Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
9. júl 2010

@gabika7706, @janka1874, @ajka72, @evicka1 + zvysok: tak teda streda vyhovuje kademu? okolo 15:00 +/- autobus pred Rybou?

sisamato
9. júl 2010
sisamato
9. júl 2010

juj, takze nakoniec v stredu?skoda, nam vtedy odchadza tatik na sluzobku do Nemecka a ja s malou idem teda k nasim do Zamutova pri VT...tak my sa pripojime nabuduce. Prajem vam krasny vyletik s deturencami 😉

gabika7706
9. júl 2010
evicka1
9. júl 2010

cau zeny
dakujem ze ste to prehodili na stredu. to urcite prideme ale neskor nez o 15tej . to hugo zvykne vstavat 😀

janka1874
10. júl 2010

@evicka1 aj u nás sa o 15-tej vstáva teda Sendy tak vstáva takže my tiež prídeme neskôr pohoda
len musím dať vedieť ešte novembrovkám som im včera na stretku hovorila že je to v utorok 😀 😀 😀

ajka72
10. júl 2010

@aeouliana aj u mňa zatiaľ o.k. tiež asi presne o 15.00h. neprídeme ale neskor, verím že pojdeme do toho areálu lebo som tam bola včera a dievčatám sa páčilo 😉

janka1874
10. júl 2010

@ajka72 tak bude najlepšie vojsť aspoň nám nezdrhnú 😀 😀 😀

vierka3
10. júl 2010

my tiez dojdeme neskor 😉

aeouliana
12. júl 2010

no my podla toho ako Danco vstane 🙂

janka1874
12. júl 2010

@aeouliana a ty budeš bez Sašky čo? dúfam, že nás bude dosť 😀

aeouliana
12. júl 2010

@janka1874 - ano, ano. Pipinocka vcera odcestovala..ale tazko povedat co bude do stredy 😀 , ci tam vydrzi. dufam, ze aspon tyzden 🙂))))))

janka1874
12. júl 2010

@aeouliana 😀 😀 😀 uvidíš

gabika7706
12. júl 2010

@aeouliana Saska v stredu nepride?

aeouliana
12. júl 2010

@gabika7706: nie, isla k mame.

janka1874
12. júl 2010

@gabika7706 neboj ude tam moja zbojníčka síce mladšia od tvojej katky ale ona bežne ide za staršími deťmi vonku len je tam komunikačný problém kedže naša slečna stále nechce rozprávať aj na otázku ako sa voláš odpovie ja ale na blbiny to je expert

ajka72
12. júl 2010

@gabika7706 a dojdu aj moje dvojky síce potrebuju na začiatku trochu času na zoznámenie ale potom je to už o.k.

ajka72
13. júl 2010

@aeouliana zajtra prídeme ale určite až okolo 16.00h možno aj neskor lebo je veľmi teplo asi tak budete riešiť viaceré

dianocka
13. júl 2010

my zajtra s Diankou neprideme,lebo ideme odprevadit dedka na letisko.dufam,ze coskoro budete organizovat nejake dalsie stretko,aby sme sa s vami zoznamili.

jeane1
13. júl 2010

aj ja aj ja príííídem vlastne prííídeme s Peťkou 😀 😀 😀 len dufam že nebude pršaaať

aeouliana
13. júl 2010

@ajka72 , @jeane1, @janka1874, @evicka1, @gabika7706 + all the rest: aj my asi prideme az okolo 16 (podla toho kdy Danco vstane). uz sa tesiiiim 🙂

ssstanka
13. júl 2010

ahojte,dnes som bola na ultrazvu a tajne som dufala,ze sa nam ukaze bud maly pipik alebo pisula a zas nic..
babatko nam zas ukazalo malu prdelku 😉 a ako pri Stanke aj teraz mi gyndos povedal ze to bude vacsie babatko,velkostou je ako keby som bola v 18.tt

evicka1
13. júl 2010

ahojte zeny
he poviem vam ze tie tri dni bez netu parada
tak zajtra nas cakajte pridem aj s fanny a veronikou a pisem aj gabike s petusov
kde sa to zrazime?

ajka72
13. júl 2010

@evicka1 neviem či sa budeme čakať niekde pred reštikou alebo už každá prídeme do areálu aspoň predpokladám že tam hlavne s vačšími detičkami chcete ísť, lebo asi neprídeme každá v rovnakom čase ale ako každej vyjde a pri týchto teplotách skor po tej 16.00h len aby nepršalo

evicka1
13. júl 2010

@ajka72 mne je jedno no verim ze v tom areali bude tisic deti ale ja vas najdem v phode 😀 teda tea a deny. zvysok nepounam 😅 ale tesim sa ze spoznam

gabika7706
13. júl 2010

tak ja poznam len deny 🙂 najdeme sa urcite, v areali, my by sme mai prist asi tiez tak okolo 15.30 - 16 hod

aeouliana
13. júl 2010

@ssstanka: neboj, dockas sa 😀 a co by si chcela? ako manzel?
@evicka1: aj ja chcem byt 3 dni bez netu. vezmite mi niekto comp!!!!! 😲 najdeme sa..ja poznam Teba, ajku, gabcu, janku, druhu janku a neviem kto este pride... 🙂

evicka1
13. júl 2010

@aeouliana ja ti ho kludne vezmem 😀 fakt to bola parada ani som si nan nespomenula... teda zena ty "nas" poznas vsetky 😕

ssllaavvkkaa
13. júl 2010

ahojte a prajem pekny vecer 🙂

citam, ze sa chysta stretko, radi sa pridame, ved prave v tejto teme som nasla vela odpovedi 😉

teda zajtra na Anicke v areali pre deti ??? 😉

aeouliana
13. júl 2010

joj a ste fanny, gabcu s petkou a vierku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre