Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dianocka
22. nov 2010

@ninnaricci, @sisamato no co boli ste na hravenisku?my sme boli aj vcera od 10.00 do 15.00hod.moja Dianka odtial nechcela odist,velmi sa jej tam pacilo,no a kupili sme aj darceky pod stromcek pre Dianku.vybrala si co by chcela od jeziska a tak mame uz zopar darcekov z krku.Plavat sme chodili,ked mala Dianka rok a pol.A pomohlo jej to.Odvtedy sa neboji skakat do vody a pekne sa tam naucila zadrzat dych pod vodou.Urcite by to malo absolvovat kazde dietatko.Stoji to za to.V nasej skupinke boli rozne deticky od pol rocnych po dvojrocne.
@ajka72 diky,urcite si to pozriem.
@gabika7706 no tak to nic.my berieme len prvy rad 🙂 Ale urcite pojdeme na nejake predstavenie.Ked sme boli na Habakukoch ,Dianka hltala vsetky rozpravky.V pohode s tym baletom.Aj tak budu robit nabor asi az v septembri.

dianocka
22. nov 2010

@gabika7706 pekne fotky

ninnaricci
22. nov 2010

@dianocka jasné boli sme na hravenisku...musím konštatovať, že je to super projekt ale ozaj pre väčšie detičky...teda vybláznili sme sa v detskom kútiku
...najprv sme však išli na atrakcie do telocvične...noo bolo tam veeeela detí takže sme si to vôbec neužili
...a ostatné sme len tak prešli
...takže moje konštatovanie...hravenisko odporúčam tak od 3r.
...ale aj v detskom kútiku bol skákací hrad aj šmýkalka...fakt super vybavené...to sa nám velmi páčilo 😵

katka888
22. nov 2010

baby, neviete ci sa niekde v KE robi gravid joga?

dianocka
22. nov 2010

@ninnaricci ano bolo to super a skoda,ze takychto akcii nie je v Kosiciach viac.A co sa tyka mensich deti,tak toho je zalostne malo.

sisamato
22. nov 2010

@dianocka ahoj, ano boli sme, taku hodku, ja som aj pocitala ze s nou len tak popozerat...tiez som kupila ale len jednu hracku...fakt je to pre starsie deti na vyblaznenie, tak snad o rok uz budeme dlhsie 😉 aj ked to uz bude dalsie babo...no ved baby satka to isti... 😉

cukor
24. nov 2010

ahojte mamičky...košičanky.....poradí mi niekto nejakú dobru detskú lekárku?najradsej v oblasti juh,terasa,staré mesto.dakujem

gabika7706
24. nov 2010

@cukor na Terase Dr. Salzerova napr.

sisamato
24. nov 2010

ahojte kocky,
neviete o nejakom cenovo dostupnom zlatnictve v KE? malej hladame nausnice a sebe prstene...vdaka 😉

azuz
25. nov 2010

@cukor ahoj, ja chodim na juh, dr. dzunkova 🙂 som spokojna

dianocka
25. nov 2010

@cukor my chodime k Mudr.Kubonovej, je to Medicinske centrum MCK na Terase a som velmi velmi spokojna.

cukor
25. nov 2010
sisamato
25. nov 2010

Ahojte dievcata,
neviete o niekom kto ma na predaj zachovalu detsku postielku do troch rokov?

sisamato
25. nov 2010

A apropo,

vsetkym malym i velkym Katkam zelam vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😉

dianocka
25. nov 2010

@sisamato ja mam na predaj detsku postielku.mam ju aj v bazari na konikovi,mozes pozriet.

gabika7706
26. nov 2010

@sisamato v mene mojej Katky dakujem 🙂

sisamato
26. nov 2010

@dianocka super, idem pozriet, vdaka za info 😉

dianocka
27. nov 2010

Dievcata,my mame za sebou prvu tohtorocnu sankovacku.Chvalabohu sme to stihli doobedu,lebo uz prsi.

gabika7706
27. nov 2010

Tiez sme boli dopoludnia vonku, boli sme volit, takze Katka sa vyblaznila v snehu dosytosti, tak susime veci, aj Katkine cizmy, kedze som ich dala odtiect do bidetu a v nestrazenej chvili do nich Martin napustil vodu 😕

sisamato
28. nov 2010

ahojte,
my sme prvy zasnenezeny vikend stravili u nasich, otec mal narodeniny. Viac ako samotny sneh fascinoval Simku zblnkotajuci potok a macka 😉.
Inac ked sme vecer dosli domov tak ma chytila upratovacia mania...no co sa dokaze za hodku ak sa viac chce...zeby na mna uz teraz liezol syndrom ,hniezdenia? 🙂 (ved mam termin az koncom aprila... 🙂 ). pekny tyzden

dianocka
29. nov 2010

@gabika7706 tak si mala cizmicky zaroven aj vyprate 😉 .Sikovny maly pomocnicek.
@sisamato nebude ta upratovacia mania suvisiet skor s bliziacimi sa vianocami?Lebo mna to uz chytilo.Dokonca sme cez vikend tapetovali a malovali spalnu.Uz ju mam cistucku,upratanu a chvalabohu aj okna su umyte 🙂 Este ma sice cakaju 4 okna,ale v pohode 🙂

ala1122
1. dec 2010

je tu niekto z Družstevnej????

gabika7706
2. dec 2010

Baby posuvam vstupenky na Mikulasa v Stonozke (3.12. piatok o 17tej v radnicnej sale na Hviezdoslavovej ul) - 2 ks pre dospelych (0,50 €/ks), 2 ks pre deti (2€/ks zahrna balicek s miniprogramom)
a tiez vstupenky na sobotu na hudobnu rozpravku Peto a Mikulas - divadlo Cassia o 15tej, 2 ks bez balicka (5€/ks), 2 ks s balickom (8€/ks)

ajka72
3. dec 2010

@gabika7706 a čože nejdete na Mikuláša, my sa dnes chystáme škoda že tak leje

janka1874
3. dec 2010

dnes je vraj Mikuláš aj v Galerke my sa tam chystáme vzhľadom na úžasnosť nášho počasia 🙂

azuz
3. dec 2010

baby, nepoznate v ke dobru zlatu alergologicku? nas doktorka poslala na sever, su tam vraj 2, ale dam si poradit od vas 😉

gabika7706
3. dec 2010

@ajka72 chcem, aby bola Katka do nedele ako-tak fit a v pondelok nech pali do skolky, keby sla dnes na Mikulasa, na 100% tam nieco dalsie nachyta, cely tyzden ju mam doma...

gabika7706
5. dec 2010

@dianocka tak ako? Pacil sa Dianke Pinocchio? Katka aj kricala smerom k vam cez prestavku, ale nepoculi sme sa 🙂 Sedeli sme v sektore za vami. My sme este stihli aj Mikulasa a stromcek na Hlavnej, tak sme happy 🙂

dianocka
6. dec 2010

@gabika7706 pacil sa Dianke Pinocchio a aj nam.Pekne to bolo.To je skoda,ze sme nepoculi Katku, Dianka by sa potesila keby ju stretla.Aj my sme boli este na Hlavnej,ale strasnaaaa tlacenica bola.Domov sme prisli az o 21.00hod.Este sme absolvovali Mikulasa u babky a dedka.Dianka cestou domov odpadla v aute.Rano sa uz od siestej vytesovala,ze co jej Mikulas doniesol na okno.
Prajem Vam vsetkym krasneho Mikulasa.

ajka72
6. dec 2010

http://korzar.sme.sk/c/5670605/kosicania-si-vyc...
ahojte boli sme na čertovskej jazde, ako prví sme nastupili na stanici do eletkričky, tak si nás pekne odfotili, potom v meste som už nebola lebo skusenosť z minulého roku som mala zlú, kopec ľudí, nič nebolo vidieť, deti na rukách, zima a ako čítam tak to bolo rovnaké ako pred rokom, v piatok sme boli na Mikuláša v MC stonožka, v sobotu Mikuláša robil dedko, a dnes majú v školke Mikuláša a večer ideme na Mikuláša pre dvojičky čo robí MČ juh, a tým skončíme našu Mikulášsku púť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre