Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dianocka
11. sep 2010

dobre ranko,vonku mame nadherne dazdivo.Dianka uz vykrikuje od siedmej rana,ze chce ist do Kiky do kutika a na pizzu do Galerky.no neurobte jej radost.aspon nemusim varit 🙂
@aeouliana,fuha ja si to radsej ani nepredstavujem.drzim palce nech sa ti to cim skor zahoji.
@ajka72 @janka1874 aj ja dufam,ze sa niecoho takeho dozijeme.no moja Dianka bude vtedy uz na 100% v puberte.

gabika7706
11. sep 2010

Ahojte, tak my sme dnes boli v KulturParku na koncert Cekovskeho a hned potom hralo divadlo Portal rozpravku o Cervenej Ciapocke, dokonca este aj Martin bol taky zaujaty, ze ked som ho chcela otocit opacne, chrbtom k podiu, hned sa zlostil a chcel sediet tak, aby videl 🙂 Super bolo, aj Katke sa velmi pacilo, hlavne koncert, ked som jej na konci povedala, ze Ceky je vlastne ten saso z MiniTalentShow, len nema masku, skoro z koze vyskocila, hned sa s nim aj fotila 😀

aeouliana
11. sep 2010

@gabika7706: jezkove oci aky je zarasteny 😕 super fotka. u nas dnes nic moc. cely den pomaly v kuchyni. ale aspon som si spravila fajny kolacik (aspon dufam ze fajny..este som neochutnala). a vecer sme boli na 40tke, tam som sa tiez dobre napraskala...moj trener stale na Rodose...tak co mam robit? 😝

dianocka
14. sep 2010

ahojte,kde ste vsetky?slniecko vas vylakalo von?inak,rozhodla som sa,ze napad s detskym centrom nehodim za hlavu a tak hladam vhodne priestory.ak o niecom viete,budem rada ak my date vediet.dakujem

sisamato
14. sep 2010

ahojte,
viete mi dievcata poradit dobru cukraren? Potrebujem objednat zakusky na moje obhajoby ...dakujem 🙂

dianocka
14. sep 2010

@sisamato,ja objednavam Dianke torty na narodeninky a meninky a kolace vo vyrobni DITA.maju sidlo na Laboreckej ulici na Terase pri MC Delfiniku alebo cukraren na konci Nad Jazerom,len si neviem spomenut ako sa volaju.a ake ze obhajoby????

sisamato
14. sep 2010

@dianocka dakujem, tak skusim tam zajtra brnknut 😉 . No...koncim PhD. studium 🙂 , dalsi titul do zbierky, ak nie do ramceka... 😒

edusik
14. sep 2010

@sisamato ja beriem zákusky od pani, ktorá má cukráreň a aj jedáleň na Žižkovej v sídle Úrade práce, veeeľmi odporúčam

dianocka
14. sep 2010

@sisamato,tak gratulujem.ja mam tiez jeden titul a ten je fakt len do ramceka 🙂

sisamato
14. sep 2010

@dianocka 🙂 , kruta realita nasho statu... 😠

sisamato
14. sep 2010

@edusik vdaka, si mi dala chrobaka do hlavy ... 🙂

dianocka
15. sep 2010

@sisamato,to mas pravdu,clovek doslova strati par rokov studia,u mna konkretne 5 a potom je na tom aj tak rovnako ako ten co ziadnu vysoku skolu nema. 😒

edusik
15. sep 2010

@sisamato k tomu chrobákovi dám kľudne aj kontakt ak bude treba 😀

ajka72
15. sep 2010

@edusik môžeš dať kontakt prosím do IP ona robí aj torty?

edusik
15. sep 2010

áno, aj torty a robia aj misy, chlebíky a pod., pošlem kontakt

sisamato
15. sep 2010

@edusik jasne, mozes poslat kontakt do IP, dakujem. Asi tam rovno objednam aj tie misy, ak pises ze i to robia...parada, vdaka este raz 😉

sisamato
15. sep 2010

@dianocka ja som stratila uz 10 rokov...(6 VS +4 doktorandske...). Uviidm co bude po matreskej ci si ma tam nechaju...ale i tak, za taketo peniaze...minule som kecala s babou z UK, vraj ma dobry job na policii v UK, a to ziadnu VS, len si robila nejaky kurz tam...a ti poviem ta uz precestvala pomaly cely svet...my sa k tomu asi nedostaneme s nasimi platami...tu je to len o chrleni titulov bez dalsej buducnosti...a ak si dnes sikovny ta ani titul ti netreba...kolko podnikatelov takych je...no je to na dlhu diskuiu ale to uz tu nepatri...

dianocka
16. sep 2010

@sisamato,presne tak.jednoznacne,ze na to,aby bol clovek uspesny tak na Slovensku nepotrebuje vysoku skolu.vysokou skolou akurat clovek strati vela rokov.samozrejme,ze to neplati na kazdeho,ale.....
ja som tiez toho nazoru ,ze v zahranici je to uplne o inom a hlavne sa dava prilezitost sikovnym ludom.

janka1874
16. sep 2010

ženy ja len jednou vetou už by ste mohli vedieť že tu je to o kontaktoch nie o tom čo máme v hlave a na papieroch 😉

janka1874
16. sep 2010

ženy ja len jednou vetou už by ste mohli vedieť že tu je to o kontaktoch nie o tom čo máme v hlave a na papieroch 😉

dianocka
16. sep 2010

@janka1874,lepsie si to ani nemohla vyjadrit.tak,tak

janka1874
16. sep 2010

@dianocka 😀

janka1874
16. sep 2010

@dianocka 😀

dianocka
16. sep 2010

dnes mame opat krasne pocasie ☹ .co porabate?

janka1874
16. sep 2010

@dianocka veru krásne je vonku čo tak dať plavky a ide sa na kupko 😀 to keď takto bude do marca tak si to rovno hodím balím igelitky a hajde niekam do tepla, ha ha ha vtipná som ale cestou musím niekde v lotérii niečo vyhrať ináč môžem zas len prstom na mape cestovať

asi sa pustím do žehlenia ale to sa ukecávam už týždeň takže nevieme čo budeme robiť

aeouliana
16. sep 2010

@janka1874: mozes aj mne prist pozehlit. mam tu totho pozehnane 😀))) ... ja idem piect a mozo ked stihnem aj upracem? 😝

dianocka
16. sep 2010

aj ja upratujem,periem,vysavam,varim a pozehlit uz asi doobedu nestihnem.tak poobede,ked bude Dianka spinkat,tak ma to uz neminie 😢

gabika7706
16. sep 2010

tak ja som chora 😒 tiez mi treba zehlit aj upratat, ale to musi pockat, nevladzem poriadne ani ruku dvihnut, Martina osm ulozila, idem pozriet nejaky film 🙂

dianocka
16. sep 2010

@gabika7706,tak to ti prajem rychle uzdravenie a nech to od teba deticky nenaberu.

ajka72
16. sep 2010

ahojte dievčatá tak my sme dnes išli tretí krát do školky a stále máme ráno slzičky verím že to čoskoro prestane lebo sa potom musím ja ešte doma asi hodinu z toho spamatávať, verím že do 11.10.kedy idem do roboty si nejako zvyknu, učiteľky mi hovorili že oni potom po chvíľi prestanu plakať ale keď ich tak ráno vidím ako plaču nie je mi všetko jedno, no ja idem tiež popratať, niečo povariť, žehliť mi tiež treba ale tiež sa mi nechce ešte k tomu také bohovské počasie
gabika skoré uzdravenie

sisamato
16. sep 2010

@janka1874 smutna realita...

sisamato
16. sep 2010

@sisamato vdaka za kontakt, dnes som tam volala a objednavam, aj rychli su 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre