Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
20. feb 2009

mne filipko v juni škôlku skončí a tami v septembri začne. bude vo filipkovej triede pri jeho učiteľkach. som tomu aj rada lebo už sme vzajomne oťukaní s učiteľkami takže v pohode.

martinabarak
20. feb 2009

Ahojte.
Chcem sa spytat do akej skolky chodi Filipko a Kamilecka kem davas Davidka? Pretoze aj ja by som chcela od augusta niekde dat SEbastianka, no zatial som v stadiu hladania....

andrea.m
20. feb 2009

martina neviem či by som davala od augusta.vtedy sú väčšinou pozdružované viacere škôlky v jednej a sú urobené tzv.zberné triedy.sebastianko by si akurát zvykol na učiteľka a deti a o mesiac by si musel zvykať nanovo.

filipko chodí na kežmarsku 46...je to na terase...kamilečka je z furče

martinabarak
20. feb 2009

Ada a kde je ta Kezmarska ulica a kolko sa plati?

martinabarak
20. feb 2009

Ja nastupim do prace od augusta, tak som myslela ,ze aj maleho by sme tak dali do skolky. Budem pracovat na Terase pri novej nemocnici, tak ak by Kezmarska bola blizko....

kamilecka
20. feb 2009

Martina to presne zalezi odkial si. Ked si napr z KVP tak sa nebudes taha t na Furcu 🙂

martinabarak
20. feb 2009

No to je jasne, ze ho nebudem vlacit po celom meste..... 😉 🙂 😅

andrea.m
20. feb 2009

no tak kežmarska je na terase 3 zástavky od novej nemocnice. ale bližšie by si mala mš v zuzkinom parku. kamoška tam dava syna a je veľmi spokojná

v týchto dnoch prebiehaju zápisy do mš.

www.mszuzkinpark2.szm.sk

skús si pozrieť zuzkin park. kežmarska nemá stránku...bohužiaľ

martinabarak
20. feb 2009

Dik. Popozeram....

janka1874
20. feb 2009

adi to je tá pri družbe?

martinabarak
20. feb 2009

Poslala som im email ohladom info. 🙂 Ano Jani, podla mapky je oproti druzby...

andrea.m
20. feb 2009

janka je to oproti družbe pod cestou.pri družne je mš ľudová tuším.dokonca sú tam dve.jedna normál a jedna špeciálna.

janka1874
20. feb 2009

jaaaj tak potom viem ktorá a tam uvažuejm aj ja dať malú lebo oni asi jediný (alebo teda o inej neviem) sú do 18-tej a ja tak robím no preto ju chcem dať ja tam lebo tam bývajú moji rodičia a keď tak budú oni pre ňu chodiť a ja chodím do práce autom tak to mám v podstate jedno kam pôjdem

adka.b.
20. feb 2009

ahojte...Košičanky 🙂)
...tak aj ja sa k Vam pripajam..už všetky ste tu mamičky?

andrea.m
20. feb 2009

adka.b vitaj....väčšinou sme tu maminy ale aj čakateliek je tu požehnane 😉

janka veru to je jedina škôlka v KE ktorá je do 18.00

jeane1
20. feb 2009

janka na furči máš školku čo robia tuším na celý týžden v kuse,aj pre tých čo maju nočne,len neviem ulicu ale je to tak na kopci pri lese niekde v strede .Ja som tam dávala Dávida cez prázdniny ked sme mali našu školku zatvorenu a je tam pekne 🙂

andrea.m
20. feb 2009

jeanne to vážne existuje taká škôlka???? 😲

kamilecka
20. feb 2009

Jeanne ale ta skolka uz takto nefunguje,ta je hned pri nas,sukromna a zrusili tyzdnovky,mozno to funguje len cez prazdniny ale teraz to nefunguje.

jeane1
21. feb 2009

ved ešte minulý rok robili naňu reklamu tuším tam maly nejaku špeciálnu stravu pre alergikov,a neboli vedľa seba dve školky? jedna bola denná a ta druha na smeny,to je škoda lebo fakt bola využitá 😠

lovacka
21. feb 2009

baby aj dole na tatranskej bola skolka tyzdenna ze tam mohli deticky ostavat aj na noc neviem ci este funguje alebo je z nej uz len obycajna skolka ale za pokus to stoji.je to dole pri amfiku

nezabudka84
21. feb 2009

ahojte dievcata, neviete nahodou, ci je nejaky elektrodom v miskolci?Neboli ste tam nahodou niektora?

monika1
21. feb 2009

ahoj nezabudka 🙂 kamosi sa dnes vybrali do Miskolca kupit telku ale neviem kde presne 😒 a gratulujem k dievcatku 😵

janka1874
21. feb 2009

ahojte to čo je s koňom nefungujú mi smajlikovia a ani pas nevidím nikoho
no vítame všetky nové

kamilecka
21. feb 2009

Ahojte

Aj my sa chystame do Miskolca ale na plienky, zevraj ako sa vojde do mesta tak je hned velky obchodny dom a velmi sa oplati,tak pojdeme raz skusit 🙂 Teraz ked je forint lacny.

Janka mne ide ok zatial, skus nedavat smile na konci textu

andrea.m
22. feb 2009

všetko najlepšie kubkovi (yesno22) k 2. narodeninkám nech ja zdravučky a robí rodičom len radosť...a nech ho rodičovci počúvajú 😀

simka9122008
22. feb 2009

Dobré ránko všetkým a všetko naj Kubkovi 😉

janka1874
22. feb 2009

Dobré ránko
všetko naj naj Jakubkovi k narodeninám

kamilecka vraj už o tom vedia aj admini a budú to riešiť v pondelok to blbne všetkým čo chodia na koňa cez operu a aj ten pas

jeane1
22. feb 2009

všetko najkrajšie a najlepšie Kubkovi 🙂 😵

monika1
22. feb 2009

aj my sa pripajame a prajeme Jakubkovi vsetko najlepsie k 2.rockom 😵 😵

majka35
22. feb 2009

ahojte ... aj my prajeme kubkovi všetko najlepšie ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre