Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ssstanka
27. júl 2010

@aeouliana dakujem,uz by som aj sla sa trosku odreagovat,ke dten moj salenak ma kazdy den netrpezlivo caka kedy uz konecne pridem..... a ja by som nebola kludna keby som pri nom nebola...
Ale uz je to zas o nieco lepsie,dnes uz bol odpojeny od pristroja na dychanie,zatial zvlada dychat sam a ja sa z toho veeelmi tesim 😀
A neuveris co mu mam zajtra priniest do nemocnice? Sama doktorka mi to bola povedat....ze mu mam doniest zajtra pivko 😀

dianocka
27. júl 2010

ssstanka,to je dobre znamenie.

aeouliana
27. júl 2010

@ssstanka: 😀 to je vyborne..to znamena, ze sa uz dava do poriadku. jasne,ze chod za nim. ja by som tiez sla. ked si predstavim ako som ja cakala v nemocke kazdy den na mm. je to ulava. a to som tam bola len par dni...

ssstanka
28. júl 2010

@aeouliana poviem vam ze sa uz kazdy den tesim ked za nim idem,uz sa ja nasmejeme,lebo sa mu pletu veci ktore som mu rozpravala ked spal a tie ktore som mu hovorila ked uz bol ako tak pri vedomi...no komicke veci z toho vychadzaju 😀

ninnaricci
28. júl 2010

baby potrebujem poradiť...chcem ísť s kamoškou na kávu aj deťmi...ona má 10m bábetko ktoré ešte nechodí
...poradte niečo kde by sme mohli zájsť aby sa aj deti trochu zahrali...
...do MC nechcem ísť...to je posledná možnosť
Ďakujem za tipy...moc mi pomôžu 😉

aeouliana
28. júl 2010

@ninnaricci: na stanici je nejaka fajna pizzerka. @evicka1 tam uz bola viac krat a bola velmi spokojna.

jankapardon
28. júl 2010

@ninnaricci ja zbožnujem malu cukrárničku na nam. Osloboditeľov, na Vratnej ul., taká príjemna, máš tam malý detský kutik na hranie, aj tu detsku stoličku pre malinkých... a super koláčiky a ešte lepšiu kavičku🙂

ninnaricci
28. júl 2010

@jankapardon tak tá cukráreň by sa mi pozdávala 😉 ďakujem...skúsim to omrknúť

evicka1
28. júl 2010

@ssstanka to je paraaada. nech pivecko chutna 😉

@ninnaricci ta na stanici je super, a este ak mate auta tak dnes sme boli nad jazerom teda v krasnej smer slanec v jednej restike, je hned za svetelnou a tam to bolo super. dobre varia aj kutik parada
a inak ostatne nezbednicky ako sa mate? my uz sme na tom lepsie. hugo chodi krasen vecer o pol deviatej spat no budicek mame o piatej 😀 a to nieje nic pre mna....

ssstanka
28. júl 2010

@evicka1 chutilo mu,ale dala som mu vypit len polovicu a aj tak bol cerveny jak paradajka a sa mu hlavka zatocila 😀
zajtra by ho mali uplne odpojit od hadice na dychanie.....tesim sa z toho....

gabika7706
28. júl 2010

@ssstanka super, uz to bude len lepsie

Katka ma anginu, berieme ATB, Zinnat, horsie snad nepoznam 😒 teplota jej stale skace hore-dole, tak mam o zabavu v noci postarane.
Martin by uz chodil, skusa tlacit stolicku alebo hrazdicku pred sebou a tak sa mi posuva po byte, obcas to na seba stiahne a tresne na zem, no nenudim sa 🙂

sisamato
29. júl 2010

ahojte babenky 🙂 po dlhsej dobe som tu...mozem sa vas spytat kde v KE zvyknete nakupovat detske oblecko? vdaka za tipy 😉 .

gabika7706
29. júl 2010

@sisamato H&M , Reserved, Marks&Spencer, obcas vynimocne Tesco.

dianocka
29. júl 2010

sisamato,tak ja nakupujem v podstate tam,kde gabika7706 plus este velmi pekne vecicky sa daju kupit v Takko fashion a v Tescu znacka cherokee a ladybird.Momentalne maju v Tescu velke zlavy na detske vecicky,takze urcite si nieco vyberies.A aj v Takko maju zlavy,tam maju fakt super Disney vecicky.

gabika7706
29. júl 2010

@dianocka kedysi som pre Katku kupovala veci v Tescu, ale to mali svoj tvar, aplikacie neboli tvrde a draplave zvnutra, tricka s dlhym rukavom neboli viac siroke ako dlhe, rukavy velmi kratke....predvcerom som opat samu seba presvedcila, ze jej kupim teplaky do skolky v Tescu, ale nula bodov, teplaky siroke v pase, strasne, dole zuzene...no des.

dianocka
29. júl 2010

gabika7706,to fakt?ja som zatial chvalabohu negativnu skusenost nemala.Inak ja v KIK maju celkom pekne veci.

gabika7706
29. júl 2010

@dianocka to zalezi od toho, co od toho, za co zaplatis, ocakavas 😉

sue250
29. júl 2010

caute baby mam k vam obrovsku prosbu neviete nahodou ako sa vola ten obchod vyssie tesca v meste je tam detsky nabytok nakreslena na nom jahodka. a v nom maju katalogy nabytku a na zadnej strane je www.stranka nemozem si nanu spomenut ak by niektora tam sla dajte mi vediet prosim pekne je tam naozaj krasny nabytok o ktory mam zaujem len v katalogu je toho viac. ☹

dianocka
29. júl 2010

gabika7706,no praveze ja som dost zatazena na kvalitne a znackove veci,takze urcite by som dcerke nekupovala nejake lacne handry.Mojou oblubenou znackou pre dcerku je hlavne Benetton,Adidas,Nike,Esprit,no a fakt dobre veci maju v Takko Fashion a v H&M.Napr.u nas v C&A pre dcerku ani nekupujem,lebo kvalitnejsie veci maju v Madarsku.

dianocka
29. júl 2010

sue250,neviem co presne chces kupovat,ale napr.ja som kupovala dcerke princess postel cez internet,lebo nikde na Slovensku som ju nevedela zohnat,tak mozno skus nejake web stranky a kocky,ktore objednavaju nabytok a postele detske z Ameriky alebo z Anglicka.

sue250
29. júl 2010

dik gabi toto som hladal hlavne www.cilek.eu 😉 nemohla som si spomenut na tu stranku viem ze nieco na c... 😉

gabika7706
29. júl 2010

@sue250 tak som rada, ze som pomohla

@dianocka ja predsa netvrdim, ze kupujes Dianke lacne handry 😕 Ak to tak vyznelo, ospravedlnujem sa.

ssstanka
29. júl 2010

baby ja mam uz skoro kazde rano krce v lytkach,to som nemala ani pri druhej ☹

dianocka
29. júl 2010

gabika7706,ok v pohode.
ssstanka,to asi budes mat z nervozity.beries magne B6?

sue250
30. júl 2010

baby este vam dam jeden typ www.nakupyvpolsku.sk tam su nabytky aj pre deti je tam aj ten co som si vybrala v truve a je o polovicu lacnejsi. 😉 mate tam oblecenie, kozmetika vsetko a hlavne nakupujem detske veci, napr.body od calvina kleina 5ks za 15eur. a CaA je oproti nasim cenam lacnejsi.

adrika589
30. júl 2010

Ahojkky, ja som dobre nakupila na peknepradlo.sk, maju tam akciu na krasne detske tricka, pyzamka, viac ako polovicna zlava, Scooby Doo, Hot Wheels, Looney Tunes a tak. Chodte sa pozriet!

ssstanka
30. júl 2010

@dianocka nebrala som doteraz nic okrem vitaminov ale budem musiet

ssstanka
30. júl 2010

my mame v nedelu dva rocky

dianocka
30. júl 2010

ssstanka,gratulujem.My sme boli dnes v Presove,trosku okukavam detske kutiky a v OC MAX,maju taky mily nie velky kutik,ale ta kocka co tam pracuje bola velmi milucka.Moja Dianka sa tam poriadne vysalila v bazene s loptickami.Ona by nic ine v kutiku ani nepotrebovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre