Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
23. mar 2009

norik ty s tvojím hlasom tak tomu aj verím že by ta bolo až v budimíry počuť 😀 😀 😀 tak len aby sme tam potom neohluchli 😀 😀
no veríte tomu to počasie ja nem chápem čo to je drbe mi z toho som zvedavá že do kedy bude slnko joooooj kde je jar 😠 😠

norik1
autor
23. mar 2009

to mam akoze brat ako kompliment dufam... 😀 😀 😀 tvoj muz nam vypne zvuk a ja ti tiez daco v robote pripravim 😀 😀 😀

zuzana355
23. mar 2009

norik privítaš ma s červeným kobercom a lupenmi kvetov 😀 😀 😀
ale nie bol to kompliment 😉

norik1
autor
23. mar 2009

he he ved ty tam budes skor ako ja... 😀 ozaj kedy nastupujes?

zuzana355
23. mar 2009

no tak to ešte neviem zatial sa Rusinková neozvala tak neviem 🙂 už ju nechcem otravovať každý týždeň volať na nervy 😠 😠

norik1
autor
23. mar 2009

😝 😝 😝

sasenkat
23. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀

sasenkat
23. mar 2009

kedy chces idt von?

sasenkat
23. mar 2009

o 13?
o 14?

len ech prsat znova nezacne 😝 😝 😝

zuzka111111
23. mar 2009

ej ha tu sa cvici tancuje spieva .... na dalsom stretku sasenkat zaspieva norik zatancuje a 😀 😀 mame aj program 😀

no tak mam uz nelly tiez na antibiotikach 😠 lilka ich akurat dobrala na porazenie 😠 😠 😠 😠 😠

janka1874
23. mar 2009

no ja by som sa tiež pridala na cvičenie ale teraz to asi nepôjde možno na budúci rok 😀 😀 😀 😀

jeane1
23. mar 2009

no ja by som išla cvičiť zajtra 😵ak ma tam ovšem pustia s toľkými kilami,aby im náhodou nevytiekla voda mimo bazéna 🙄 .

tini
23. mar 2009

Kocky, diky za odpovede ohladom aerobicu, to je kto ten Tibor Papp ? 😕 a na Furci o niecom neviete??? Ake mate pocko v KE? Ako obliekate 2r deti von ???

norik1
autor
23. mar 2009

Tini momentalne fuka, svieti slnko ale fuka silny vietor a od zajtra ma byt zasa ochladenie a mraz... takze detvaky normalne zimusne obliekame... aspon ja a kamosky co chodime vonku. Hruba ciapka a zimusna vetrovka...

janka1874
23. mar 2009

ja tiež ešte do zimušného obliekam

miresta
23. mar 2009

ahojte, tak mala som čo čítať, ale príjemné čítanie to bolo, samé cvičenie, aj spev a tanec, ako písala Zuzka, máme o program postarané.
Inač akurát som minule pozerala, kde sa dá dobre relaxovať, a ja strašne rada plávam, takže aj mne by sa ten vodný aerobic páčil, len tiež mám strachako jeane či im nevytečie voda z bazéna po mojom vstupe do bazéna 😀
Moja sesternica na to chodila po dvoch deťoch a pred nástupom do práce a zhodila 12 kg, bola veľmi spokojná.

tini - ja tiež ešte malú do zimného, aj keď včera bolo naobed celkom fajn, a dala som jej takú jarnú bundičku, ale je tiež podšitá a pod to teplý sveter, takže to je jedno, proste teplo.

zuzka - tak sa čo najrýchlejšie vyzdravte.

janka - ako ty? už prešla depka? máš už dobrú náladu, a ako tehotenstvo, aké príznaky máš?

bebebrumik
23. mar 2009

ahoj. Nepoznate nejaku zaujimavu stranku - napady, inšpiracie na Velku noc? 🙂

jeane1
23. mar 2009

miresta tak budeme pretekať komu ostane viac vody 😀 😀 😀 a to za aku dobu zhodila tvoja sesternica/dobrá motivácia/

zuzana355
23. mar 2009

jeane nebude to hádam také zle len nech tam neaká voda zostane 😀 😀
no tak to by zaujímalo aj mna že ako dlho tam musela chodit 12kíl wau no mne by stačilo aj 5 a by som bola happy 🙂
bebebrumik idem niečom kuk dám vedieť 😉

janka1874
23. mar 2009

miresta no už sa z toho nejako dostávam no a tehotenstvo zatiaľ pohoda občas mám síce žalúdok v krku ale obsah ešte vonku nebol tak sa to dá 😀 😀 😀 no som dosť unavená ale to asi ešte aj z tej nemocky

miresta
23. mar 2009

janka- tak to je fajn, ja som zvracala celé tehotenstvo až do osmeho mesiaca. A unavená môžeš byť aj z jarnej únavy, ale spánok, ti pomôže len do krásy. 😉

jeane, zuzana - tak ona držala aj kávovu dietu pri nej zhodila 5 a ostatné za 3 mesiace 2 x do týždňa vodný aerobic a zhodila ďalších 7, takže dokopy 12kg. A zatiaľ sa už asi viac ako rok drží na váhe. Dokonca myslím, že cez leto niečo ešte dala dole, ale to aj z toho, že v lete myslím, že menej všetci jeme. 😝

norik1
autor
23. mar 2009

no ja hlasim davku vodneho aerobiku za sebou, dobreee bolo!!!
Zuzka aty z coho chces vlastne schudnut tych 5 kg? z tych usnych lalocikov alebo z coho?????

norik1
autor
24. mar 2009

cawte 🙂

dea
24. mar 2009

Ahojte................

no aj ja chcem cvicittttttt, ten vodny aerobik ma zaujal.............no musim muzika spracovat, ci bude s malou........aj ked v piatok som bola s kamosom vonku........prvykrat strazil muzik deanku........vypadla som z domu o 19.00 a vratila sa o 01.30 😀 😝 no ale poviem vam ze mi to velmi dobre padlo, nabrala som kooooopec energie 🙂 a este konecne som sa dala na vodicak..............dnes idem na druhu hodinu 😅 😅 😅 tak ked mu este zahlasim aj 2x tyzdenne cvicenie........tak to uz asi nerozdycha 😅 😀

dea
24. mar 2009

norik o kolkej prichadzas na plavaren?staci tak okolo 19.45?? mozno zajtra by som sa pridala........samozrejme ak muzik bude ochotny 🙄

janka1874
24. mar 2009

ten vodný aerobik zaujal aj mňa no škoda že sa neviem pridať ☹ 😢 😀

dea
24. mar 2009

no janka............neboj ked odrodis...........tak znova bude po zime, a zase naberieme nejake tie kilecka a budeme chodit s tebou cvicit 😀

janka1874
24. mar 2009

dea beriem ťa za slovo išla by som do toho určite

zuzana355
24. mar 2009

norik hahaha nebuď drzá 😀 😀 😀 😀 😀 ty budeš mať postavu modelky a my ostatné čo 🙂
miresta ou tak ja diety neviem nikdy dodržať večer sa už poriadne najem lebo som hladná takže toto nie 😉

ale ten vodný aerobic tak to hej tam sa pridám 😉

zuzana355
24. mar 2009

no dei dobre padne občas sa poflákať aspoň sa odreagovať trocha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre