Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
26. sep 2010

@dianocka no veru september mame náročný 😀
mňa ani nezastihol ten zvýšený rodičovský čo zvýšili na 256eur od januára, ja som dostávala len tých 169eur čo platí od 2 rokov plus rodinné prídavky spolu 206 eur, ak by manžel nezarábal, alebo keby som bola slobodná mamička bez druhého príjmu tak si to rovno môžem hodiť

mirrinka
26. sep 2010

@ajka72 všetko najlepšie dodatočne prajeme aj my.... 😉 ja som tiež septembrová - 29.9. 😀 takže už čoskoro....

ajka72
26. sep 2010

@mirrinka tak už teraz prajem všetko najlepšie pozerám že máš dcérku s menom Liana, ja som mala na základnej škole spolužiačky dvojičky Líviu a Lianu 😵

gabika7706
26. sep 2010

@ajka72 ja som tiez 12.9. 😎

ajka72
26. sep 2010

@gabika7706 sranda aká náhoda tak dodatočne všetko naj k narodeninkám 😵 😵 😵

gabika7706
26. sep 2010

@ajka72 napodobne 😎

aeouliana
26. sep 2010

@ajka72: dvojkam vsetko NAJ. su nadherne 😀

boddez
26. sep 2010

pekný večer prajem ..som sice tatik ale tatik na plny uvazok...a som košičan tak snad tu trošku patrim🙂)) 😀 😀 😀 😀

dianocka
27. sep 2010

@ajka72 no ja som od februara bez prijmu a tiez kebyze nemam manzela a som sama,tak neviem,neviem.
@ajka72, @mirrinka, @gabika7706 vsetkym trom vsetko naj,naj k narodeninam.
@boddez vitame ta medzi nami.takze ty si na materskej?

evicka1
27. sep 2010

@ajka72 dvojkam oneskorene vsetko naj
teda vsetkym co som to prepasla vsetko naj....

chlpacik
27. sep 2010

jaaaaj žienky, ako pozerám tak tu už ste mamičky 😉 , teda ale sa mate 🙂 ...
V podstate tu nebudem riešiť svoje problémy, snad sa Vas len opýtam akeho mate gynekologa/icku... Najlepsie by boli rady žien,ktoré mali problém otehotniet(PCO, alebo horm.poruchy). Tak šup, šup, nech mám prehľad 😀
Pekny dnik ...

ajka72
27. sep 2010

dievčatá chcem sa vás opýtať čo chodíte lyžovať aké lyže-značka a aj výška a aj topánky su dobré pre deti myslím konkrétne pre tie moje teda vek tak 3,5 roka a vyššie, prípadne kde v Košiciach predávaju dobré lyže pre deti

boddez
27. sep 2010

@dianocka noo jo na materskej..🙂) 🙂 🙂 🙂

janka1874
27. sep 2010

@ajka72 najprv prajeme dvojkám všetko naj naj naj
no ak téme lyže my sa budeme tohto roku pokúšať o začiatky lyžovania a na to nám stačia teraz tie umele čo sa predávajú bežne všade a až neskôr normálne lyže nahodíme

@boddez vitaj a čo že ty si na materskej (ak nechceš neodpovedaj) je to také zvláštne chlap s tak malým bábom doma

@chlpacik ja som chodila k MUDr. Toporcerovej na Rastislavku má Centrum asistovanej reprodukcie len mala deeeeesne veľa pacientok ale ináč je zlatá

ajka72
27. sep 2010

@janka1874 bežne všade je kde presne 😀 a ďakujeme za blahoželanie a aj ostatným

janka1874
27. sep 2010

vo všetkých obchoďákoch ako dnu v potravinách napr. my máme z tesca ale videla som aj v kauflande a carefoure len nie teraz ale okolo zimy my sme kupovali viac ako pred rokom po zime vo výpredajoch škoda že to už teraz nestihneš ale určite to budú mať

boddez
27. sep 2010

@janka1874 noo som na materskej ..lebo sa staram o moje babatko sam...ved si prečitaj nas pribeh tam je vsetko vysvetlene..🙂) 🙂 🙂 🙂 🙂

janka1874
27. sep 2010

@boddez už sa stalo a ako som ti aj napísala ak niečo potrebuješ daj vedieť

boddez
27. sep 2010

@janka1874 😉 😉 😉 dakujeme Janka....mame oblečenie asi do 5tich rokov ...mam zaplnenu jednu velku roll dorku..🙂)) 😅 😅 😅 😕

aeouliana
27. sep 2010

@boddez: vitaj tatik 😀.. no konecne tu mame aj chlapa 😎
@mirrinka: keby som tu nahodou do vtedy nebola, tak vsetko NAJ.
@ajka72: my sme lyze aj lyziarky zdedili po znamych 🙂

janka1874
27. sep 2010

tak super aspoň že máte všetko a ste šťastní takto spolu kašlať na osobu čo opustila to dieťa nech si robí čo chce Vám je lepšie máte jeden druhého 🙂

boddez
27. sep 2010

@aeouliana 🙂 🙂 hehe nepovedte ze vam tu chlap chýýbal..🙂))zensky klebetniik..🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂

boddez
27. sep 2010

@janka1874 mame zdravie sme spokojny štastný ...krasne rastieme...lubime sa...povedz čo nam môže chybat?... 😅 😅 😅

boddez
27. sep 2010

😲 😲 dámy chem sa niečo opýtat kedy vam vase ratolesti zacali dvihat hlavičku....mojej sofinke sa nejako velmi nechcce.....otačatto otaca ale ked je na brusku tak sa hneva ze jej to nejde.... 😀 😀 😀 ale ked ju dviham za ručky tak ju udrzi pekne...mame ist 1 veho na rehabku snad nam to pôjde lepise..potom 😀 😀 😀

a v stredu na USG ortopediu a prepichovať uška.... 😕 😕 😕 snad doktorku nezbijem ked bude sofinka plačkať 😝 😝 😝 😀 😀 😖

aeouliana
27. sep 2010

@boddez: chlapy su vzdy vitani 😉 no nech sa Vam dari, malinka je nadherna 🙂

boddez
27. sep 2010

@aeouliana 🙂 dakujeme

aeouliana
27. sep 2010

@boddez: moje deti ani jedno nechceli byt na brusku. stale sa jedovali. ale treba davat. aspon na chvilku a potom postupne predlzovat cas. zvykne si. ked sme prepichovali uska my, tak ma Dr. poslal vonku..ale aj tak som vsetko pocula. je to hrozne.

boddez
27. sep 2010

@aeouliana 🙂 🙂 🙂 snazim sa ju davat aspon dva krat tri krat za den...na brusko zase ale na brusku rada spinka...vcera mi tak spinkala asi 4 hodiny...no ved ano je to vraj tak ze posle vonku doktorka ...achhh...to ...bude plačuu...🙂))ale zmakneme pre krasu tie nase zeny musia trpiet ved mam nausniky v albume videla si?...len su trosku rozmazane... 😝 😝 😝

janka1874
27. sep 2010

@boddez a predstav si že možno aj chýbal niekdy je dobre počuť aj názor opačného pohlavia vy trošku ináč uvažujete ako my a keď to povie muž doma tak to sa niekedy neráta predsa názor nezainteresovanej osoby je niekedy lepší

no a k tej hlavičke v pohode má ešte čas ak chceš daj mi do IP mail a pošlem ti takú tabuľku čo má bábo kedy vedieť ale neber to doslovne každé bábo je samostatná osobnosť a robí si veci po svojom ale ako orientačné to nie je zlé mať to po ruke a občas kuknúť čo kedy má robiť
a k tomu ostatnému držíme palce nech je všetko v poriadku a ušká tak ver tomu že plač budeeeeee ale neboj tak rýchlo ako príde tak aj zmizne stačí pevné objatie potom a bude dobre

janka1874
27. sep 2010

@boddez a bušku by tak malá ešte spinkať nemala veľa až neskôr
a plaču bude neúrekom na to sa priprav a na 99,9% ťa pošlú von tomu ver

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre