupovat!!! na madaroch uz tento tyzden 2x davali v spravach, ze robili kontrolu a nasli v nich nejake rakovinotvorne latky, vo viacerych, v ktorych bolo jablko a vlastne takmer vo vsetkych je jablko. Mozno ide len o urcitu sarzu alebo mesiace neviem, to nekonkretizovali.

jeane1
11. apr 2010

mi máme domáce výživky u nas nehrozí🙂 iba ak by som si ich otrávila sama ☹(((

evicka1
11. apr 2010

ahojte kocky
ako si zijete? my sa mame skoro fajn. nejak ma moja smola neopusta noco uz
vonku pocasie na dve veci- akurat sedie doma a nervacime ze nikam nemozme...
deni:dik za upozornenie ja vyzivky kupujem no nie tieto....
po strasne dlhe dobe sme kupili jednorazove plienky pampers a poviem vam katastrofa-hugo ma ritusu cervenu ubolenu... a po troch hodkach ich precura 😀 diky bohu za moje latkovky
krasny vecer prajeme

aeouliana
11. apr 2010

jeane: daj recept..aj my chceme. o chvilu zacne Danko papat.
evicka: u nas taky tak. Saska stale chora. zajtra ideme k Dr. konecne mam na 2 tyzdne auto a musim sediet doma, lebo obe deti chore 😠
ja som s pamperskami spokojna. mala ich Saska a ma ich aj Danko. u nas sa latkove neosvedcili pri Saske....v kuse prepiskane..zapal mocovych ciest a pod.

ajka72
11. apr 2010

deny a čo je detičkám keď su choručké?
my sme mali tiež jednorázové plienky a vyhovovali tescové, potom sme jedny kupovali nemecké boli dostať v detskom obchode domaya a teraz mám na noc babylove z DM, nám pampersky nevyhovovali mali červené dupky a rýchlo sa prečurali každému babatku vyhovuje niečo iné 😉

aeouliana
12. apr 2010

ajka: neviem co jej je. spolikovala a kaslala uz pre VN, tak som ju nechala doma, ale nepreslo to, tak sme sli dnes k Dr. dala nam ATB. Danko mal sopliky, ale nastastie preslo a ja som uz tie nachcipana 😖 a som stale sama. manzel sa vracia v stredu. KONECNE! no a co sa tyka plienok, nam zas nesadli HUggies....Saska ich precurala okamzite. tak ako hovoris..kazdemu babu nieco ine. ale o tych tescovskych som pocula od mnohych mamiciek, ze su vyborne.
snad sa uz vyhrabeme z tych chorob a vypadneme niekam von 😉 uz mi hrabe!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre