Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
18. jan 2009

aha fakt Tamarka oslavuje 2 narodeniny všetko naj naj naj prajeme malej princezničke 😀 😀 😀

my sme sa boli trošku sánkovať s malou ale len tak smiešne tu na kopčeku na Aničke čo sú také somárske kopčeky sme si ju púšťali 🙂 🙂 Sendy sa to strašne páči a už dávno mala spať a cirkusuje v postieľke

zuzana355
18. jan 2009

Tamarke všeeeeeeeeeetko najlepšie k 2.narodeninám 🙂

lindulienka
18. jan 2009

Ahojte

aj my sa pripajame ku gratulantom 🙂 . Zelame vsetko len a len to najlepsie Tamarke k 2 narodeninam, hlavne vela zdravia sibalstiev 😀

Velmi sa tesime z toho, ze napadol sneh. Otestovali sme nove sane na mini prechadzke pri Jazere. Nakrmili sme labute a kacky .. bolo tam velmi krasne 🙂

sasenkat
18. jan 2009

gratulujeme Tamarke k narodeninkam !
vsetko najlepsie!!! 🙂 🙂 🙂

miresta
19. jan 2009

adi - malej Tamarke všetko najlepšie k narodeninám, nech je zdravá, nech rastie do krásy a nech vám robí radosť a rýchlo vyrastie na krásnu holku.

janka - tak my sme nakoniec na tu chatu šli, cesta ktorá nám trvá 30 minút nám teraz trvala 45 minút, ale došli sme, aj keď ku chate sme sa až nedostali museli sme vyjsť kopec peši, lebo celá cesta bola zamrznutá a nedalo sa s autom.

andrea.m
19. jan 2009

dobre ránko
dakujeme za gratulácie 😀
chcem sa spýtať či aj vaše deti sú taký tele maniaci. Tami sa naučila zapínať TV a lapla zlozvyk postaviť sa rovno pred telku a pozerať.samozrejme že jej vždy slzili oči, tak som to rázne zatrhla a telku nepozeráme vôbec. mali by ste ju vidieť aký je dnes u nás cirkus lebo nebude jim jam. 😠

janka1874
19. jan 2009

Dobré ráno
miresta aspoň ste si spravili výletík spolu s prechádzkou 🙂 🙂 🙂

monika1
19. jan 2009

Ahojte 🙂
Tamarke dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam 🙂 aka bola oslava?
adi my taky problem nemame nastastie,Adamka telka vobec nezaujima,len vynimocne nejake reklamy ho beru a znelky,inac nic,ziadne rozpravky,aspon zatial 🙂

miresta
19. jan 2009

adi - tak naša robí to isté, ale ju skôr baví prepínanie programov a zapínanie , vypínanie. No tiež už som ju viackrát upozorňovala. Najhoršie je že tatík jej dovolí všetko a potom nevie čo môže a čo nie. No má ešte len rok, takže toho vysvetľovania ešte bude.

andrea.m
19. jan 2009

monika oslava bola super,pozri fotky. dakujeme za blahoželanie. filipkovi nevadí že je zakazaná Tv on sa vyhrá ale tami chytila rano amok ale ma smolu. a už sa aj uložila spať. neviem čo jej je ale pripisujem to zubom. idu nam posledné stoličky.

janka1874
19. jan 2009

Adi pekné fotky

a ako to je vlastne s tým stretkom

andrea.m
19. jan 2009

neviem 😖

lindulienka
19. jan 2009

Adi, mate krasne fotky, si sikovna mamka, ked pecies take pekne torty 🙂
Mne Saska velmi TV nepozera, lebo ani my velmi TV nepozerame ...

A co stretko? Kde sa teda stretneme? Ake su navrhy?

Ja som pisala do MC Delfinik, nech daju vediet, ci maju otvorene ...

zuzka111111
19. jan 2009

ahojteee tak tamarke vsetko najlepsieeeee......

miresta potom ked sa otepli tak budeme sa z jankou na anci stretnut aspon nebudem chodit dole sama.......

😎 😀

no nam konecne vysiel prvy zub zasrana si dala načas

janka1874
19. jan 2009

jaaaaj zuzi gratulujeme k zúbku
Sendy má takú spuchnuté ďasná jej už asi stolička lezie alebo neviem ale všetko na jednej strane nechápem má dole dva stredné číže 1 potom jednu 2 na ľavo a tam má všetko v zadu aj spuchnuté s apravá strana nič tak to asi budeme mať inú zábavu

janka1874
19. jan 2009

a zabudla ohľadom stretka tak teraz neviem kedy a kde lebo ako zisťujem tak sú tu stále nejaké aj choré deti aj simka išla dnes k dr. s malou tak neviem

a zuzi na tú anču sa už teraz teším sa tam ráno vycapneme a večer sa pozbierame 🙂 🙂 🙂 🙂

lindulienka
19. jan 2009

Ahojte,pisali z MC DELFINIK, ze su otvoreni kazdy pracovny den od 15:30 - 18:00 okrem piatku.
Mne je jedno kde to stretko bude, hlavne nech BUDE 😀. Samozrejme, ze mozme pockat kym vyzdraveju chore deticky 😉

simka9122008
19. jan 2009

Tak na to stretko sa aj ja teším, no dnes som skončila s malou u doktorky, predpísala jej ATB, takže kým sa z toho vyhrabeme prejde nejaký ten čas 😒

janka1874
19. jan 2009

no nejako sa nám s tým stretkom nedarí najprv zrušia kútik kam sme chceli ísť a potom pribúdajú chodé detičky no na nervy

danka2
19. jan 2009

ahojte dodatočne blaahoželáme tamarke k 2 ročkom 🙂

nezabudka84
19. jan 2009

ahojte

danona
19. jan 2009

ahojte, nehnevajte sa, troska vam sem vbehnem
...Internetova kamaratka z cr ma poprosila najst kamaratku..to som teeda napisala 😀 no ide o toto:

Hledám kamarádku...
Jmenuje se Andrea, za svob. Henkeová z Humenného,v r.,1990 se vdala za Mira Molčáka z Košic. Před lety jsem na ni ztratila kontakt.

Ak niekto vie nejaky kontakt, popr. pozna tuto kocku, prosim, napiste mi ip!!! dakujem 😵

norik1
autor
19. jan 2009

hmmm Danona, u mna nic 😔

norik1
autor
19. jan 2009

Tami vsetko najlepsie nech ta mamka s ockom a Filipkom pocuvaju a hlavne nech si zdravucka cely rok!!!

norik1
autor
19. jan 2009

Baby tak plati ten delfinik v stredu o stvrtej?

Ved sa mozme dohodnut na pravidlenom stretku kazdu druhu stredu v mesiaci a tak sa aspon castejsie uvidime, aj si budeme vediet prisposobit program... nikdy nebudeme moct prist vsetky, tak sa aspon prestriedame 😵 Co vy na to?

Ved naposledy sme sa stretli niekedy v septembri a od decembra o tom doooost vela piseme, chybi jenom nejaka ta akce....

zuzana355
19. jan 2009

no norik suhlas ja by som šla na stretko my sme momentálne zdravý tak sa prisposobýme a budeme radi ked bude

zuzana355
19. jan 2009

norik ved splaš aj niektoré babulky s ST-čka nech prídu aspon nás bude viac

janka1874
19. jan 2009

no to nie je tiež zlý nápad urobiť to aspoň teraz v zime takto pravidelne stále niekto príde podľa toho kto ako bude môcť

norik1
autor
19. jan 2009

no jasne a potom to presunieme niekam vonku do parku ked uz bude teplo....a kto bude moct prist, tak pride...

Zuzi napisem im ze kto ma prestavku nech pride he he

zuzana355
19. jan 2009

však nech prídu aj niektoré s babulkami ty ich poznáš viac ktoré teraz su čerstvo maminy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre