Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

kamilecka
13. jan 2009

Lindulienka ja ked som zistila ze cakame babo tak vsetko slo bokom,dokonca sme sa aj prestahovali spat domov 🙂 A budem oslavovat 27 🙂

lindulienka
13. jan 2009

Kamilecka, prepac, ze som Ti pridala vek .... ale stejne na 30ku budes mat 2 dietky v naruci ... mozno aj 3 😉 .
Aj ja ked som zistila, ze som tehu, tak slo vsetko bokom, bola som hlavne bez stresu, pracovala som kolko som vladala, a dokonca som bola tak dobre naladena, ze ma nic nerozhadzalo 🙂. A "vysledkom" je nasa pohodova Saska (zatial pohodova) 😀

kamilecka
13. jan 2009

Linduska ja som zabudla napisat ze a pomaly taham hore 🙂 Niektore pary co maju najprv kariera a potom rodina tak sa spamataju ze aha uz sme po 30tke a neda sa niejako otehotniet. Kariera pocka 🙂 Este si zamakame riadne do 65 rokov 🙂

dea
13. jan 2009

ahojte.............

Kamilecka veru boli sme v Hutniku I 🙂 my sme tam boli aj minuly rok na tyzden cez vianoce.......nam to tam vyhovuje, izby su pekne prerobene, v restike dobre varia a aj cena sa nam paci 😀 no a najma to ze tam je v hoteli hned bowling, detsky kutik, bazen(no ale my chodime do druheho hotela do bazenu) telocvicna, biliard......proste je to tam fajn 🙂
mozno aj na velku noc tam pojdeme 😀

dea
13. jan 2009

lindulienka........no pekne si kamilecke pridala 😀

kamilecka
13. jan 2009

Dea aj nam sa velmi pacilo, hlavne v zime na sankovanie super kopec od hotela 🙂 Aj my sa chystame na vikend,ale skor na jar 🙂 a ta velka noc je dobry napad 🙂

lindulienka
13. jan 2009

Dea, hrozne co, ze som Kamilecke tolko pridala. Kamilecka, este raz sa ospravedlnujem 😉

dea
13. jan 2009

no a veru zdielam vas nazor............nie je nic krajsie ako mat vlastnu rodinku, vlastne deticky 😵 😵 😵 tiez nechcem ostat len pri deanke..............ja by som aj dalsie dva, tri prijala 🙂 🙂 no len muzik nie 😀 😀 zatial ho musim aj na druhe presviedcat 🙄 😝

dea
13. jan 2009

no kamilecka, veru na tom kopceku sme sa nasankovali az az 😀 bolo to dobre........lebo minuly rok ked sme tam boli, tak tam sneh nebol........tak sme kazdy den chodili na strbske pleso 😝

lindulienka
13. jan 2009

ste ma normalne nainfikovali tym Hutnikom, cena je prijatelna, prostredie krasne ... ze by sme nasu zimnu dovolenku stravili vo Vysokych a nie Nizkych Tatrach? Aky je vlastne rozdiel v Hutniku I a II?

dea
13. jan 2009

Hutnik II nie je zrekonstruovany 😉 a neviem ako to tam dnu vyzera.......neboli sme tam, ale vacsinou su tam dochodcovia 😅
z hutnikaII sa da priamo prejst do hutnikaI cize akoby boli jeden hotel len v izbach je rozdiel 😉

lindulienka
13. jan 2009

aha, jasne, dakujem pekne za objasnenie ... uvidime ako sa rozhodneme 🙂.
My uprednostnujeme viac privat pripadne chatu kvoli jedlu pre Sasku. Ona totiz nie je zvyknuta na jedenie v restauraciach, je dost vyberava, varim stale to iste dookola. Preto sa trochu obavam, ze cely pobyt v hoteli bude len na piskotach, vyzivach, kukuricnych chrumkach a rozkoch ☹.
Zase ja by som celkom brala hotel a polpenziou ... aspon by som si oddychla od sporaka 😉

dea
13. jan 2009

minuly rok som to mala vyriesene...........zobrala som jej tie hotove prikrmy, hami masove a bolo po starostiach 🙂 vtedy este papala aj mlieko, kasu, cize sme brali rychlovarnu konvicu a nebol ziaden problem🙂 rychlovarnu sme mali sice aj teraz, kvoli cajiku 😉

dea
13. jan 2009

no a deanka nam tento rok toho vela tiez nepojedla...........stale utekala prec z restiky..........takze asi jej ranajky, obedy a vecere vyzerali tak........ze pri kazdej navsteve restiky asi 4-5 krat hryzla do niecoho a viacej nejedla.........tak ked bola vecera, brala som jej polievku hore na izbu a potom ju na izbe vklude zjedla........ranajky detto, brala som bud jogurt s cerealiami alebo chlebik s maslom, sunkou a syrom a tiez to na izbe pekne zjedla........ a potom tiez vyzivu zjedla, a aj ovocie

janka1874
13. jan 2009

Ahojte
tak na budúci týždeň už snáď budeme total fit na stretko
sme boli dnes v poradni som sa taaaaak rozčúlila kôli prevenaru že si to neviete predstaviť tá naša vláda je fakt padnutá na hlavu

no a čo sa týka veku tak sa som Sendy rodila ako 30 ročná a som šťastná že ju vôbec mám a neodkladala som to kôli kariére ale bolo v tom nefungujúce manželstvo ktoré skončilo rozvodom a kým som si niekoho normálneho našla a aj zdravie k tomu no nič nie je za jeden deň a tak išiel čas ale nič neľutujem aspoň som sa vybláznila (no neviem či total 😀 😀 😀 ) a teraz som happy mama

dea
13. jan 2009

janka a co je zase s prevenarom? 😕

fiiiiiiiiiha uff rozvod.........no super ze si si nasla potom niekoho lepsieho🙂 a ze mate Sendy 🙂 🙂

zuzana355
13. jan 2009

ahojte jeeeej super tak bude stretko 🙂 len dufam 6e budeme všetci zdraví

yvka malému sa straaaaaštne páčila torta kto vám ju piekol a deturence sú zlaté

dei daenka je už hotová kočka a ved tatík stačí ked bude vediet už ked budeš tehotná že čakáte druhé
😀

zuzana355
13. jan 2009

no ten prevenar by zaujímal aj mna

rozvod no to je tažké ale v poslednom čase je okolo mna tolko nevery že ja už si nie som istá 😕 😅

lindulienka
13. jan 2009

DEA - Saska nezje ani kase, ani hotove prikrmy ... vidim to na take jedenie a odbehovanie ake ste mali tohto roku 🙂 spojene s vyzivou a ovocim , Saska tiez nie je velky jedak ☹

janka1874
13. jan 2009

no moja Sendy bola supe jednák ale posledné 3 týždne je to katastrofa

no dea stihla som sa vydať ako 25 ročná a rozviesť ako 28 ročná 🙂 no čo narobím ale teraz som spokojná a šťastná to je hlavnéééé

janka1874
13. jan 2009

predpísala mi prevenar ale upozornila že naša jeb... vláda to zas zmenila ale ešte nikomu nič oficiálne nedali že deťom narodeným v r 2007 to už nebudú preplácať ale kedže lekári sa hneď ohradili že majú rozočkované deti tak nikto nevie čo a ako bude či si nakoniec tie rozočkované deti nebudú musieť za ďalšie vakcíni platiť 2000,- nechce sa mi rátať eurá no mne sa nakoniec podarilo nájsť lekáreň kde o tom ešte nevedeli a dali mi to v pohode a oni nech si to riešia lebo ja už fakt nemám slov na to ako to tu funguje no chápete to? oficiálne nikto nič nevie na nete to nie je
tak máme našťastie doma obe dávky a bude pokoj

janka1874
13. jan 2009

no v jednej lekárni mi povedali že presnejšie budú vedieť tak o 3 týždne lebo lekári sa už začali voči tomu brániť že čo to má znamenať sú deti ktoré majú za sebou 1 vakcínu a čo ďalej

zuzana355
13. jan 2009

no fajn to aby som zajtra skočila s malou k lekárke že čo ako porazí ma a to nevedeli povedat alebo aspon dat na net ale hovorili že detom do dvoch rokov to budu preplácat tak čo sa s.....u 😠

janka1874
13. jan 2009

lebo začal rok 2009 čiže deti 2007 budú mať dva roky a koho to zaujíma kedy ich budú mať no ja som nakoniec našla lekáreň kde o tom ešte nevedeli 🙂 takže sme v suchu

zuzana355
13. jan 2009

takže zajtra hlavne pozitívne myslenie aby som náhodou niekoho nezaškrtila 😠 tak my dost vytočili fakt 😖

yvka
13. jan 2009

zuzana 355: tú oslavu som oslavovala u rodičov v Senci a sestra mu ju objednala u jedného pána niekde pri galante. ☹ Je velmi šikovný spravý čokolvek stačí poslať fotku. Synovec mal teraz Boreka stavitela ale ten bol ako ozajstný - ako bábika.

Ozaj baby tak to stretko budúci týžden v dargove o 15-16 hod. platí?

zuzana355
13. jan 2009

yvka tá torta je fakt super naposledy som videla niečo podobne u Dei v albume tak budem musiet pozhánat niekohoho v ke no uvidíme.

tak dufam že stretko plati musíme byt zdraví

yvka
13. jan 2009

Zuzana 355: no tak v tom ti moc nepomôžem, keďže som v KE neni moc dlho. ☹ 😅 Dúfam že niekoho zoženieš, deťúrence sa potešia. 😵

kamilecka
13. jan 2009

Deanka my sme tam boli este v 2005 roku tam nebol ani detsky kutik,alebo my sme si to este niejako nevsimali. A nemaju v restike stolicku pre deti? V nej nam Davidko obsedi,ale ako nahle sedi za stolom s nami ( skusame u svokrovcov) tak jedna radost odbehuje.

Lindulienka aj my papame stale dookola to iste,aj ked polievky nam zatial chutia vsetky,to si pekne pochlipka a napr ked mate radi cestoviny tak si ty daj cestoviny a Saske len odober. Davidko mi tiez nespapa hocico. Su vekovo asi rovnaky,ale mozem ti napisat ze co pozna spapa ani nekuka ale ked vidi ze nieco nove tak eee 🙂 Ja si myslim ze to pride casom.

lindulienka
13. jan 2009

Kamilecka, my sme uz vo faze, ze uz ani to, co papala doposial nespapa ☹, len tak podobe . Cokolvek nove zavediem, tak to si mozem s kludom spapat ja ☹, pozrie sa do misky a povie NIEEEE! Ryzu nechce, strukoviny vobec, brokolicu, karfiol a kukuricu jej nedavam kvoli bolestiam bruska. Zije na kuracej prip. mrkvovej polievke, kuracom masku, cestovinach a spenate. Cakam kedy pride to obdobie, ze zacne papat aj ine veci ako doposial 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre