Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

miresta
24. mar 2009

norik1 - dík za upresnenie. Tak šľapky si asi vezmem aj ja, no a utreák a sprcháč to je jasnačka, ja som myslela , či skor do vody mi netreba nič na cvičenie, niajké pomôcky či sa tam nepoužívajú, no ale asi nie.
Tak sa poto mmôžme stretnúť niekde pred plavárňou. O ktroej zvykneš dôjsť?

jeane1
25. mar 2009

Dobré ránko 🙂 vonku je snehuuuuu,
už sa teším ked sa dovalíme 😀 😀 a nebudeme sa vládať dovliecť domov,.....prajem peknýýýýý deň všetkým 😵 😵

dea
25. mar 2009

ahojte,takze vsetky idete vo stvrtok? Tak pojdem aj ja,sice muzik nie je nadseny,no nevadi

monika1
25. mar 2009

Ahojte 🙂
jej baby vy idete cvicit 🙂 tak vam drzim palce nech vydrzite 😉

dei ten ujko z Bovi byva u nas na ulici,ma citroen tusim nie?

zuzka111111
25. mar 2009

jeane snehuuuu???kde ??? u nas nic 😕

jaj by som sa pridala ale po prve strasne neskoro to je a muz nevie uspat deti .... takze ja len tu unas o siedtej chodim cvicit aj to je riadna makaca...a po druhe ja som chopdila davno na sirobik vodny ale ja stale z bazenouv a hlavne z takeho skakania ked sa voda dostane vsade lapnem taku mykozu ze pol roka s nou bojujem potom 😠 asi som citlivka 😀

takze ja len na suchu mozem 😒

as tretko kedy dame zenuseeee

janka1874
25. mar 2009

ahojte
tak to Vás tam vo štvrtok bude dosť užite si to
no stretko nie je zlá vec

dea
25. mar 2009

monika hej, na adlerovej tusim byva 🙂 a cierny citroen by mal mat 😅 neviem presne, auto som este nevidela 😝 😝

norik1
autor
25. mar 2009

no tak co s tym stretkom? kedy? ako? Delfink? kedy? 😵 😵 😵

jeane1
25. mar 2009

zuzka111111 neboj tej vody tam veľa nebude ked všetky do nej vlezieme 😀 😀 😀

janka1874
25. mar 2009

jeane1 si ma dobre pobavila budete mať vodný aerobik na suchu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeane1
25. mar 2009

aspon sa už janka cítiš lepšie? 😵

miresta
25. mar 2009

ahojte kočky, ja som mala dnes rušný deň, manžel má dva dni voľno, tak som sa k pc nedostala.

dea - takže sa pridávaš k nám? Tak to nás tam už bude kopa, mohli by sme sa všetky stretnúť pred plavárňou, tak okolo 19.45 .
ˇ
Čo vy na to? Stretávka pred aerobikom o 19.45 pred plavárňou. 🙂

norik1
autor
25. mar 2009

oki 🙂

janka1874
25. mar 2009

jeane1 teraz neviem čo presne myslíš ak nemocku tak to sme už nejako rozchodili stejne to už nezmením tak som sa nejako cez to preniesla alebo si niekde dnes čítala ako mi je blbo nejako mám pocit ako keby som mala prasknúť také mám brucho a aj mi je nejako divne od žalúdka

zuzana355
25. mar 2009

jani tak dufam že ta to prejde čím skor a budeš OK 😉
tak príjemné cvičenie kočky ja až na budúci týžden ale to stretko beriem už dajme lebo deturence sa doma nudia a my pokecáme 🙂 🙂

jeane1
26. mar 2009

oki miresta budem tam,aj ked som rozmýšľala že najprv zájdem do mc donaldu 😝 😀 😀

janka myslela som nemocku,lebo včera som stretla kamošku a tá tiež bola na detskom s malou lebo jej spapala baterku z hodiniek 😕 a nevedli či jednu alebo dve 😢 a malá jej odvtedy je úplne na nervy len plače a nevie čo by chcela proste nespokojná,takže tiež má čo robiť aby sa dali do kopy lebo že sestričky su tam čisté hyeny akoby ani nemali deti,že tak sa tam k nim správali

pekný den baby 🙂 migám do práce ☹ ☹ ale večer dooooojdem

dea
26. mar 2009

😅 ahojte moja ucast je v ohrozeni...muzik je na strazenie uz spracovany,no ale ja sa citim blbo,dufam ze sa dam do vecera dokopy

janka1874
26. mar 2009

jeane1 no tak to nám trvalo týždeň kým sme malú dali ako tak do normálu a aj teraz má ešte občas taký výlev že začne z ničoho nič na silu revať a proste reve no som z toho dosť na nervy a sestričky tam boli fakt bezcitné

norik1
autor
26. mar 2009

juuj Dea to by bolo skoda, ked je uz muzicek spracovany... tak sa nejak poliec 🙂 a podvecer uvidis...Jeane, McDonald az potom ked si nadpotis he he 😀 😀

miresta
26. mar 2009

ahojky holky, tak sa dnes teším, po dlhej dobe niekam zájdem....myslím cvičiť, lebo doteraz od porodu len doma.

Dúfam, že nám nič do toho nevojde. zatím pa

andrea.m
26. mar 2009

bože baby to je na tom detskom take hrozné? 😲 mal ste tým "sestričkám" povedať pár teplých slov. 😠

zuzka111111
26. mar 2009

tAK SI PEKNE ZACVICTEEEEE ...ja by som mala uz depku keby som len lavky musela natiahnut 😖 😠

a to vam muzi vedia aj uspat deti?????????? lebo mne by asi nespali kym by som neprisla a revali od unavy taky zly cas je ten airobik ☹

jeane1
26. mar 2009

zuzka tie moje deťúrence už budu spať ked pojdem 😀 😀 uspať bude musieť tak akurát psa 😀 😀

zuzana355
26. mar 2009

jeane a manžela netreba uspať 😀 😀

jeane1
26. mar 2009

😀 😀 😀 zuzka ten sa teší na zajtrajšok lebo až zajtra dostane odmenu 😀 😀 😀 aj to iba vtedy ked urobí skúšku 😉

miresta
26. mar 2009

Kočky, tak dúfam, že nebudem nasledovať Deu, lebo od obeda čo som zjedla cestoviny so špenátom a cuketou, ma tak hrozne bolí brucho, že neviem čo s ním. No ale dúfam prejde. malá nechce spať poobede, takže bude večer zlá. tak ju uložím asi už oi pol osmej keď ešte teraz nezaspí.

jeane, norik, dea, ....ak nedojdem do 19.50 tak ma potom už nečakajte, lebo nedojdem vôbec. Ale budem sa snažiť. Veci už prichystané. 😀

zuzana355
26. mar 2009

jeane odmena no to je dobre 😀 😀 😀 tak že mu držím palce aby spravil skúšky 😀 😀
miresta tak to ta boli brucho lebo sa tak tešíš na to cvičenie konečne možeš íst niekam tak to preto 🙂

jeane1
26. mar 2009

zuzi len aby miresta neutekala z vody koli záchodu 😀 😀 😀 poriadne sa miresta rozhýbe a bolesť odíde 😉

norik1
autor
26. mar 2009

tak sa vidime tam 😵

jeane1
26. mar 2009

a ako tam idete?ja nemám potuchy ako sa dostanem dole busom/ktorým/?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre