Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
12. jan 2010

joooj, uz sa na to tesim. Saska sa mi narodila koncom juna, tak som cele leto stravila na Anicke 🙂

aeouliana
12. jan 2010

na vyvencenie deti j Anicka dobra kedykolvek (teda ak neprsi...) 😀

janka1874
12. jan 2010

presne tak už nech je teplooooo

zuzana355
12. jan 2010

ahojte kočky tak na stretko neviem či dojdeme aj keby sme velmi radi ale kedže je o desiatej a malý o pol dvanástej končí v škole tak velmi dlho by sme sa nezdržali ale nevadí tešíme sa už na Aničku a na teploooo dufam že príde čím skor.

ajka72
12. jan 2010

zuzka a je školka veľmi ďaleko od mesta lebo ak nie tak vyše hodinky by si vedela byť s nami 😉 kavčo by si určite stihla

zajaciq
12. jan 2010

ahojte Kosicanky, viete mi poradit dobreho pediatra v obvode JUH, tj, ktory sidli na Rastislavke alebo okoli? Podla tabuliek by sme mali patrit pod Dr. Sedovicovu. Aj zle skusenosti su vitane, aby som vedela kam neist. Dakujem pekne 😉

tromboska
12. jan 2010

Ahojte Kosicanky,

viete mi poradit dobru gynekologicku v KE? Ja som z Furce, chodim ku Dr. Homzovej, je v pohode, ale vadi mi, ze tam nema ultrazvuk.
Dakujem 😉

aeouliana
12. jan 2010

tromboska: Dr. Luptak, Hroncova 5...vygugli si Gyneko (ma tam stranku..neviem ci ju tu mozem dat), tam mas telefon.

aeouliana
12. jan 2010

zuzana355: my tiez nebudeme viac ako hodinu, lebo este kojime 🙂

lovacka
12. jan 2010

ahojte
aj ja chodim k dr Luptakovi a pride mi trosku drahy 😠 uctuje hadam za vsetko,odber krvi na hcg,potvrdenie tehu no za vsetko takze si pozrite prv cennik aby ste neboli prekvapenne a aj za zalozenie karty uctuje 5,30 😅

evicka1
12. jan 2010

kocky to neblaznite ze na hodku. aspon na dve nech sa nam to oplati 😀
aeoli: ty este kojis 😕 wow

evicka1
12. jan 2010

aeoli : sorry
ja sa snad musim vratit do prvej triedy... no blbka zase som videla ze maly ma dva roky
no ja ked som kojila tak to bolo vsade nejak som na okolie nemyslela

aeouliana
12. jan 2010

evi: ani ja velmi neriesim, prebalujem a kojim takmer kdekolvek...uvidim ake tam budu podmienky 🙂 snad vydrzime kojit aspon do roka 😝

ajka72
12. jan 2010

no maminy mne zatiaľ vychádza že budeme tri, na začiatku sa zdalo že príde kopec maminiek tak sa aspoň zmestíme hádam do tej kaviarne, a verím že nabuduce sa pridaju aj ostatné 😉

evicka1
12. jan 2010

skoda ze je nas tak "malo" ale lepsie nez nic 😉

aeouliana
12. jan 2010

inak zistovala som tu Stonozku: volna herna je v utorky od 10:00 -11:30, stredy o 9:00-11:30 (zaroven vtedy prebiehaju tvorive dilne, kto. sa samozrejme nemusite zucastnit) a piatky od 9:00 - 11:30 (ideal). co hovorite na tento piatok??? 😀

tromboska
13. jan 2010

Dievcata dakujem za infosky 🙂

zuzka111111
13. jan 2010

tak ako bolo ? Ja som uplne zbudla som sa zdohadala o 11 😠 😠 😠

evicka1
13. jan 2010

ahoj
tak kocky diky za super dopolko a potom prechadzku. konecne uz som potrebovala vypadnut. tesim sa na ten piatok uz len dohodnut cas- inak holky chystame sa do stonozky do tej herne v piatok tak sa pridajte. 😀
ja som bola dnes po obede po nakupoch probnut ten detsky kutik v kike, no super
ako ste dopadli u zubarky?

janka1874
13. jan 2010

zas stretko doobedu 😢 😢 😢 nič pre nás

ajka72
14. jan 2010

evicka aj my ďakujeme tebe a aj aeouliane za príjemné dopoludnie zatiaľ aj u nás ten piatok platí časovo medzi detiatou a desiatou uvidíme ako dievčatá vstanu a ako sa dostaneme z domu, u zubárky sme dopadli tak že musíme isť k jednej odbornej detskej zubárke lebo máme trošku problém so sklovinou sme objednaní na február,

janka budeme musieť vymyslieť niečo aj na poobede tebe by to kedy najlepšie vyhovovalo -deň a čas?

zuzka nevadí však ke´d máte čas prídte v piatok do stonožky a tie čo to máte tiež blízko pridajte sa ku nám 😉

aeouliana
14. jan 2010

ahojte baby..aj nam sa pacilo 😉

Janka: Stonozka je len do 11:30. na 9:00 keby ste prisli na hodinku? nemas to daleko. mozem ist s Tebou a pomozem so Sendy. maleho aj tak asi dam do satky, tak Ti mozem odkocikovat, popr. vziat Sendy.

ostatne babule: v piatok (zajtra) ideme o materskeho centra Stonozka na Hviezdoslavovej (oproti sportovj hale) od 9:00-11:30 je tam volna herna. budete vsetky VITANE (mamulky, tehulky aj snazilky).

buduci tyzden by sme mohli ist niekam poobede (napr. na tu Anicku), aby aj Janka mohla vyvetrat svoj babulky. kedy Ti to bude najlepsie vyhovovat? a kde? 😀

janka1874
14. jan 2010

no mne najviac vyhovuje chodenie vonku okolo tej 15-tej aspoň na chvíľku

pre nás boli stále materské centrá odpísané úpráve kôli tomu že sú len doobedu a my vtedy najlepšie spíme 😀 😀 😀

aeouliana
14. jan 2010

janka: a mozes aj do mesta, alebo radsej niekam po okoli?

ajka72
14. jan 2010

o.k. janka tak potom buduci týždeň okolo 15.OOh. sa stretneme niekde vonku napr. Anička prípadne niekde skočíme sa zohriať s deťmi 😉

janka1874
14. jan 2010

no do mesta mi sama ešte Sendy nepôjde a ešte nemáme skate ku kočíku tak tam jedine ak by som mala auto čo nie je často
ajka to by bolo super len tu neviem kde sa zohrejeme s deťmi 😀

aeouliana
14. jan 2010

Anicka to istiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

evicka1
14. jan 2010

ahoj kocky
dieta spi obed navareny a idems a ucit
v piatok to mame kedy? mne ide autobus o 9:10 alebo 10:10 ... aeoul: mi ukazala kde to je tak sa mozme stretnut pred ... 😀
sme boli s hugom von no poviem vam moje dieta vyzeralo ako prasa. pred susedovim domom maju straaasne blato a hugo po tom behal, tisic krat spadol no modre veci su cierne
adi: so sklovinou som mala problem aj ja ale az po porode 😝
janka: ty nemas nejaku statku alebo nositko pre malu alebo velku?

janka1874
14. jan 2010

evicka nemám my sme doteraz len tu a okolí chodievali tak to sa dalo zvládnuť a plánujem pre väčšiu kúpiť skate ako to bude potrebné ale teraz v zime toho vonku moc nenachodíme a uvidíme ako bud slečna reagovať na jar

čítali ste?
http://www.cas.sk/clanok/146613/na-trhu-je-nebe...

aeouliana
14. jan 2010

janka: na Anicku pridete, vsak?

evka: pod o 9:10..to si pri Jumbe okolo 9:30? mozem Ta tam pockat, alebo pred. skusim dat zbojnika do satky..snad to obaja prezijme 😝
idem zehlit a pozerat film..zatial papa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre