Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

sisamato
18. aug 2010

zienky chodite niektora k dr. starej Mikulovej? je tak tazke sa k nej dovolat....

aeouliana
19. aug 2010

@jeane1: joj, no Vam ako fajne bude.... drzimpalce, nech sa to vydari 😀 potom sa pozveme na kolaudaciu 😝

jeane1
19. aug 2010

@aeouliana joooj jasné že prídete porááádne skolaudovať až do rááána 😀 😀 😀

sisamato
19. aug 2010

ahojte,
ako som uz pisala do fora na temu druhe tehotenstvo....dnes som zienky zistila ze som opat tehotna, po 3 mesiacoch od porodu....doslova nam to vyslo do roka a do dna od prvej...no idem v slapajach mojej mamy....ta mna aj brata mala tiez do roka...a to som si vravela ze aspon rok pockat...manzel sa tesi viac ako ja...je to pre mna este sok...tak skoro...ale je to predsa dar...majte sa.

sisamato
19. aug 2010

pridem k starej Mikulovej na gyndu nie na kontrolu po porode ale po dalsiu tehotensku knizku....nech ziju BABATKAAA!!! 🙂

janka1874
19. aug 2010

@sisamato tak gratulujeme viem si predstaviť asi v akom šoku si ja som na tom bola podobne ale to už Sendy mala niečo cez rok presnejšie rok a 2 mesiace keď som otehotnela no nevedela som si to predstaviť ako to budem vzládať tiež sme neplánovali tak skoro druhé
držím palce neboj všetko dobre dopadne držíme palce 🙂

babumovci
19. aug 2010

ahojte, mozem otazku 🙂 kde nakupujete kvalitne topanocky pre deticky? ja som malemu, ma rok, zatial kupovala v Deichmane.

gabika7706
19. aug 2010

@sisamato blahozelam, nech sa to dobre uchyti a prajem pohodove tehotenstvo

@babumovci deichmann, bata, na Alzbetinej alebo aj Dargove na 3.poschodi (ta ista obuv), zdravotnicke potreby (zn. Sante), Protetika v novej nemocnici, obuv Cimia na Kovacskej vedla Retra a my dost aj sportovu obuv sme nosili, tak to v tych sportovych obchodoch

sisamato
20. aug 2010

Vdaka zienky...este stale sa spametavam.... 🙂

evicka1
20. aug 2010

@jeane1 hm to sa niekto ma. tak nech to mate cim skor

@sisamato wow. tak nech ste zdravukcy a nech mas pohodove tehulkovanie. mna by osobne asi slahlo-sok, ale vsetko sa da zvladnut ...

@babumovci ja nakupujem v optime v nike sportovu obuv, a ostatne v protetike a sante. to je zdravotna obuv draha ale kvalitna. s deichmanom ja nemam osobne dobre skusenosti. mala som od nich botky elefant nieco a teda katastrofa. ale vela mamiciek tam rado nakupuje 😉

a co vy kocicky? ako sa mate? my sme mali v noci teplotu a strasnu s...u . mna z tych zubov slahne. konecne sem boli cez den bez plienocky a zase ju chudak ma ako sa nestiha pytat ☹

sisamato
20. aug 2010

@evicka1 no vdaka Evi...uz sa z toho pomaly dostavam...to budu baby zazitky o rok.... 🙂

babumovci
20. aug 2010

@evicka1 presne islo mi o zdravotnu detsku obuv, kukla som na nete predajne miesta Sante, ja tam viac lekarni a ZP, viete poradit, v ktorej je dobry vyber ,aby sme isli s malym na istotu, nema moc rad nakupy, asi bude po ockovi 🙂 chlapi najradsej hned vybrat, kupit a ist prec 🙂 a protetika v KE je kde?

andrea0903
20. aug 2010

@sisamato no to je uzasne blahozelam........ja som tak ostala tehu po 4mesiacoch 😀 ale na druhej strane uz vies co ta caka a dve po sebe je ta naj volba aspon sa budu brat v pohode nebude az taka rivalita medzi nimi 😝

gabika7706
20. aug 2010

@babumovci Protetika ma akoze svoju predajnu v novej nemocnici v poliklinickej casti tam kde je transfuzka, ale teda tie tety predavacky su tam otrasne, kludne mi strkala ortoped.sandalku pre Katku o 1,5 cm dlhsiu, lebo ved ked to chcem do skolky, tak nam treba vacsie, nech dlhsie vydrzi. TAk prave toto by som od tychto predavaciek necakala...
Protetiku najdes aj v obuve v Dargove na 3. poschodi, v tej istej obuve na Alzbetinej ul, neviem ako sa volaju... a tiez v obuve Cimia na Kovacskej ul. alebo na Hlavnej vedla Billa, len tam su eskalatory dost uzke, neviem ako s kociarom (keby nahodou)

sisamato
20. aug 2010

@andrea0903 vdaka, no to aj ja vravim, ze mensia rivalita a hlavne spolocne hranie casom... 🙂

andrea0903
20. aug 2010

@sisamato ved to urcite.....to ze sa aspon spolu potom casom vyhraju to je dost velka pomoc ako ked mas mat jedinacika ...drzte sa

jankapardon
20. aug 2010

@babumovci ahoj, neviem skade si, ale u nás na jazere pri poliklinike v hoťape su zdravotnícke potreby, vedľa ovocia tuším ....je tam dosť dobrý výber,čo sa týka veľkostí aj druhov🙂 ja tam stale nakupujem a ešte sa mi nestalo, žeby nemali našu veľkosť,....kupujem aj Verone aj Frederikovi....🙂

sisamato
20. aug 2010

@andrea0903 vdaka, aj vy... 🙂

edusik
20. aug 2010

@babumovci tie ZP čo sú na Furči sú aj na Terase za Magistrátom ako je zdravotnícke centrum Dôvery, my kupujeme tam aj Santé aj Protetika. O Protetike v Dargove som netušila - takže fajn tip. Ináč aj na Hlavnej v bráne vedľa hlavnej Aidy vo dvore sú ZP s celkom dobrým výberom a na Poliklinike na Komenského - ale tam neviem aké majú značky, tam som ešte nekupovala, len zazrela som jedným očkom...

edusik
20. aug 2010

a ja sa chcem opýtať - aké papučky kupujete detičkám? Moja malá má 14 mes. a ideme už do jaslí, tak neviem či jej tam dať Santé, alebo jej stačia tie plátené kotníkové napr. od Rak-u (alebo napr. z Carefouru).

edusik
20. aug 2010

@sisamato dnes som bola u Mikulovej, majú dovolenku až do sept.. - je tam zastupujúca doktorka, a je tam aj zastupujúca sestrička, nie tá staršia pani čo vždy ale úplne nejaká iná - strašná mrcha ako sa k nám správala, a do telefónu ani nehovorím ako tím nič netušiacim ženám odvrávala

evicka1
20. aug 2010

@babumovci ja to robim tak ze v obchode si vyskusame a kupujem cez net. je to trosku lacnejsie...
@edusik na doma mame klasicke takze myslim ze do skolky ti budu stacit. ale ked bol hugo tak maly tak mal len z lekare. istota a moj klud. hm to davas skoro malicku do skolky teda do jasli... ja som asi zaostala a hrozne zastarala ale chcem ostata celu matersku doma s malym. si ho fakt vychutnat... ale kazdeho osobna vec 😉
@gabika7706 he taketo predavacky milujem. hlavne ze nieco preda a nema o tom ani sajnu

evicka1
20. aug 2010
edusik
20. aug 2010

@evicka1 túto stránku som pozerala keď sme začali chodiť, ale kde je cenník? prehliadam ho??? aké sú cenové rozdiely, keď cez nich nakupuješ?

gabika7706
21. aug 2010

@edusik neprehliadas, maju napisane, ze internet.obchod pre fyzicke osoby ne-e http://www.sante-sk.sk/index.php?sm=menu_spol#main @evicka1 tak prezrad ako na to? 😉

evicka1
21. aug 2010

@gabika7706 ja som normalne cez nich nakupovala. poslala som im maila a dohodli sme sa 😉 kupovali sme 3zenuse a nemali s tym fakt problem. aj by som ti nasla mailik ale pri tych mojich 1917 sa k tomu tazko dohrabem 😀
alebo este cez mimibazar.cz

evicka1
21. aug 2010

@gabika7706 a vies co mas pravdu . nakupovala som cez toto http://www.obuv-shop.eu/obuv-detska-cat-4.html ... na tom sante som si len pozerala vzoryi... sorry

gabika7706
21. aug 2010

@evicka1 diky za info, stranka ulozena, mozno sa zide. Idem ja, dnes mam krstiny 😎

edusik
22. aug 2010

@evicka1 a to výhodnejšie ako zo ZP? je tam málo vzorov tak neviem porovnať, lebo ešte som veľa topánočok nekupovala...

dianocka
22. aug 2010

@jeane1,tak to je super s tym domcekom.Len nech nas potom obchadzaju tornada a hurikany,aby vam domcek neodletel.
@sisamato,gratulujem.
baby my sme sa vcera vecer vratili z Hajduszoboszlo.Boli sme tam na 3 dni a bolo fantasticky.Dianka sa perfektne vysalila a aj my.O rok tam pojdeme urcite opat.Super kupalisko,perfektne bazeny pre deticky,ihrisko, animacne centrum a mediteranska plaz.Vecer plno stankov,jedla,hudba,atrakcie.No,som sa citila ako pri mori.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre