• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
Vdaka zienky za odpovede ohladom nemocky :wink:
5. sep 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato ja som rodila obe baby v Novej a nemozem sa stazovat, hlavne na MuDr.Mikolaja :wink:
5. sep 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana kde ste boli v chorvátsku aj my sme sa včera vrátili boli sme pri šibeniku v komplexe solaris
5. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72: my sme chceli ist do Sibeniku zaciatkom juna, ale uz bolo vypredane. teraz sme sli do Zivogosce (uz sme tam boli pred dvoma rokmi). :slight_smile:
5. sep 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana a to je kde presne
5. sep 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72: to je uplne spodok Makarskej. boli sme presne oproti spodnemu cipu Hvaru (videli sme majak :grinning: ).
5. sep 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana a boli ste na sukromí alebo v nejakom hotely
5. sep 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72: mali ste tam vela jezkov? kamoska, co bola zaciatkom jula (omylom som napisala, ze zaciatkom juna), vravela, ze tam bolo milion jezkov. :slight_smile:
5. sep 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana ja som sa nestretla ani s jednym ale bola som v podstate len pri kraji mora, my sme dosť využívali bazeny s morskou vodou ktoré boli pri hotely
5. sep 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana a vy ste mali hotel? bolo tam nejaké vyžitie aj pre deti, tento komplex čo sme boli bol dosť určený pre deti, jednak okolie a jednak večerné programy pre deti disco a podobné
5. sep 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706,tak co s tym uz nic nenarobite.Hlavne nech je Katka spokojna.
6. sep 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka72: byvali sme na private v malej dedinke (3 restiky a jeden bar). neboli tam nejake atrakcie pre deti (len trampolina), ale v tej oblasti su aj ine miesta kam sa da ist. my sme chceli toto, lebo tam sme uz boli pred dvoma rokmi a pacilo sa nam. je tam klud, kazdy kazdeho pozna, takze kludne sme nechali cez obed veci na plazi a sli si schrupnut. ubytko sme mali uplne suprove, moderne zariadene s klimou, uterakmi, telkou so satelitom (aj slovenske programi), balkon s vyhladom na more atd. ako v hoteli. ja som bola maximalne spokojna. pred dvoma rokmi sme robili aj vyjazdy do okolia, ale teraz sme kvoli Danikovi sli len raz. pre moje deti je najvacsia atrakcia more :grinning: Danko je maly a Saska kedze sa nemoze nikde kupat len v domacom bazene, al. mori, tak z vody ani nevyliezala a vecer odpadla niekedy uz pred vecerou. :wink: neskor nahodim nejake foto, tak mozes kuk. je tam blizko aj hotelovy komplex. minuly rok tam bola kamoska a bola spokojna. nam nevyhovovali terminy.
6. sep 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky?zrejme nemate cas.ja ho mam asi az vela.uz aby som si konecne nasla pracu.
7. sep 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doma, mala by som zehlit, ale nic sa mi nechce, nejako mi je divne :rolling_eyes:
a ako ten kutik?
7. sep 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706,ja zehlim uz 2 dni a upratujem.ved v podstate doobedu,ked je Dianka v skolke,tak inu pracu ani nemam.Nooo,dnes mi povedali,ze nic z toho.Zrejme ostava Time out.Takze zacinam hladat nejaku pracu.
7. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky neviete poradit nejake cvicenia pre tehotne v KE? Je tu na to tema, ale uz tam nikto dlho neprispieva, neviete o niecom aktualnom? Viem o delfiniku v pondelky akurat. Vdaka
7. sep 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viliatko: v stonozke bolo minuly rok, tak kuk na ich web.
@dianocka, @gabika7706: ja tiez zehlim uz dva dni a nejak to nema konca. a balkon zas plny :unamused: a medzitym sa snazim aj nieco upratat, navarit a ist s Dancom aspon raz von :slight_smile:
7. sep 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana,u nas je to rovnake.balkon je tiez stale plny.podla mna by zeny mali aj po materskej pracovat max.4 hodiny denne za 8 hodinovy plat.
7. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianocka no neviem ale na slovensku? neblázni tu treba makaaaaaaaaaať aj 24 hodín a aj tak ledva prežiješ ovšem ak si poctivý pracovník máš smolu

@aeouliana kedy chodievate vonku dajme nejaké stretko
7. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874,ja viem viem,ale nezasluzili by sme si to?
7. sep 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj no zaslúžili to je jasné veď niekedy má deň málo hodín aby sme všetko stíhali
7. sep 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si normalne neviem predstavit,ze ked zacnem pracovat ako to vsetko zvladnem.
7. sep 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianocka ja si normalne neviem predstavit, ze zacnem raz opat pracovat ... :grinning:
7. sep 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706,ale na druhej strane sediet doma a cakat,kedy najdem pracu,tiez nie je bohvieco.
8. sep 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874: vacsinou poobede okolo 14-15:00 vtedy spi, ale vieme sa prisposobit.
@dianocka: veru,ja chcem plat :grinning:))) ale kto mi ho da? ja som relativne stihala kym prisli prazdniny..potom uz hruza a des. teraz mozem davat do poriadku 2-mesacne nic nerobenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@gabika7706: ja by som uz aj sla do prace..mne uz kvalitne hrabe :grinning:))))
8. sep 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana,ja tiez davam dokopy domacnost po 2 mesacnych prazdninach.ale uz to mam pod kontrolou.ved co je to pri jednom dietati,ktore je doobedu v skolke.pohoda oproti vam s 2 detickami.mne uz tiez pekne hrabe.a neviem dokedy este budem doma....
8. sep 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana no ale hrabe Ti tym spravnym smerom :wink:

aby ste ma spravne pochopili :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem, kde si najdem robotu s prac.casom 8.30-15.30 max a ani minutu dlhsie....Zatial nejako nie som ochotna ist pracovat na ukor starostlivosti o deti, do prvej materskej som robila od vidim do nevidim 10 rokov, tak toto uz v ziadnom pripade nechcem :zipper_mouth:
8. sep 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 no to je asi problém všetkých mamičiek tá pracovná doba tiež si neviem predstaviť takú robotu kde sa takto pracuje ak niečo nájdeš daj vedieť :grinning:
8. sep 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706: no ved aj ja chcem taku pracu, aby som rano nestresovala pred skolkou a nemusela deti nosit do skolky o 6 rano ako moja kamoska a aby som ich v klidku poobede vybrala, ponosila po kruzkoch atd. a este aby na mna sef nezazeral, ze idem na PN ked budu chore. SNIIIIIIIIVAJTE S NAMI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aeouliana, @gabika7706 na to je zjavne jediná odpoveď byť sám sebe pánom ale zas podnikať každý nemôže, že áno takže začarovaný kruh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok