Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ewana73
5. máj 2011

@dianocka a co s tvojim kutikom?minule sme sa vybrali do galerky,ze zajdeme a mate stale zatvorene ☹ .

zuziatko
5. máj 2011

@ninnaricci pri lodi už otvorili detský kútik. Bola som tam s malou. Super sa vyhrala. Bez problémov ma pustili s ňou dnu. Len je to trošku drahé 😕 😕 ale čo u 😉 🙂

@dianocka a ako tvoj kútik ?? Aj ja som tam bola kuk a je to zatvorené, len tabuľa visí 🙂 🙂

mirrinka
5. máj 2011

Baby,dianočka už včera otvorila,ak mám dobré info 😉 😉 😉 😉
@ewana73
@zuziatko

ewana73
5. máj 2011

@mirrinka ano? tak to je super,my sme tam boli v nedelu a este bolo zatvorene.no tak to sa velmi tesim. dakujem za infosku. 🙂

ninnaricci
5. máj 2011

@zuziatko ďakujem za info...už som si ho aj okukla...zdá sa mi fajn...ešte sme tam neboli s drobcom...ale je presne taký aký by nam vyhovoval...a tiež som bola okuknúť kútik v galérke...ešte len cez sklo...a ten sa mi veeeeelmi páči...určite pôjdeme otestovať 😉

zuziatko
5. máj 2011

@ninnaricci tak super. Hej je fajn aj pre menšie deti 🙂 🙂
Tak ja pôjdem kuk ešte do galérky 😉 😉

zuziatko
5. máj 2011

@mirrinka dík za info 😉 😉

susisus
5. máj 2011

@dianocka Tak sme dnes so Sarkou boli pozriet a bola som uvelicena, ani som si nemyslela ze kutik moze byt taky super, myslim ze si urobila najkrajsi a najzaujimavejsi kutik v KE ! 😉
budeme u teba casto a VSETKYM ODPORUCAM 🙂

edusik
5. máj 2011

@zuziatko už som zaregistrovala skôr, že si píšete o kútiku "pri lodi", ak sa dobre pamätám, je to v OC Optima? a kde resp. alebo kde?

dievčatá a ako riešite odchod domov? My sme ešte v kútiku neboli, ale to len preto, že sa bojím, že ako malú odtiaľ dostanem... minule som 1x zobrala malú do toho autíčka namiesto nakupného košíka v hyperi a mali ste vidieť ten randál pri pokladni.. som to vôbec nedomyslela, ako ju z tamáď dostanem...

susisus
5. máj 2011

@edusik pod dam ti cukrik.
Nasa dostava cukrik len za odmenu, su nezdrave, inak by som nedavala a takto sem tam dostane, necirkusuje a kazdy je spokojny. 🙂

zuziatko
6. máj 2011

@susisus super odozva. Júúj už sa aj ja teším 🙂 🙂

@edusik je to hneď vedľa C&A. Volá sa to tuším Tramtária ?? Nepamätám si presne.
No a moja Emmka je zatiaľ malá. Takže ja som ju zobrala na ruky, dala do kočíka a išli sme. Zatiaľ nerobí scény keď odniekadiaľ odchádzame.

edusik
6. máj 2011

Tak to je Vám hej, aj Zuziatkinej malinkej aj Susisusinej poslušnej - naša je čert tvrdohlavý - tej môžeš sľúbiť aj modré z neba, ona vie kedy to myslíš naozaj.... juuj, tak už viem, ale to nie je nové.. ja som zle potom pochopila tie úrivky, čo som na rýchlo čítala, myslela som, že je tam niečo nové.... Tak "tá" loď je pre nás tabu, na to je ešte asi naša malá - bude mať 2 roky, chodíme sem tam okolo, ale ešte som ju tam nikdy nedala, kávu by som si asi aj tak nevypila, lebo by som stála pri nej, či nezletí...

dianocka
6. máj 2011

dakujem dakujem dakujem

katka888
6. máj 2011

@edusik
nemyslia baby to nove centrum vedla CaA kde predtym predavali bytove doplnky, servitky, sviecocky a take somarinky?

katka888
6. máj 2011

@sisamato
blahozelame a prajeme najma vela zdravicka 🙂

zuziatko
7. máj 2011

@edusik áno vedľa C&A otvorili nový detský kútik. Tak ako píše Katka 😉 😉
Aj moja Emmka je taká akčná. Ani ja by som si pri nej nevypila kávu 🙂

zuziatko
7. máj 2011

@dianocka teraz som pozerala fotky na stránke galerie. Perfektne to tam vyzerá. Určite prídeme 😉 😉

edusik
7. máj 2011

@katka888 aha, tak to sa musíme ísť pozrieť... a tá loď pred kaviarňou ostala?

edusik
7. máj 2011

@dianocka včera večer som narokom šla na "starý" výťah, aby som hodila očko po kútiku - je peknučný, aj tie skrinky sa mi páčia pri vchode, musím zlanáriť muža, keď skončia MS v hokeji (traz tam robí od rána do polnoci ☹ ) a ísť si konečne po 2 rokoch sadnúť na kávu len my dvaja a telefón hihihi...

dianocka
8. máj 2011

som rada,ze sa Vam u mna paci 🙂 a tesim sa na Vas.

sisamato
11. máj 2011

@mirrinka dakujem, aj my sme si zvykame 😉 , zatial to zvladame 😉

sisamato
11. máj 2011

@katka888 dakujem 😉

ajka72
13. máj 2011

ahojte maminy nemáte niektorá na predaj babyvak?
@janka1874 a teba sa chcem opýtať viem že ste niekedy ešte s evkou riešili babyvak a manducu čo je podľa teba lepšie ?prípadne maminy čo máte nejaké skusenosti budem rada ak napíšete dík

janka1874
13. máj 2011

@ajka72 ja som bola veeeeeeeeeeeeľmi spokojná s manducou super vec babyvak ma nikdy nejako neoslovil ale manduca je fakt za tie prachy super ja som ju mala od kamošky požičanú ale neľutujem využila som
hádam bude mať prírastok?

ajka72
13. máj 2011

@janka1874 ale nie švagriná zháňa má polročného synčeka, ty si ju do kedy využila teda tu manducu

janka1874
13. máj 2011

@ajka72 ja som ju tiež začala používať tak od pól roka a do roka určite potom už sme nepotrebovali lebo Viki je čertík ale ak som išla k dr. len tak na nejaké očkovanie alebo tak niečo vybaviť mala som ju po ruke ja som to nosila v aute nech ju pre istotu mám hocikedy a aj mi v tom malá spávala fakt úžasná vec oplatí sa investovať

ajka72
13. máj 2011

@janka1874 dík za info tak ak niektorá budete predávať babyvak alebo tu manducu tak mi prosím napíšte IP švagrine poviem o tej manduce dík moc za info

ajka72
13. máj 2011

@janka1874 janka ešte jedna otázka je aj nejaká dobrá značka tej manducy?

janka1874
13. máj 2011

@ajka72 manduca je len jedna potom sú len kadejaké ergo nosiče a podobne ale to nepoznám
zistím u kamošky či nebude predávať a keď tak ti dám vedieť číslo na teba mám

ajka72
13. máj 2011

@janka1874 o.k. dík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre