Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
16. apr 2009

no zuzka v najbližšej dobe to tam pôjdem preskúmať čije už otvorený detský kútik aj cez týždeň a niečo sa bude musieť zorganizovať lebo tu je nejaká veeeeľka nuda

ssllaavvkkaa
16. apr 2009

ahojte a prajem pekny den

ja som bola na anicke v pondelok - velkonocny, vsetko bolo otvorene aj detsky kutik a boli tam teda davy

tak verim, ze to tak funguje bezne

andrea.m
16. apr 2009

no hurá tak kedy ideme? rýchlo kým sme zdraví 😉

janka1874
16. apr 2009

no dnes som tam bola tak už je všetko otvorené
predtým bolo len cez víkend a aj to bufet nefungoval
takže treba sa dohodnúť

zuzka111111
17. apr 2009

zenuse ta kde ste vsetkyyyyyyy

jeane1
17. apr 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀
ja sa pridám veeľmi rada ak to bude niekedy poobede,peťka totiž objavila schody na poschodovej posteli a makáme každý den,hore-dole a aj po rebrinách 😀 😀

janka1874
17. apr 2009

len aby sme tam neboli len asi tak 3 lebo nejako tu už nikto nechodí
na budúci týždeň má byť zas pekne tak uvidíme

lovacka
17. apr 2009

ahojte
ja by som tu aj chodila ale nemam net lebo som v nemocke 😒
sme tu uz vyse 2tt a uz by som taaaaaaaak sla domov 😒 ale asi to tak skoro nebude
len som vas prisla pozdravit a zmiernit si abstak 😀

janka1874
17. apr 2009

juuuj lovacka ešte stále si v nemocke a nelepší sa to ja nejako nič nestíham ale sľubujem že na budúci týždeň ti zavolám
zajtra totiž ideme na svadbu a na veľkú noc sme boli na chate a nejako neviem kde mi hlava stojí ešte mi aj došla kamoška čo žije v rakúsku

lovacka
17. apr 2009

ahoj jani
v pohode vsak ja zase nemozem chciet aby kazdy kolo mna skakal 😀
no veru uz sme vyse 2tt v nemocke a dnes som mala zase nejake kontrakcie tak neviem neviem kedy nas pustia
len dufam ze do porodu sa domov este dostaneme aspon taksu pobalit aj ked Dodo by to zvladol ved chudak co mu ostava

kamilecka
17. apr 2009

Ahojte

Lovacka, hlavne vydrzat. Je to este dobre ze budes mat prve babo a mozes si kludne polezat v nemocke. Poslem ti IP.

My na stretko neprideme a asi tak skoro asi to ani nebude. Ale manzel s Davidkom chodia cez vikendy na Anicku 🙂 teda ked je dobre pocasie.

lovacka
17. apr 2009

kami ved hej ja o druhom babu budem velmi rozmyslat a asi by som sa velmi bala keby ze maju byt jeden za druhym kedze mam prve tehu take riyikove

janka1874
17. apr 2009

jejeej Dávidkovi všetko naj naj naj

kamilecka
17. apr 2009

Lovacka poslala som ti IP

Janka dakujeme 😉

lovacka
17. apr 2009

jej aj my blôahozelame davidkovi
kami kuk ip

kamilecka
17. apr 2009

Lovi dakujeme, citala som IP. A kde v ktorej nemocke si? Cely tyzden tu je niejako klud

lovacka
18. apr 2009

kami sme v novej nemocke kedze ak mas takyto problem tak ta inde ani neprijmu lebo len tu je novorodenecka jiska a ani by som nikam inam nesla lebo aj tak b y ma prelozili kedze sme este nizky tyzden

ssllaavvkkaa
18. apr 2009

ahojte a prajem pekny den 🙂

lovacka predpokladam, ze si na 17/A, ja som tam stravila december - 25 dni plus 9 na B. prajem ti vela trpezlivosti. to cakanie tam je dost na nervy, stale sa nic nedialo, ale my sme boli dobra partia, hravali sme karty, o 23,00 sme si objednali pizzu, ked sme boli hladne... a v pondelky po primarskej vizite, ked sa oddelenie menilo na slzave udolie sme sa vedeli podrzat 😉

verim, ze sa ti podari prijat situaciu cim skor, aby si bola v pohode. jun je este daleko, ale verim, ze to zvladnes. prajem vela lasky.

ja som isla vybavovat priepustku na sviatky 22.12. a odpovedou bolo - od polnoci ostante nalacno, maly sa narodil 36/3, vtedy som pochopila, ze vsetko stalo zato,

lovacka
18. apr 2009

ano som na 17A a partia sme tiez celkom dobra sme tu 4 take celkom dobre kamosky takze da sa dnes prijali dalsiu kamosku ale ta uzu caka len na porod takze najneskor v pondelok pojde na B odd.
karty sice nehrame ale mame telku dvd a radio takze da sa cez den aj tak su vysetrenia takze len vecer pozerame
ja som tu stravila aj velku noc ale nakoniec to aj tak ybehlo a uz bolo po sviatkoch takze nejako som o nic neprisla a dufam zue ma tu nebudu drzat do juna ze ma pustia domov aspon na 2tt pobalit tasku poprat malemu veci a zotavit sa aspon z tohto sialenstva co tu prezivame

ssllaavvkkaa
18. apr 2009

ja som mala pietoky, tak som aspon na 24 h priepustky chodila domov, u teba sa neda?

so mnou tam bola jedna a ta tam bola 9 tyzdnov, a 3 tyzdne pred terminom ju pustili, ze ak by cosi bolo, uz pride len rodit, tak sme sa smiali, ze teraz ked ..., tak musia byt vsetci doma v pohotovosti.

joj a pri kartach sme sa dobre bavili, telku sme mali tiez, ale aj tak doma je doma, to je jasne, ja som vysetrenia nejak nemala - raz do tyzdna ultrazvuk - prietoky, kde boli stale horsie vysledky, ale kazdodenna infuzka ma riadne deptala, praskali mi zily, a nevedela ma napichnut ani stanicna, tak ma poslala si do lekarne kupit ascorutin a magne B6

vsetko to ma zmysel,lebo sa to premeni v maly uzlicek radosti

andrea.m
18. apr 2009

lovacka držím palce aby ste to dobojovali do zdarného konca 😉

andrea.m
18. apr 2009

davidkovi dodatko všetko najlepšie 🙂

lovacka
18. apr 2009

dakujem babule tak uz zase nemame vela do konca
a ascorutin beriem aj ja lebo ja mam velmi zle zili 😢

ssllaavvkkaa
18. apr 2009

lovacka poobede som myslela na teba, autom sme isli okolo 😉 ,
myslim,ze este inak to prezivaju tie, co uz doma nejakeho droca maju, ale neboj, zvladnes to 🙂 , teraz sa da ist aj do arealu, alebo ty iba lezis?

ja som takdlho bola v nemocnici prvykrat, najprv som bola zo vsetkeho vyplasena, ale so mnou tam boli take, co tam lezali od septembra a ja som ich mohla len obdivovat.

skuste si to tam sprijemnit, rano sa namalovat, robit pekne oci na panov lekarov, na tom sme sa vedeli bavit, teda ja somod septembra vzdata, ale na izbe som mala dve slobodne 😝

jankaborka
18. apr 2009

ahojte baby,nasla som tu konecne Kosicku temu,velmi sa tu nevyznam na konikovi,lebo tu chodim kratko
KAMILECKA:vidim ze mame podobny termin porodu,kam ides rodit?

nezabudka84
19. apr 2009

ahojte, Monika tu nie je?
Ze ako sa len mava...

kamilecka
19. apr 2009

Ahojte

dakujeme za blahozelania Davidkovi a my prajeme Adamkovi (Monika1) vsetko naj dnes 🙂

Jankaborka zatial jednoznacne tak ako Davidka na Rastislavke.

andrea.m
19. apr 2009

adamkovi všetko naj naj naj 😀

zuzka111111
19. apr 2009

adamkovi davidkovi vsetko naj........
😀
lovcka ja som tiez lezala na 17 A mesiac a pol pri lilke a 2 t pri nelly a ja som mala dost ked zacali ciganky ropdit ten vreskoooot hroooza.... ale az teraz si uvedomujem aky to bol oddych 😀 😀 😅 😉

teraz trosku mimo temu ...nemate niekoho v rodine alebo okolo seba co robil niekedy v rucnej autoumyvarke potrebovali by sme surne niekoho spolahliveho sikovneho... dik za kazdu odpoved 😵

zuzpidka
20. apr 2009

ahojte.
všetkým babám v nemocnici držíme palce, aby sa čím skôr dostali domov. baby, držte sa. 😉
všetkým oslávencom želáme všetko najlepšie, hlavne veľmi veľa zdravíčka, šťastíčka a úspechov v živote. 😉 🙂
u nás vyzerá že bude pekne, tak budeme celý deň von. prajem pekný slnečný deň. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre