Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

mystery7
14. apr 2012

tu nikto nechodiii??? 🙂 kocky neblaznite 😉

cukor
24. apr 2012

...kto poradí nejakého dobreho masera...maserku....hrozne ma bolí chrbát....

gabika7706
24. apr 2012

@cukor odporucam masera v MONA na Povazskej 40/A

cukor
24. apr 2012

@gabika7706 ...dakujem

ewana73
23. máj 2012

Baby,kde kupim v meste peknu kabelku za rozumnu cenu?potrebujem kupit surne k narodeninam tak aby som nemusela s malym prechodit cele mesto.

gabika7706
23. máj 2012

@ewana73 v Auparku hned nedaleko vchodu je nejaky taky obchod a najde sa ich tam urcite aj viac,kde predavaju kabelky, tak skus napr. tam ...

ewana73
24. máj 2012

@gabika7706 diky.to bude asi posledna moznost,viem,ze kedysi mali aj v optime len nechce sa mi s malym chodit po tych velkych obchodnych centrach 🙂 .

zuzulik21
25. máj 2012

Ahojte maminky, nemate niektora zaujem o mliecko Nutrilon HA1 ???
Kupili sme v Madarsku (Milumil) ale malej nesadol... mam este 3 krabice po 600g....
V ramci KE doveziem for free....
Blizsie info ip.
Dakujem

mystery7
29. máj 2012

tak ja som zacala chodit na zumbu do starej radnice, bola som uz 3x 🙂 nechodite niektora? Kroky mi az tak neidu 😅 ale aspon mam pocit, ze nieco pre seba robim

gabika7706
1. jún 2012

@mystery7 chodis k Peti? Ja som sa konecne vcera dopoludnia prehovorila, ze skusim teda o tej 19tej, lebo to je taky cas, kedy ja uz nevladzem niekedy ani zit 🤐 ale nakoniec som musela ist ja s malou na tanecnu, muz zostal doma s chorym synom, tak zas nic...

any395
4. jún 2012
mystery7
5. jún 2012

@gabika7706 ja som minuly tyzden nebola, lebo som bola chora ako pes ☹ 🙄 fuj! Mirko doniesol zo skolky virus a mali sme ho vsetci 4 🙄 🙄
Teraz vo stvrtok nepojdem koli kramom, az o tyzden sa chystam. Ak ta to dovtedy neprejde, mozeme sa tam stretnut 😉

mystery7
5. jún 2012

@any395 vdaka za tip, ale ja som rada, ze som rodila v nemocke. Doma by som to nebola zvladla.

gabika7706
6. jún 2012

@mystery7 tento stvrtok ani ja nemozem, tak snad nabuduce sa vidime 🙂 V sobotu je v Galerke akcia pre deti, o 14.30 bude detska zumba, chystam sa tam s Katkou (ona chodi k Peti na ZumbAtomic) tak pridte 😉

niki0121
8. jún 2012

Ahojte mamičky, tehulky a snažilky. Je tu niekto tehulka s termínom pôrodu 11.2012?

mystery7
10. jún 2012

@gabika7706 videla som plagaty, ale nevyslo mi to. Tento stvrtok sa chystam na zumbu 😉 stretneme sa tam?

cukor
11. jún 2012

košičanky príďte cvičiť Zumbu v stredu o 9,30 do Stonožky /juh/🙂 Cvičí sa s Petrou v detskej herni a detičky strážia zamestnanci 🙂 Ak nás nebude dosť tak nám to zrušia

gabika7706
11. jún 2012

@mystery7 snad ano

@cukor viem aka je tam situacia, aj som sa tesila, ze je moznost cvicit v iny cas ako vecer a aj s malym, ale mne synator teraz odmieta byt medzi detmi a s cudzimi ludmi, preto ani do mc nechodime...a to mi tam dcera viac-menej vyrastla 😒

cukor
11. jún 2012

@gabika7706 .ani u mna večerné cvičenie neprichádza do úvahy......ráno je to super....tak snád nás tam bude dosť.....

monika76
11. jún 2012

Mamičky ,budúce mamičky 😉 pečiem marcipánové tortičky pre vaše ratolesti 😉 Zhmotním hoc akú rozprávku,námet.keby ste mali záujem info cez poštu pošlem aj svoje práce .

trnka77
11. jún 2012

@mystery7 ahoj,kedy sa cvičí? 🙂

mystery7
13. jún 2012

@cukor a kolko je tam deti? Ja by som kludne dosla, ale maly ma len 13 mesiacov a nanho treba davat neustale pozor. Este by som sa bala nechat ho takto. Mozno od septembra.

cukor
13. jún 2012

@mystery7 ...cvičí sa v jednej velkej miestnosti takze na dietatko vidíš a boli tam dve mamičky ktoré tam dávali pozor na detičky./asi 10 detičiek/....a bolo tam aj bábo v kočiari.

andrea.m
14. jún 2012

@mystery7 no nebola som tu 100 rokov to je pravda ale možno to bude aj tým že väčšina košičaniek je na FB 😉

any395
14. jún 2012

Všetko o pôrode - prednáška licencovanej pôr.asistentky vhodná aj pre oteckov k pôrodu - 6.7. v KE ... viac na por.asist@gmail.com

sisamato
18. jún 2012

ahojte,
aj ja tu po dlhej dobe pisem...a hned otazka: nemate niektora z vas skusenost s dobrym fotoatelierom? chcheli by sme si urobit par fakt peknych rodinnych fotiek...dakujem 😉

viktoria12
19. jún 2012

ahojte najde sa tu niekto na spolocne kocikovanie alebo kavicku mam dve deti 3,5 rocnu a 7 mesacnu dcerku .

gabika7706
19. jún 2012

@sisamato Nostalgia 😉

sisamato
19. jún 2012

@gabika7706 dakujem Gabika 😉 . Presla som si na nete niektore a ta sa aj mne najviac pozdava, tak dik a pekny den, pa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre