Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
12. nov 2010

tak k téme svokra sa ja radšej nevyjadrujem

sisamato
13. nov 2010

@janka1874 🙂

sisamato
13. nov 2010

@dianocka ano poslala, ja som to na nete hladala pod nespravnym menom, delfin... 😉

sisamato
13. nov 2010

Neviem ake bude pocasie, ale prajem vam pekny vikend 😉 . Potom napiste ako ste ho stravili, papa.

boddez
14. nov 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 Dnes má byť zase krááásne...tak sa tešiime zo Sofinkou že pôjdeme von... 🙂 🙂 🙂

ewana73
15. nov 2010

ahojte dievcata,neviete poradit,kde v KE obejnat chlebicky na oslavu?v sobotu budeme oslavovat 1.rocik,torticka uz objednana u Denisky 🙂 .

sisamato
15. nov 2010

ahojte maminy a ocinko 😉
tak nas vikend bol sice straveny doma,ale zas v teple rodinneho kruhu 😉 . Dnes sme si to vynahradili nasou prvou navstevou MC stonozka, kde sme sa prihlasili na kurz Hrame sa zdravo. Simonke sa velmi pacilo, naucila som sa s nou par novych cvikov, zistila som ake je dolezite s babatkom cvicit, ucitelka bola uzasna...Skoda ze najblizsi pondelok sa nekona...
Vonku je krasne, tak si uzivajte dnesny den s vasimi pokladmi 😉

gabika7706
15. nov 2010

@sisamato super, ze sa Simonke pacilo 🙂 Neviem, kedy sa my opat do stonozky dostaneme, furt sme chori, raz Martin, potom Katka, potom ja..a tak dookola 🙄

evicka1
16. nov 2010

ahojte ahojte
aky mate dnicek? dnes je vonku luxus teplucko az dusno. no na november parada 😀 😀 😀
zachvilock tych par mc v kosiciach zacne praskat vo svoch s detmi v zime neni kam vyrazit a veruze flakat sa vonku ked je kosa nic moc 😅

sisamato
16. nov 2010

@gabika7706 no to fakt ked prepukne ta zacarovany kruh...poznam to z rozpravania mojej kamosky co ma 4 deti za sebou a tam to je tiez dokola... 😒

sisamato
17. nov 2010

@evicka1 to je teda pravda, ale vzdy lepsie ako stale sediet len doma, ja uz niekedy neviem co s malou, co jej nove vymysliet a to ma len 6 mesiacov...skoda ze je vonku tak skoro tma...alebo nemuseli ten cas vobec posuvat 😉

evicka1
17. nov 2010

@sisamato no to ma len sest mesiacov a co s dvojrocnym 😀 tragedia...
kocky kam chodite plavat s detickami? nemyslim ako na kurz ale len tak. sla by som niekam s malym ale do popradu daleko 😅

dianocka
17. nov 2010

@evicka1 ja som chodila s mojou dcerkou na plavecky kurz do Barce a da sa tam chodit aj normalne,len si zaplavat.Je tam sice mensi bazen,ale je tam super a je tam aj sauna.Prijemne sukromne prostredie a cistucko.
Inak to mas pravdu, s tymi materskymi centrami je to bieda.Nic poriadne pre deticky v Ke ani nie je.My sme boli dnes pol dna na Alejovej v detskom areali.Bolo nadherne teplucko.Ako keby prichadzala jar.Juuuj este by mohlo take pocasie vydrzat par dni.

janka1874
18. nov 2010

nemáte niekoho kot by chcel byrigádu na týždeň?
ide o predaj kníh

evicka1
20. nov 2010

ahoj zeniska a chlapisko
ako sa vam dari a ako sa mate? ja Vam len idem pripomenut za dnes a zajtra je na jazere hravenisko. tak nezabudnite dorazit 😀

dianocka
20. nov 2010

@evicka1 my sme prave teraz prisli domov z hraveniska.Boli sme tam od pol jedenastej a boli by sme aj dlhsie,ale Dianka nam zaspala skoro postojacky.Bolo tam super.Perfektny napad.Ideme aj zajtra.Evicka inak malo to vsade taku mega reklamu,ze o tom urcite vsetci vedia.

babumovci
20. nov 2010

ahojte, maly ma este len 16 mesiacov, asi je na hravenisko este maly , alebo nie ?🙂

ajka72
20. nov 2010

@dianocka čo je to hraveniska, ja som o tom nič nepočula,my ideme zajtra do štátneho divadla na rozprávku polepetko a 12.12. ideme tiež do št. dívadla na rozprávku, do bábkového divadla sme chodili od 2 rokov a pekne vydržali tak som veľmi zvedavá čo bude zajtra

ninnaricci
20. nov 2010

@dianocka jééé to je super..tiež by sme chceli ísť zajtra na hravenisko...myslíš, že je to vhodné aj pre menšie detičky? Daj info...chceli by sme ísť pozrieť hlavne doobedu...nebolo tam velmi vela ľudí dnes?

dianocka
20. nov 2010

@ajka72 je to len teraz cez vikend na ZS Jenisejskej.Je to prezentacia vsetkych druhov hraciek spojena s predajom a s tvorivymi dielnami.V kazdej triede je ina firma,ktora prezentuje svoje hracky.Je to fakt super.V telocvicni maju dokonca kolotoce retazovku a elektricke auticka a nafukovacie hrady.Jedna miestnost je vyhradena pre detsky kutik.Da sa tam stravit cely den a nikto sa tam nudit nebude.Je to od 9.00 do 20.00hod.Vstupne je 1 euro na hlavu,aj deti platia.
Jeeej aj my by sme isli do divadla na predstavenie,Dianka zboznuje divadielka.Kde sa kupuju listky?Daj potom vediet ake to bolo.Inak mi ideme 5.12. na Pinocchia,kde sa tiez velmi tesime.
@babumovci podla mna by ste si tam nasli nieco na hranie.Boli tam aj take male deticky a s nimi boli rodicia v detskom kutiku a pod.

dianocka
20. nov 2010

@ninnaricci urcite tak ako som pisala,aj male deticky sa vyhraju.Bolo tam dost ludi,ale ked sa kazdy rozlezie do inej triedy,tak to ani necitit.Je tam aj kino pre deti a kopec spolocenskych hier atd....No treba to vidiet.Fakt super.

ninnaricci
20. nov 2010

@dianocka práve čítam odpoveď...tak to sa tam určite pôjdeme pozrieť...som velmi zvedavá...teším sa 😵

sisamato
20. nov 2010

@dianocka ahoj, a odkedy si chodila s dcerou plavat?

sisamato
20. nov 2010

@dianocka ahoj, dakujem aj ja za tip, hoci ma moja len pol roka pojdeme sa tam pozriet aspon kvoli spolocnosti deti a tak popozerat, mozno aj nieco kupime 😉

ajka72
20. nov 2010

@dianocka lístky sme kupovali ako je pokladňa v štátnom divadle daj si do google program štátneho divadla Košice a zobrazí ti ho a kde je tá Jenisejská ZŠ ak by som išla električkou kde treba vystupiť uvidíme po vystupení v divadle či sa nepojdeme kuknúť

gabika7706
20. nov 2010

Ahojte,
@dianocka zajtra na Polepetka su volne listky uz len na "kikiriki"..odtial toho vela neuvidite 😒 Katka bola este v minulej sezone na Polepetka asi 6x 🙂 a tiez ideme 5.12. na Pinocchia. Btw, myslim, ze som prepiskla s tym slubom, ze Ti napisem ohladne baletu, svagrina je rozlietana a nema zrejme cas opytat sa kolegyn, ktora to robi akoze oficialne alebo tak nejako... a listky do Statneho divadla sa kupuju v SD v pokladni, alebo aj takto cez net http://www.navstevnik.sk/faces/portal/show.html...

gabika7706
20. nov 2010

@ajka72 ked sme boli po prvy krat na Polepetka, Katka sa velmi bala toho stromu, kt. je v strede javiska, ale bola mozno jedina, potom si ho omakala, okukala po predstaveni a uz bolo dobre, je to po Cardasovej princeznej jej najoblubenejsie predstavenie.

ajka72
20. nov 2010

@gabika7706 mne kámoška dala odporučanie na rozprávku v ŠD na 4 škriatkovia a víla, ona bola so svojou dcérkou a veľmi sa jej to páčilo je to o 4 ročných obdobiach tak ideme potom aj 12.12.

gabika7706
20. nov 2010

@ajka72 ano ano, je to velmi pekna rozpravka, Katke sa tiez pacilo, bola este minulu sezonu, teraz sme zatial v divadle este neboli skrz choroby 😒

gabika7706
20. nov 2010

nasla som nejake foto, ale su len z mobilu, sorry za kvalitu...
druha je s princeznou Pletanou a prva tusim s Jarou (?) - zo styroch rocnych obdobi (ja som tam s nou nebola, tak len tipujem podla fotiek a kostymov...)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre