Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

norik1
autor
6. jan 2009

no ja mozem ist skusat tiez, ale najprv musi dede prestavit viazanie a potom sa ide na to🙂 Kde ste boli Jeane?

jeane1
6. jan 2009

chodíme na jahodnu a plejsi podľa toho ako sa vyspinkáme 😀

sasenkat
6. jan 2009

ahojte kocky!

PF 2009 Vsetko len to naj-naj-naj .... a na tie peniazky veeeelke vrece aby sa zmestili 😀

tiez sme sa vratili zo Zdiaru, fajne bolo , aj som polyzovala, sasenka sa posankovala

aj v aquacity sme sa vykupali

vsetkym oslavencom kongratulejsn

🙂

norik1
autor
6. jan 2009

Cawte Sasenky tak uz ste tiez spät 😀 mm ide zajtra po dvoch tyzdnoch do prace tak sa smial ze mu to rano pri ranajkach nemam zabudnut pripomenut 😀

janka1874
6. jan 2009

no aj môj drahý ide už zajtra do práce nejako sa mu nechce a mne začína služba na tvrdo 😀 😀 😀 doteraz som dovolenkovala a on si užíval svoju malú lásku 😀 😀 😀 aj my sme mali dnes druhé vianoce máme novú skriňu v kuchyni takú veľkú a aj kúpelni takú menšiu pod umývadlo a už sú aj zmontované a postavené huráááááá zas máme niečo pekné 😀 😀 😀

mystery7
7. jan 2009

ahojte kocky, zelam nam vsetkym krasny novy rok 😀

janka1874
7. jan 2009

čo sa stalo košice nejako sme zamrzli halooooo to tu už nikto nechodieva?

andrea.m
7. jan 2009

čaute celé doobeda som žehlila potom varila polievku a uspávala tami....uff. neviem prečo si zrazu zmyslela že ma musí pri zaspavaní držať za ruku. no a teraz idem robiť francuzáky a potom na tretiu po filipka do škôlky.

zuzana355
7. jan 2009

ahojte kočky 🙂 konečne mam trocha času aj my vám prajeme štastný nový rok aby bol hlavne lepší ako ten starý 😉

adi ty máš normálne denný plán my ideme až zajtra do školy už sa teším malý vymýšla už dnes že všetko ho boli a čo bude zajtra ráno 😖

inak kočky neviete ako to je s Nutrilonom ked je otvorený može byt dlhšie aj ako mesiac lebo mala pije teraz menej mlieka tak sa to nestihlo spotrebovat 😕

andrea.m
7. jan 2009

veru zuzi denný plán. až na to že tu škôlku som nestihla lebo lady spala do štvrtej. a teraz sme boli v mojom obľúbenom číňaku pri družbe ohaknuť Filipka lebo vyrástol. tak som mu kupila overal za 330 a lyžiarske nohavice za 220 sk tak sa vytešujem že mi dieťa nezamrzne.

janka1874
7. jan 2009

adi a ty bývaš niekde blízko toho číňaku? ja ho ináč tiež mám rada už som si tam straaaaašne veľa vecí kúpila a už aj malej 😀 😀 😀
ty máš normálne denný plán to je dobré

norik1
autor
7. jan 2009

Cauteeeee no ja si radsej plany nerobim,lebo sa poznam.... to by bolo same nedodrziavanie he he

katulikzlatulik
7. jan 2009

Ahojte maminy, chcela by som sa spytat, ci by ste mi vedeli odporucit nejaku dobru, ludsku, odobrnu detsku pediatrick v Kosiciach, najlepsie na Terase. Kedze v KE zijeme len 1,5 roka a o mesiac cakame babo, tak by som bola rada, keby sme natrafili na dobru detsku doktorku. Dakujem pekne.

norik1
autor
7. jan 2009

Ja mam dobru a som s nou spokojna - ale je pri amfiteatri - pod Terasou (pod nemocnicou)...

yesno22
7. jan 2009

ahojte 🙂
katulik, ja mam super detsku dr, ale je na Poliklinike Sever

janka1874
7. jan 2009

ja mám dobrú detskú a je na terase len ani veľmi neviem aká je lebo my k nej chodíme len do poradne a nič iné Sendy na šťastie ani raz ešte nebola chorá tak sme to nejako nepotrebovali zisťovať ale ja som s ňou spokojná je strašne milá a ochotná a kľudne jej môžem volať na mobil ak by sa niečo dialo

monikaaerik
7. jan 2009

Ahojte baby,
ja iba chcem pozdravit Andrejkum, videli sme s v utorok v kostole 😉 Podla foto som sa spoznala, moja Emka bolo to sidielko v ruzovej mikine 😀 . Deturence mas zlata, Tamarka je tiez huncutik. Tak dobru noc,papa

miresta
8. jan 2009

ahojte baby, takže my sme boli včera u lekárov, s malou na kardiologii, lebo má šelest, tak sme boli vyšetriť, a so mnou, lebo som chorá....tak mám zápal priedušiek a k tomu aj angínu, tak nič nevládzem a najviac ma mrzí že si neužijem sneh.......no čo už, možno bude dlhšie. ☹
Pekný deň , papa 🙂

janka1874
8. jan 2009

miresta viem si predstaviť ako Vám je mne Sendy od urotka soplíkuje a dnes som ráno vstala aj ja absolútne nevládna musel prísť dedo na pomoc opatrovať ale už som sa napeckovala tabletkami tak sa to dá a teraz Sendy spí tak mám ešte trochu veget a tatik sa tiež bude ponáhľať z práce, ale u lekára som zatiaľ nebola ani ja a ani s malou veď okrem soplíkov jej nič nie je

katulikzlatulik
8. jan 2009

fiiiha miersta, tak skore uzdravie obidvom vam prajem!!! 😉 a neboj sneziku si este uzijete, ved je este len zaciatok januara 🙂

norik, yesno... dik, ale zatial hladam doktorku na Terase, aby som to mala blizko, aby som sa nemusela trepat MDH hore-dole... ak nic nenajdem, tak mozno poidem dalej ako je Terasa. DAKUJEM ESTE RAZ 😉

miresta
8. jan 2009

janka1874- no to máš dobré, že prišiel dedo na vypomoc, ja nemá koho zavolať a manžel mi pracuje do večera, ale od včera večera beriem lieky a je zreteľne lepšie. Mne sa to ťahalo už od silvestra a nevedela som sa zbaviť kašla, a stále to bolo horšie, tak som už šla ku lekárke.....no a vidíš, ešte dobre že som šla.

andrea.m
8. jan 2009

mudr.zborovjanová poliklinika na terase pri novej nemocke,obvod č.3

kati kde na terase bývaš?

janka blízko ako sa to vezme. je to 15 min chôdze alebo 1 zástávka električkou. ale kým zídem k bielemu domu na briku tak som pešo na polceste k číňaku 😀

yesno22
8. jan 2009

katulik nemas za co 😉
miresta a jani...zelam vam skore uzdravenie, byt chory a k tomu sa starat o krpcov nie je vobec jednoduche 😒

janka1874
8. jan 2009

ja som vďačná že dedo má voľno a Sendy ho zbožňuje aj dnes boli spolu vonku a zajtra má zas dedo dennú šichtu u nás 😀 😀 😀

sasenkat
8. jan 2009

ahojte norik a filipko, kedze sme uz vsetci spat doma, musime dohodnut nejaku vychadzku po sneznej krajine 🙂

sasenkat
8. jan 2009

janka a sendy skore uzdravenie prajeme 😉 len sa liecte aby sa mohlo aj stretko konat 😀

sasenkat
8. jan 2009

sasenka tiez soplikovala ale to vyzera na zub
a ja tiez trosku kaslem jak tuberak ale uz je to na ustupe, stacili vitaminky a cajiky
tak lekara neriesim

yesno22
8. jan 2009

dievcata neviete mi niekto povedat nieco o MS na Tatranskej, Hrnciarkej alebo Obrancov mieru? chcem dat maleho od septembra do skolky a tak hladam a zistujem co a ako...dik 🙂

zuzka111111
8. jan 2009

ahojte nejak nestiham , vsetkym oslavencom vsetko naj , vsetkym chorym skore uzdravenie , ...

miresa potom hod cislo do ip aby sme sa nejak stretli...

zajtra sa chystame na ples tiez mi to muz oznamil v pondelok v utorok volno tak vela casu mi dal na pripravu ani saty ani nic ale vsetko som stihla a dufam ze mamka uspi obe deti budem mat premieru ...snad nebudem robit paradu len na hodinku ale aj pobudneme trosku....

tak zatial cafte a treba sa rozkecat lebo ako na novy rok tak po cely rok 😠

anjelinka
8. jan 2009

Ahojte babeny, prosim Vas, poradte mi nejakeho dobre gyndosa v KE, mame totizto problem otehotniet, no a tam, kde chodim ja mam pocit, ze dr. sa tomu velmi venovat nechce a hned nas posiela do centra, ktore samozrejme odmietame, pretoze co citam tu forach, tak baby maju super gynekologov, ktori sa im povenuju a centrum volia ako krajnu moznost.
Budem veeeelmi rada, ked mi hodite nejake tipy, mozete aj do IP, skor sa tam dostanem. Vdakaaaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre