Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
3. máj 2010

ja tak okolo tej druhej možno aj skor by som mohla keď dievčatá naobedujem a samozrejme nebude pršať

evicka1
3. máj 2010

ahojte
no je to v prdelke no ja nemozem. a to som sa na vas tesila... sme chory, sopliky az po zem a kasel ako 20 rokov thy fajciar
ale vy si to uzijte

ajka72
3. máj 2010

evicka ono bude záležať aj od počasia, uvidíme či sa dievčatá ozvu čo a ako, však máme pred sebou ešte veľa pekných dní tak určite to vyjde a prajem skoré uzdravenie Huginkovi
inak sme prijatí do školky aj sa teším po tom čo tu čítam aké su problémy so školkou ale to my sme sa boli informovať na školku a hneď aj zapísať keď dievčatá mali rok a pol, boli sme vtedy 10.v poradí tak by ma nasr..... keby nás nevzali , som spokojná je to vraj dobrá školka a máme ju pod nosom, je mi síce aj trochu smutno za tým pekným ale aj ťažkym hlavne na začiatku obdobím s dvojkami ale čo už musím si zvyknúť že mám dievčatá už veľké slečny školkárky

mystery7
3. máj 2010

ahojte
Tak my sme dnes super zmokli.

Ajka a do ktorej skolky pojdu? Ja uvazujem kolko dopredu treba zapisat??

ajka72
3. máj 2010

mystery ja bývam pri tip tope a idu na tatransku 23

aeouliana
4. máj 2010

no dievcata, nam sa zmenili plany. dnes nestiham. ☹

ajka72
4. máj 2010

a čo v piatok? alebo by dnes niekto mohol poobede?

jeane1
4. máj 2010

ja by som aj mohla ale som bez detí 😵 a to by bolo na figu sa flákať sama 🙂

ajka72
4. máj 2010

jeana a ty môžeš s deťmi neskor asi su v školke a škole?

ajka72
4. máj 2010

tak ani počasie by nám dnes neprialo ☹

jeane1
4. máj 2010

veru u nás padalo parádne a my v tom lejaku na zmrzku sme sa vybrali došli sme jak kurence zmoknuté 😀 😀

ajka mne by to šlo skor až poobede, ale zajtra možem až okolo 16,00 došla by som iba s Peťkou 😀

aeouliana
5. máj 2010

jeane a na gymnastiku nejdete? uz mi Saska referovala, ze chodi aj Davidko 😀

ajka72
5. máj 2010

jeane asi z dnešného stretka nič nebude prsíííííííí, tak hádam nám počasie bude priať v nasledujuce dni 😒

jeane1
5. máj 2010

kde prší ved sviti slniečko ☹ ☹

deny ..máš dobré info 😀 v stredu nieje gymnastika maju súťaž, takže až v pondelok 😀

aeouliana
5. máj 2010

janka: uz som zistila...mojmu to doslo sice az dnes poobede,ale doslo 😀

ajka72
5. máj 2010

jeane no ráno pršalo potom svietilo slniečko potom nejako mrholilo a potom sa spustil neskutočný vietor, ja som aj bola v meste ale skončila som u mamy -býva blízko nám Osloboditeľov lebo som akosi naľahko obliekla dievčatá, nevadí nech sa oteplí a určite stretko vyjde mne aj čas o 16.00 h vyhovuje 😉

mystery7
6. máj 2010

ahojky
A my byvame pri tip tope 🙂 a ta skolka na tatranskej je sukromna?

ajka72
6. máj 2010

mystery nie to je štátna, je tu aj sukromná ale pri dvojkách je to dosť nereálne ale aj táto štátna som počula že je veľmi dobrá má aj svoju net. stránku

vierka3
6. máj 2010

Ahojte. Tak my to mame pestre. Danko ma zase laringitidu ale silnejsiu ako doteraz maval (v noci sa aj dusil), tak sme dnes boli zase u lekarky a ze Lenku vezmeme proforma tiez (sak aj tak ju nemame kde nechat), a dopadli sme tak ze Danko ma silnu laringitidu (co nas velmi neprekvapilo, len to,ze je to vazny stav) a Lenka obojstranny zapal priedusiek (co prekvapilo aj nas, aj lekarku - uz vobec nevyzera choro, ani zvysenu teplotu nema, tancuje si tu, skace, len este kasle...

evicka1
8. máj 2010

ahoj zeny
vidim ze to tu zije 😀
ako sa mate? ja vam chce popriat nech si ten dnesny den z nas kazda paradne uzije 😉
hugo uz nema konecne sopliky ale stale kasle no oproti tomu co to bolo tak je to malickost. prosim neviete aku mu mam kupit helmu na kolo?viem ze urcite nejaku potrebuje sice bude sediet len v cyklosedacke no istota je istota. a kde sa to vobec v ke kupuje?
aji: blahozelam ku skolke. si tak trosku od tych svojich "diablic" odpocinies
a co deni co vy? co nove
vierka skore uzdravenie.

aeouliana
9. máj 2010

caute zienky...vsetko NAJ k dnesnemu nasmu sviatku. 😀
u nas fofry ..nejak nikdy nic nestiham 😒 ...tento tyzdenuz koncime plavanie v Presove, tak by sa to malo trochu uvolnit 😉 snad aj pocko sa uz umudri a niekam vyrazime. co vy na to?

vierka3
9. máj 2010

tak este vsetko najlepsie k nasmu sviatku 😉

ajka72
12. máj 2010

deny ja som veľmi za stretko len to počasie..... ☹

aeouliana
12. máj 2010

no ved to.. 😒

evicka1
13. máj 2010

cau zenusky
ako sa mi tu mate? a co mate nove? pozeram ze pocasie vonku je super, he milujem ked prsi a prsi
no mohli by sme uz konecne niekam vypadnut. dost casto chodime na to dopravne ihrisko co je pri blsaku, je to tam super, preliezacky piesocek a draha na jazdenie ponevaz teraz bez motorky ani ranu 😀 spi vedla postielky
alebo by sme mohli vyrazit na rybu, tam je to tiez fajn, sice ste nije otvorene to detske ihrisko ale na pechadzkuz a motorky je to super
prajem vam kraaasny den

jeane1
13. máj 2010

to ihrisko evička o ktorom píšeš je fakt super 🙂 ja sa tam chystám v sobotu ak by bolo pekne tak by ste mohli tiež niektorá dojst, aspon tam viem že hodinu deti neexistuju 😀

aeouliana, nezabudni na SOBOTU !!!!!! relax,šunky , párky 🙂)))) žááádne kojenie a prebalovanie 😀 aspon na chviiilku žeee

mystery7
14. máj 2010

niekedy cez tyzden keby bolo pekne mozeme doobedu vyrazit na Anicku a stravit tam aj pol dna.

ajka72
14. máj 2010

mystery suhlas len neviem kedy bude pekne lebo zatiaľ sa slnko strieda s burkami a aj sa citeľne ochladilo, niekde som čítala že by už mohlo byť teplejšie až po 25.máji tak uvidíme 😒

janka1874
14. máj 2010

no my sme presne kôli takým búrkam včera zmokli na ihrsku do nitky no nebolo mi jedno toto počasie je o nervy

evicka1
14. máj 2010

no ked uz ste pri tych burkach tak som bola vcera s hugom na anicke. auto sme zaparkovali na zaciatku-nie tam kde je ta smradlava voda 😅 ale presne na opadnom konci...
vytiahli sme motorku sli sa prejst, bol tram skakaci hrad a kolotoc tak sme tam stravili chvilocku doterigali sa k smradlavke, a ja ze si zajdem na kofolu ked uz sme tam. objednala som si a v tej chvili kvapky jak svina. lialo chcalo prsalo. no mne brutus kosa prechladla som jak ... a nehovorim aka som bola mokraaaa...
a iem e je pocasie na nic no urcite koly tomu nebudem sediet doma na zadocku. hugo pekne prudi ked niesme vonku a ja som z neho na prasky...uz som vas dlho nevidela tak pocitam ze na buduci tyzden si to rande dame, jaksi ma uz nebavi sa stale o tom len kecat. a tak tajne dufam, ze nas cita aj niekto iny nez tych par stalic- ved vas po kosiciach beha tolko 😀 a prida sa....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre