Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
2. jún 2010

ja tiež z KVP nepoznám

jeane1
2. jún 2010

rubinka ja som z kvp ale dobru nepoznám ☹(

mata1976
3. jún 2010

baby, chodite niektora do MC Slniecko na Furci?

evicka1
4. jún 2010

ahoooojte
pozeram ,ze su tu nove tvaricky tak vitam
kocky co robite doma? hugo vsetko nici ako nam z toho pocasia sibe. asi ho po obede vezmem niekam do mc.
nenavidim ked prsi. na nasom dvore je jedno velke hnusne jazero plne blata. pivnica neexistuje... nech uz pride slniecko
kedy pridete alebo ideme na kaficko

dea
4. jún 2010

yesno....no ked sem nepridem tak sa to ani nedozviem 😀 😀 blahozelammmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵

yesno22
5. jún 2010

dei ... nuz, povodne som zvazovala mestsky rozhlas ale manzel nesuhlasil 😀 ... jednoducho to clovek pri druhom az tak nepreziva, lebo uz presne vie, co ho caka a neminie 😅

evicka1
7. jún 2010

ahojky
tak co ? ako sa tu mate? ako travite tie krasne dni? my sme dnes boli na cickoch ci ako sa to vola na kvp a teda chrbat mam ako prasa-ruzovy cerveny a hlavne uboleny 😀 ☹ 😅
zajtra sa chystame na pizzosku so sestrou a ked bude krasne tak v nedelu uz vytiahneme bazen. milujem leto

ajka72
8. jún 2010

ahojte dievčatá išla by som dnes poobede na Aničku pridá sa niektorá?

drobculka
8. jún 2010

ahojte dievcata. ja sice nie som maminka, tehulka, ani snazilka... mozem sa k vam pridat aj tak? 🙂

ajka72
9. jún 2010

dievčatá kde ste všetky, toľko sme čakali na pekné počasie na stretko a keď je tak tu nikto nie je ☹

drobculka vitaj

aeouliana
9. jún 2010

ajka: my pojdeme urcite 🙂

evicka1
10. jún 2010

ahojte
kocky tak kedy kde a ako? prosim keby sa nieco dialo tak mi prosim dajte vediet na mobil moc casto tu nie som 😅 my sme mali dnes super den apustali sme si bazenik vykupali sa...
uz by nam mohli aj nejaku tu plavaren otvorit

zuzana355
14. jún 2010

ahojte kočky sto roky som tu nebola idem vás prečítať ale vidím že aj vy máte absenciu 😀 😀 😀 😀
evicka kupko už je otvorené meská plaváren už funguje a v piatok tam bolo ževraj 1300ludí takže čisté sardynkovo
ešte jedno by sa v KE zyšlo lebo tolko ludí 😅 😅

bzuco73
16. jún 2010

čauko babenky je tu dáka mamina z Jazera?mám 3mesačnú kočku Dominiku a nemám s kým poklebetiť 🙂

evicka1
16. jún 2010

ahoj "mrtve duse" 😉
ako sa mate? u nas tak krasne prsi... ked to takto bude pokracovat tak zcvoknem 😅 este ze vymysleli tie materske centra sa v piatok chystame do haligandy na jazero tak sa kludne pridajte

ajka72
16. jún 2010

evicka a od kedy do kedy je tá haliganda a na ktorej zastávke niekde pri kostole? uvidíme možno sa pridáme len nech strašne neleje

evicka1
16. jún 2010

@ajka72 popzeram ja asi pojdem autom. tu je ich stranky http://www.haliganda.sk/?page=8

aeouliana
17. jún 2010

u nas je Saska chora, tak zas budeme sediet doma. 😠

ajka72
17. jún 2010

evicka a vy by ste prišli doobeda alebo poobede my ak by sme išli tak asi poobede

evicka1
17. jún 2010

@aeouliana tak to je mi luto. skore uzdravenie prajem
@ajka72 kebyze som sla tak az po obede. ked hugo vstane . do obeda to vieme vydrzat doma na dvore ale po obede 😅
uz som sa tesila ze sa uvidime . to je doba co sme nikde neboli. mam strach ze Vas ani nespoznam 😀

evicka1
17. jún 2010

toto mi napisala pani z haligandy
Dobrý večer,
herňu materského centra máme otvorenú každý pracovný deň dopoludnia v čase od 9.00 do 13.00.
V pondelok 21.06. popoludní od 17.00 však bude prebiehať Hudobný workshop pre deti, ktorého sa môžte zúčastniť.
Ďakujeme za pochopenie,
prajem pekný večer

sisamato
17. jún 2010

Ahojte baby,
som tu nova a rada by som sa pridala k nejakym maminam na spolocne prechazdzky...Po 6 tyzdnoch uz potrebujem spolocnost...baby, hlaste sa, ktora ste este volna 🙂)).

ajka72
17. jún 2010

evicka tak ak je haliganda otvorená len do 13.00h tak z našej strany asi nič z toho, ja potrebujem vykryť čas poobede, škoda, mohli sme sa stretnúť, tak hádam vyjde niekedy stretko vonku, verím že aj s ostatnými mamičkami 😉

evicka1
17. jún 2010

@ajka72 to sme na tom rovnako. do obeda je furt co robit no po obede des bes 😔
sme dnes boli so segrou na pizzu a kocky poviem Vam normalne som zistila ze este taky ten "spravny" chlap existuje. a po dlheeej dlheeej dobe som si aj zaflirtovala 😅 😅 😅

@sisamato kludne sa na prechadzky pridaj 😉

aeouliana
17. jún 2010

@evicka1: eeeeeeeeeejha 😉 ...aspon mas telef.cislo 😝
@sisamato: pridaj sa ... kde byvas?
no..my sme dnes boli trochu von. teplotky nastastie nie su, ale kasle akoby zhulila krabicku marsiek 😠 . Dr. na alergo nam povedala, ze je ok, ale podla mna nie je, tak som ju nechala doma. kasle priserne. 😒

evicka1
17. jún 2010

@aeouliana cosi cislo nemam. ja som posera 🤐 ono to je casnik v jednej restike. a taky fesacisko 😅
hugo tiez kasle ako keby hulil - kebyze byvame blizsie tak budem upodozrievat sasku ze co ho to uci 😀

aeouliana
18. jún 2010

@evicka: no 😲 ..tak ho zavolaj na kavicku 😀 ked to je casnik, tak to mas jednoduchsie 😀 ))))), mozes mu ju rovno objednat 😎

ajka72
18. jún 2010

dievčatá ja dnes poobede pojdem von už sa ma počasie od zajtra pokaziť tak ak by ste sa chceli pridať budem rada alternatívy mesto, alebo Anička

sisamato
18. jún 2010

Baby som z Rozhanoviec, ale byvame tu len nieco vyse roka, takze nepoznam ine maminy. Ak ste z KE tak nevadi, autom som tam hocikedy...🙂)).

sisamato
18. jún 2010

@ajka72 o ktorej asi idete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre