Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
13. feb 2010

mauzi to je materské centrum na jazere 😉

mauzos
13. feb 2010

ahaaa 😀 tak to mame aj my od ruky a este aj cas na to 😉

janka1874
13. feb 2010

a nei je nejaké materské centrum aj poobede do kelu to pre nás totom žiadne nerpichádza do úvahy asi sa s Vami stretnem až keď už bude teplo na Aničke alebo v meste

anma2
13. feb 2010

ahojte mamky....
ja som tu dlho nebola mozem sa naspat pridat???

ajka72
14. feb 2010

janka pri galerke je nejaké aj poobede len neviem kde ☹

ajka72
14. feb 2010

Janka našla som to MC pri galerke 😵

Ahojte mamičky z Košic,
boli ste sa uz pozriet v našom materskom centre Delfinik na Laboreckej 2 (za OC Galeria vchod cez DITU)?
Mame herňu, telocvičňu s trampolinou,da sa hrat aj vonku v zahrade na pieskovisku.
V stredu mavame cvicenie pre detičky na fit loptach,v utorok babyangličtinu,detsky bazarik,občerstvenie - čaj,káva v cene vstupného a iné.
Viac info na www.tadam.sk
nejake foto: http://picasaweb.google.com/oz.panter

Tešíme sa na vašu návštevu v pracovných dňoch od 10.00 do 18.00 (pauza od 13.00 do 15.00)

jeane1
14. feb 2010

mi tam ajka chodíme ked maju take vačšie akcie, deťom sa tam veeeľmi páči. Teraz v zime napríklad robili kurz lyžovania alebo sa učilo pletenie košíkov z papiera 🙂

ajka72
14. feb 2010

jeane a maju aj nejaku stránku s programom lebo som to nenašla

janka1874
14. feb 2010

jeane a kde zisťuješ akú akciu majú

mata299
15. feb 2010

ahojte kočky, chcela by som sa vás opýtať, aké máte skúsenosti s pôrodom v novej fakultnej nemocnici, teda ak ste tam niektorá rodili...zaujímal by ma prístup a celková starostlivosť...ešte mám síce do termínu ďaleko, ale nejak ma to máta už teraz... ☹ ďakujem

mauzos
15. feb 2010

Mata ja som rodila v Novej minuly rok v aprili. Mala som planovanu sekciu a "zazmluvneneho" lekara, usla sa mi dokonca nadstandardna izba. Setricky su velmi mile vsetky, lekari ako vsade vizita od dveri 😀 Nemozem sa stazovat, tych 10 dni sme tam v pohode prezili 🙂
Je tu niekde tema Nova nemocnica, skus pohladat, je tam vela bab, ktore tam rodili ... viac nazorov.

janka1874
15. feb 2010

ja som rodila obe v novej a bola som spokojná

jeane1
15. feb 2010

janka..ajka.. mne to posielaju emailom , stačí ked tam raz prídete a sa zapišete s svojím emailom a budete info mať aj vy 😉

evicka1
15. feb 2010

ahoj zeny zenicky zenusky
ako sa mavate? my sme boli na plese v sobotu no poviem Vam to bola ina party-som prisla domov o piatej 😀 vytancovana no boleli ma nohy z tych mojich super boticiek ale boli krasne tak osm to v nich vydrzala... a vstavala o osmej s hugom 😅 v nedelu cely den ako matoha 😨 po obede ma kamarat vytiahlo ze ideme na nakup do tesca a potom na zakusok no poviem vam ze z toho ako som bola nevyspata tak som mala dost, tak ze sa ho budem pridrziavat aby som nevyzerala ako nejaky opilec a koho nestretneme vychadzat z tesca? ajku s muzikom a bez deti 😎
a dnes bol den fajn. sme maly taky ze veget
zajtra pridu kamosky s detickami a vo stvrtok sa chystam do tej haligandy
kedy dame rande? a este chcem skusit toho delfinika? jani kedy tam idete?

ajka72
15. feb 2010

evicka boli sme s mužom na nákupoch deti boli u svokrovcoch, aj ja by som išla do toho delfínika ale nech neprší či nesneží, v stredu doobeda chcem ísť do stonožky

evicka1
15. feb 2010

ja sa musim juk kedy e to maju to cvico

janka1874
15. feb 2010

evicka neviem kedy lebo obe slečny mi soplíkujú už niekoľko dní

evicka1
15. feb 2010

jani som si zmylila nick... ale ono uz by si sa mohla pridat aj ty 😉 😀

janka1874
15. feb 2010

no konečne nám dnes dorazil skate ale my sa pridáme len poobede to by sme išli aj do toho MC na terase čo je poobede čo dala jeane1 len najskôr musia prestať soplíkovať

ajka72
16. feb 2010

ja by som možno išla do toho delfínika v piatok musím nejako prezistiť či su tam 😉

jeane1
16. feb 2010

ajka v delfíniku niesu maju tiež prázdniny 🙂 pošli mi email a ti pošlem info kedy bude otvorene a o ktorej

aeouliana
16. feb 2010

caute baby..tak my sme prisli domov uz vcera na obed..Saska mala v nedelu v noci horucky, tak sme sa pobalili a hajde domov 😠 ma chudatko anginu, takze s nami neratajte minimalne tento tyzden. ATB budeme brat do pondelka a potom sa uvidi. velmi nestiham net teraz pri tych mojich dvoch prckoch a teplotach 🙂 tak sa bavte aj za nas 😀

janka1874
16. feb 2010

no deni máte to pestré ako vidím
u nás je tiež stále veselo už mi to soplenie ide na nervy

mata1976
16. feb 2010

ahojte baby, neviete o nejakom MC kde robia cvicenia s babatkami na fitloptach okrem MC Stonozka (tam je to uz plne ☹ ☹ ☹ ) ???

evicka1
17. feb 2010

ahojte
deni vitaj doma hoc mi to je luto ze ste neboli dyl no du kiekohofam ,ze si si tak ci tak oddychla.

hej kocky nemate niekoho kto by ma doucil ucto? najlejpsie student oa. zaplatim dik

mata: ja sa chystam do haligandy cvicia tam v pondeliky tak potom hodim koment

ajka72
17. feb 2010

evicka ty sa chystáš zajtra do haligandy, ak ano potom daj info ako bolo 😉

ajka72
17. feb 2010

deny prajem skoré uzdravenie dcérke keď berie ant., tak by to malo zabrať a budete čoskoro fit 😉

aeouliana
17. feb 2010

dakujem baby. ide to dole vodou, uz teplotuje aj Danko ☹

jeane1
18. feb 2010

skoro sa uzdravte 😒

ajka72
18. feb 2010

deny držte sa mne zas lenka teplotuje natálka bola minulý týždeň chorá resp. tiež mala anginu dobrali sme ant a už som si myslela že lenku to obíde ale prd teplotuje aj ona idem dnes poobede s ňou k lekárke a ant. nás asi neminu bude niečo vo vzduchu lebo veľa detičiek má angíny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre