• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
ahojte baby,
ja idem na vas s takouto otazkou...kde je podla vas cenovo a celkovo prijemna restauracia na usporiadanie krstin? dakujem... :wink:
8. apr 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato my sme mali posedenie v Leziacej Bosorke :slight_smile:
8. apr 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 vdaka za tip.. :wink:
11. apr 2011 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato my sme mali krstiny v Clube 66 a bolo tam super.Tym,ze to nie je velmi velke,tak viac menej sme mali celu restauraciu rezervovanu pre seba,co bolo super :slight_smile:
11. apr 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianocka ahoj, vdaka za tip :wink:
11. apr 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
navštívila som dnes novo otvorený detský kútik v OC Optima, je to nádhera odporúčam ho všetkým mamičkám najdete ho pri kníhkupectve Phanta Rhei, je to niečo čo Košiciam veľmi chýbalo.
12. apr 2011 o 19:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka007 a uz je otvoreny?a nie nahodou pri piratskej lodi?lebo tam sa otvara detsky kutik Tramtaria
13. apr 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olivia111 je to medzi pantha rhei a predajnou stiellman, je to obrovský dvojposchodový moderný kutik s perfektným vybavením, to pri lodi je zatvorené a to vraj malo byt uz dávno otvorené
13. apr 2011 o 22:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka007 ja viem,ze detsky kutik pri piratskej lodi otvaraju na buduci tyzden :slight_smile: .Co znamena obrovsky dvojposchodovy kutik?A to kde tam je?Je to niekde zasite?
14. apr 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medzi tými dvomi predajnami sú krásne olepené dvere s detskými obrázkami a nad dverami visí veľká opica so šípkou detský kútik, vojdi do tých dverí.
14. apr 2011 o 07:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ste ta ista firma ako pri piratskej lodi?mozeme tam chodit aj s malymi detickami?je tam pre nich nieco na hranie?
14. apr 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem či je to tá istá firma nepýtala som sa to a nie je tam problém prísť aj s maličkými deťmi.
14. apr 2011 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme uz boli v novom detskom kutiku, tiez ho chvalim a v ten den sme neplatili nic, maly odtial ani nechcel odist :slight_smile:
15. apr 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. apr 2011 o 14:55 • dianocka
dnes sme boli obzrieť ten nový detský kútik pri knihkupectve...a ja z neho až taká nadšená nie som
...vôbec nie je dvojposchodový..je to len spravené akože poschodie kde sa ide na šmýkalku
...pre väčšie detičky je super vybavený...majú tam playstation...wi...a iné hry...super kino je tam...ale to je asi tak všetko
...a hlaaaavne...cez víkend tam berú detičky od 3r.
...cez týždeň vezmu aj mladšie...len cez víkend nie...ani s rodičmi...našťastie sa nám ich podarilo ukecať...a na chvílku sme boli dnu...nooo mňa nepresvedčil...drobec keď chcel ísť na šmýkalku musel výjsť doooosť schodmi...hore aj dole...a až tak na šmýkalku...sa mi to nepáči
...celkový dojem...fajn pre väčšie deti...ale ja som čakala viac

@dianocka už si moja posledná nádej :wink: dúfam, že tvoj kútik splní moje očakávania
16. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dianocka Ahoj :slight_smile: som tu po prvykrat - myslim toto forum a mam otazocku...co konkretne otvaras? nejaky detsky kutik, babycentrum? a ak ano, kde to bude? dakujem katka
16. apr 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
16. apr 2011 o 15:41 • dianocka
@ninnaricci tak to v tej Optime nie je nič pre nás. Neviem prečo sa robia detské kútiky kde nemôžu byť rodičia :angry: :angry:

Chcelo by to niečo na tento štýl : http://www.hopsasa.sk/

@dianocka akurát ideme po veľkej noci do ke, tak sa prídeme kuk. Som zvedavá :wink: :wink:
16. apr 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziatko ...iba cez víkend tam môže detičky od 3r...cez týždeň sa tam môžeš ísť zahrať..noo myslím si, že pre tvojho drobca asi ešte nie...fakt neviem čo by ho tam zaujalo...ale skús sa tam pozrieť keď budeš v Optime
...ešte čakám na ten kútik pri lodi...noo ak to bude z tej istej firmy...neviem či tam bude niečo viac

...ja som asi na niektoré veci velmi náročná :grinning: :grinning: :grinning: ale veď ide o moje jediné dieťa...tak chcem pre neho to najlepšie :wink:
16. apr 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninnaricci to kde je pri lodi ??
Dianocka písala, že tam by to mala mať aj pre také menšie deti. tak som zvedavá :slight_smile:

A jasné každá mamina je náročná na svoje dieťa. Myslím, že v BA to majú mamičky lepšie. Tých možností je tam, viac. V KE sa to len pomaličky rozvíja a napreduje.
16. apr 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 18:48 • dianocka
16. apr 2011 o 21:21 • daniela222
17. apr 2011 o 09:03 • dianocka
Ahojte,
tak ja som pred tyzdnom porodila nadherneho valibuka Riska (3970g a 51 cm). Porod bol strasne tazky, ale co uz, mam to za sebou... :wink: . Teraz si vsetci zvykame, ze mame doma novorodenca a takmer rocne dievcatko :wink: .
30. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato blahozelaaam :slight_smile: Chlap ako hora. Tak nech ste vsetci zdravi a nech si rychle zvyknete a najdete system. Drzim palce.
1. máj 2011 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika7706 velmi pekne dakujem :wink:
1. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato držíme palce a nech si detičky rýchlo zvyknú a pomáhajú mamine aby ste vedeli pekne fungovať :slight_smile:
2. máj 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato blahozelam a Riskovi prajem vela zdravicka a stasticka :slight_smile:
2. máj 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato ...blahozelam...prajem riškovi vela zdravia a tebe vela mliečka :wink:
2. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisamato blahoželám :wink: veľa zdravíčka :slight_smile: my máme už 5 týždňov tak už sme si aj zvykli,že máme doma bábätko :slight_smile:
5. máj 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok