Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

gabika7706
8. sep 2010

@janka1874, @aeouliana no veru, je to taky zacarovany kruh 😠 ja si ani neviem predstavit, v com by som tak asi podnikala, lebo to, co som robila, to uz robit nechcem a ani s tym podnikat, aj ked toto prave by som mohla robit aj doma...Vobec neviem, co budem robit, co by som chcela..som total mimoza teraz na materskej, ale vsak mna ten humor o 2 roky prejde 😎

janka1874
8. sep 2010

@gabika7706 som na tom dosť podobne mňa síce v robote čakajú ale neviem si celkom predstaviť makať od rána od 8-mej do večera do 18-tej tak fakt neviem

ajka72
8. sep 2010

ahojte dievčatá vidím že rozoberáte robotu na nastupujem do práce 11.10. musím čerpať staru dovolenku, tak ešte využijem čas pokiaľ si dievčatá zvyknu na školku, ešte sme doma lebo sme trochu pokašliavali zo stečených soplov beriem len stoptusin verím že do pondelka budeme bez kašľu a nastupime do školky, ak by ste v piatok niečo vonku organizovali dajte vedieť

janka1874
8. sep 2010

@ajka72 v piatok má pršať

ajka72
8. sep 2010

@janka1874 no ten len keby bolo náhodou pekne jasné že nie v daždi

dianocka
8. sep 2010

@aeouliana,@janka1874,@gabika7706,nooo mna sranda vcera presla,ked ma tak pekne s kutikom odpisali.tiez utopicky dufam,ze najdem pracu od 8.00 do 16.00hod.k povodnej praci som sa nechcela vratit,ale nakoniec budem rada,ked aspon v tej oblasti najdem pracu.teraz vam ticho v dobrom zaaaavidim,ze ste na materskej.uzivajte si to 😉

aeouliana
8. sep 2010

@janka1874: no ved prave 😒

aeouliana
8. sep 2010

@gabika7706: no ved ani ja nemam predstavu co chcem robit 😒

dianocka
8. sep 2010

ja takisto netusim co budem robit.

gabika7706
8. sep 2010

Baby, program na vikend ... http://www.haliganda.sk/index.php?page=12
my sa chystame v piatok na Canakyho a Podhradsku.

ajka72
8. sep 2010

@gabika7706 dik sa tip my asi tiež pojdeme na nich ale to je pod holým nebom? alebo je to kryté, lebo keď bude pršať tak neviem neviem

dianocka
8. sep 2010

@gabika7706,jeej dobry tip.ja mam ich program,na leteckom dni rozdavali brozurky,len som na to zabudla.inak aj galeria oslavuje v sobotu narodeniny a bude tam progam pre deti.

ajka72
8. sep 2010

@dianocka a nevieš čas kedy bude program pre deti v tej galerke, v piatok by to počko mohlo vyjsť

gabika7706
8. sep 2010

@ajka72 no nejde otvorit ten odkaz, neviem preco, tu je ten plagat hned na prvej strane http://www.galeriakosice.sk/

ajka72
8. sep 2010

@gabika7706 o.k. dik asi pojdeme kuknuť

dianocka
9. sep 2010

@ajka72,program zacina v Galerke pre deti o 15.00hod.ale uz to asi vies.gabika7706 informovala presnejsie plagatikom 😉 .ked bude pekne aj my urcite pojdeme.

vierka3
9. sep 2010

ahojte kocky, neviete mi poradit kde v Kosiciach najdem v stredu 15.9. (na Lenkine narodky) na 100% fungujuci kolotoc, pripadne viac kolotocov?

janka1874
9. sep 2010

@vierka3 no v tomto počasí ťažko poradiť ale taký nie veľký kolotoč je na Aničke len neviem či je ešte tam v tomto super počasí v pondelok tam ešte bol

janka1874
9. sep 2010

ženy to tam v tej galerke bude toľko ľudí že teda neviem ale my aj tak sme mimo provoz lebo Sendy soplííííííííí tak smola

dianocka
9. sep 2010

@janka1874,no uvidime,ale ked bude prsat,tak aj tak budeme vsetci sediet doma.

aeouliana
9. sep 2010

u nas Galerka tiez asi nehrozi.
@janka1874: dajte sa do poriadku cim skor.

jankapardon
9. sep 2010

@dianocka a prečo Ti to neschvalili, ja som sa už chystala pozrieť? 🙂 pokiaľ viem, je tam už jeden, tak kvoli tomu?
inak to s tou prácou a bytím doma na materskej, ste to pekne popísali, akurat som si Vás čítala....no, možno nájsť si manžela, ktorý podniká a ktorý Vas zabezpečí a my sa budeme starať iba o seba, a samozrejme deti a ich krúžky....🙂)))))

dianocka
9. sep 2010

@jankapardon,ano ten kutik mal skoncit,pretoze vedenie Galerie s nim nebolo spokojne a konci im aj zmluva.a to ti ani nehovorim,ze vedenie nema ani vlastny nazor a ani do oci ti nepovedia pravdu.proste ma rok a pol tahali za nos.a teraz odrazu z hodiny na hodinu sa rozhodli pre nich.no ja to uz ani nekomentujem.a ano ich hlavny argument,preco nie ja,lebo nemam skusenosti.takze tu budeme mat ceskoslovensky monopol Time out a vsetci ostatni si mozu vies co...no milujem nase demokraticke Slovensko

dianocka
9. sep 2010

@jankapardon,a este k tomu kutiku.staci si precitat na web stranke galerie na blogu,co tam zeny pisu a ani tolko nikto z vedenia nema,aby aspon vetou dal vediet nejake info.
a k tomu manzelovi?juuuj tak to by bolo fantasticke.ale ostanme pri zemi.teda aspon ja

gabika7706
9. sep 2010

my sice byvame nedaleko, ale do Galerky sa tiez nejako netrhame 😉

@dianocka tak Ty si aspon mozes povedat, ze mas manzela, ktory podnika 😝 Skoda toho kutiku.

@janka1874 skore vyzdravenie Sendy prajem

vierka3
9. sep 2010

@janka1874 dik za info, tiez ma akurat ten napadol, aj ked som ho videla len z dialky (ked sme sli vtedy na stretko), tak ani neviem, co tam presne bolo, a som rozmyslala, ci tam este bude... takze v pondelok este bol? no tak uvidime...

janka1874
9. sep 2010

@vierka3 je tam taký malý vláčik + autodráha (tie veľké autíčka) + taký detský čo sú tam rôzne veci (motorky, zajačiky, autíčka...) a skákací hrad nič viac ale ten hrad tam nie je každý deň podľa toho či ho niekomu neprenajme na akciu

dianocka
9. sep 2010

@gabika7706,a co Galerku nemusite?Nooo manzel podnika 🙂 .Veru skoda toho kutika,a hlavne ma nastvalo aj vyjadrenie jednej pracovnicky v Time oute.Citujem ju:,,materska dovolenka nie je nato aby ste si dieta odlozili do kutika len co ho porodite, ale sa mu plnohodnotne venovali po cele 3 roky.co vy matky viete o svojich detoch a o ich vychove, ked sa ich snazite,aj co najmensie, odlozit do kutika?Tak toto je vyjadrenie zeny,ktorej zverujeme svoje deti. 😕

gabika7706
10. sep 2010

@dianocka neviem, nie je mi to nakupne centrum vobec sympaticke, necitim sa tam dobre /na rozdiel od Optimy napr/. Manzel pracuje nedaleko, tak zvykneme ist akoze pre neho do prace, ked este mame cas, ze on este nieco doraba, zajdem s Katkou hore na kolacik alebo do DM na nakup a staci. Dracik bude uz aj v Optime, tak nam odpada dalsi obchod, kvoli ktoremu by sme tam chodili 😉
Ja som Katku nikdy do ziadneho kutika nedala a s vynimkou toho Tvojho /na skusku/ by som ani v buducnosti nedala ani Martina...Kedysi bol v Dargove, tak sme tam s kamoskami boli raz s detmi, dali sme si kavu vedla, na deti sme videli (mali rok), tie sa pohrali, my sme pokecali, take nieco by som prijala, ale aby som nechala niekde svoje dieta a isla si nakupovat, to isto nie.
A s tou studentkou, ktora pracuje v TimeOut by sme si isto mali co povedat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre