Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ssllaavvkkaa
27. feb 2009

janka, z ktorej casti KE si? ja som na furci, ale malokedy sa tu da prechadzat bez svalovice 😵 , chodievam na hlavnu

miresta
27. feb 2009

ahojte kočky,

dea - tak si šikuľka, tá kytica je naozaj nádherná. Máme teda rovnakú záľubu, môžeme založiť cukráreň. 😀

ssllaavvkkaa - tak mi tiež cvičíme Vojtovou metódou, neviem máš zložité cviky, lebo mi sme mali celkom jednoduché a šlo nám to.

norik1
autor
27. feb 2009

Slavka ja som cvicila Vojtovku s malym kvoli asymetrii svalov... 😒

kamilecka
27. feb 2009

Ahojte

Dea no sikovna si to je fakt 🙂 Pekne sa aj samo dobre chvali 😉

andrea.m
27. feb 2009

dea tie torty sú úžasne a ked somvčera pozerala tvoje miresta tak som stratila reč. ste veľmi šikovné baby.

ssllaavvkkaa
27. feb 2009

miresta, norik, mate k tomu literaturu? mne cviky rehabilitacna ukazala, ale ja si ho na brusku neviem chytit a vraj nenaprduje ☹

janka1874
27. feb 2009

ssllaavvkkaa ja bývam hneď pod kopcom z Furče na Mieri presne oproti tomu ako ideš na Aničku na tej prižovatke s veeeľkym parkoviskom 😀

no miresta a dea to by nebol zlý nápad uvažovať o zarábaní si formou pečenia máte prvé zákazníčky tu na konikovi stále tu niekto rieši pečenie 😀 😀 😀 😀

monika1
27. feb 2009

janka to mas pravdu,svokra bude mat onedlho 60tku Deiiiii objednavam si tu kyticuuuu 😉 😀 ozaj fakt za kolko by si ju ocenila?

dea
27. feb 2009

miresta no veru spolocne hobby mame 😀 len keby to hobby nebolo take drahe 😝 teraz vyuzivam kazdu prilezitost na pecenie 😀 😀 lae najblizsie az koncom marca budem robit, otcovi a synovcovi 😝 synovcovi urobim mickey mousa, len ci sa podari 😅 a pre otca sa este neviem rozhodnut, ze co urobim 😝 😝
ked ja by som piekla kazdy tyzden tortu 😀 😀 no neda sa...............

zuzi....tak ja robim ozdoby (kvetinky) spolu s deankou, jej dam tiez trocha z marcipanu a ona si robi svoje 😉 aj korpusy a plnky robim s nou, no ale potahovanie- ozdobovanie robim ked zaspi.....inac by to bola hroza...............
deanka teraz zaspava vecer o 20.00, cize celkom sa da 😉

dea
27. feb 2009

monika ja neviem, ja to nikdy nepocitam, ze kolko to stalo 😅 😅

dea
27. feb 2009

monika na tu tortu som potrebovala dvojitu davku suseneho mlieka a salka 😝 😝 a korpus s plnkou nevyjde vela 😝

monika1
27. feb 2009

no a dalo by sa? 😕 je perfektna,este ju ukazem muzikovi ale isto bude nadseny 🙂 no dei ale rataj aj robotu nie len ingrediencie 😉

dea
27. feb 2009

no monika ja som este nikomu tortu na "zakazku" nepiekla 😅 😅 😅 cize ja cenu neviem povedat, ani odhadnut 😉 ale vedeli by sme sa dohodnut 😉 😀

monika1
27. feb 2009

super ale to ma este cas ja ked tak na april by som ju potrebovala 😉

dea
27. feb 2009

april mi vyhovuje 😀 vtedy nema nik z rodiny narodky 😀

monika1
27. feb 2009

super 😀

dea
27. feb 2009

ok, monika, ukaz ju muzikovi a neskor dojedname ostatne 🙂 uzzzzzzz sa tesiiiiiiiim 😵

monika1
27. feb 2009

super dei dam ti isto vediet 😉

martinabarak
27. feb 2009

Ahojky.
Dea, nadherne torty. Ja tiez peciem, no ozdobovanie mi velmi nejde.... Chytilo ma momentalne vypekat mrkove torty bez plniek, len s cukrovo-smotanovou polevou a manzel ich velmi nechce....On je na tazke plnky, ktore ja nemusim....
Neviete nahodou, kde zozeniem vanilkove aroma. V tescu maju len citronove a rumove...
🙂 😉

jeane1
27. feb 2009

Dei aj ja si objednávam na august peknú tortičku ,mama bude mať okrúhlu 60- tku 😀 😀 😀 dufam že vtedy tiež nemáš nikoho 🙂 😵 😵 dala by som aj malému na apríl no neviem či by sa dalo 😀 😝 😝 mi marcipán milujeme 😝 😝 😝

janka1874
27. feb 2009

no teeeda vidíte ako som Vám to rozbehla 😀 😀 😀 😀 😀

yesno22
27. feb 2009

ahojte..nooo, dei, dobre vediet ze beries objednavky 😵
martina...videla som tusim v carrefuri ale este pred sviatkami 😉

martinabarak
27. feb 2009

v carefuri som uz dlhonebola, musim kuknut... 😉

monika1
27. feb 2009

dei muzik sa pyta ci je ta torta aj jedla 😀 ozaj ake plnky si davala?

janka1874
27. feb 2009

no hovodím dea ešte budeš naj košická pekárka
supeeeer škoda že u nás teraz nikto nič neoslavuje až v lete 😀 😀 😀 😀 😀

norik1
autor
27. feb 2009

dei, Miresta otvorte tu cukraren, ja by som na maj brala pre Filipka na narodeniny a nechcem taku Aidovsku.... uplne vazne, ked ste take sikulky a robte ich za prachy aspon takto znamym, ja som po Monike hned druha zakaznicka 🙂

zuzana355
27. feb 2009

ahojte kočky joj idem vás prečítat ale tie torty no ja chcem tiež na marec pre maleho na apríl pre drahého a na maj pre princeznu a na jun už si objednám iba sama pre seba kedže ideme tak postupne tak dei a miresta neako si to rozdelte ja už len zaplatím 😀 😀 😀 😀

zuzana355
27. feb 2009

a tie torty su fakt super a vážne ja chcem hned 4mesiace za sebou už máte biznis 😉

zuzka111111
27. feb 2009

no dei tak ja si objednavam na september pre lilku 😉 normalne zacinas zarabat 😀 😀 😀 a este sa aj bavis pri tom

zuzana355
27. feb 2009

no dei vyplnený maš skoro už celý rok 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre