Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

evicka1
18. feb 2010

ahojte chorobky
snad vam je uz lepsie. my sme dnes mali navstevu bola tu fanny s malou a potom sme boli asi hodku von no je tam hnusne 😝 a samozrejme ako sa to vsetko topi tak mame na dvore kopec blata a mlak a hugo sa v tom krasne vykupal 😀 teraz uz spi ja si idem napustit vanu a nohy hore. nejak sa nam zapacilo vstavat rano medzi 4a 5 tou. 😠 dnes mi to sice navadilo bol hokej no bola som nabrusena ako srubka. hovorim hugovi este ze si cech ze nemozem nadavat 😀 som zvedava na zajtra ako to nasi rozsekaju 😎

janka1874
20. feb 2010

ahojte
tak to žienky od štvrtka tu nikto nebol čo sa deje

jeane1
20. feb 2010

janka chodíme sa lyžovať kým je sneh 😀 😀

aeouliana
21. feb 2010

janka: ja mam co robit s dvoma chorymi dturencami. zajtra idem k Dr. uz aj s Dankom a Saska doberie poslednu davku ATB rano, ale stale silene kasle..tak uvidime co povie.

ajka72
21. feb 2010

janka aj my sme choručkí niečo je vo vzduchu u nás sme sa vystriedali ja s deťmi a aj moja mamka a poviem že to bola hnusná choroba, ja s Natálkou a mamkou sme ako tak o.k. ešte pokašliavame ale Lenka ešte tuto noc mala teploty 39 a menili sme aj ant., boli sme na pohotovosti takže bola to riadna fuška ešte stále teplotuje ale verím že už neprežijeme podobnu noc

janka1874
22. feb 2010

fu ha žienky tak skotňré uzdravenie prajeme

anmate
22. feb 2010

ahojte....

chcela by som sa s Vami o niecom poradit....
dcerke mali vyberat nosne mandle len sme sa k tomu niejako nedostali a chcela by som vediet ci su uz natolko mandle take oslabene,ze sa spusti krv z nosa prudom....

dakujem...

mauzos
23. feb 2010

ahojte, tak ja idem zase po radu 😉 Neviete poradit dobreho detskeho zubara v Ke? Dakujem

jeane1
24. feb 2010

na kvp v ZŠ jana pavla II ako je lidl 🙂 obe deti tam chodia a je veeelmi zlatá pani zubárka 🙂

mauzos
24. feb 2010

Jeane dakujem 🙂 Ja som z Terasy, tak najlepsie by bolo niekde tu, ale ani KVP nie je daleko. Este mame chvilku cas, no ale pozhanat dobreho zubara je teda narocne ☹

aeouliana
24. feb 2010

mauzos: my chodime cela rodina k jednemu (ale niekomu som tu uz davala na neho kontakt..mozno Tebe?)..ale je pravda, ze Saska este u nho usta neotvorila 😀 ))))) ale on ma ordinaciu v meste.

mauzos
24. feb 2010

nie mne urcite nie, ja som sa az teraz zacala obzerat po zubarovi, kedze na 1 rok musime ist ... to zas vymysleli blbost 😠 Cize on nie je detsky? Ja by som potrebovala niekoho, kto to s detmi vie, kedze Luki mi u vsetkych lekarov reve, tak si neviem predstavit, co bude robit u zubara 😲

aeouliana
24. feb 2010

mauzos: vylozne detsky nie je. jeho mama robi hend vo dverach oproti, tam zas chodi kamoska aj s detmi. ale tiez nie je ze vylozene detska. ked chces kontakt, napis do IP (ale KVP Ti bude asi lepsie). preco musite ist na 1 rok? Saska bude mat 4 (boli sme zatial 2x, ale ani raz neotvorila usta) 😀 )))

mauzos
25. feb 2010

aeouliana, kvoli tomuto http://www.zzz.sk/?clanok=7680
Dakujem, uz mi poradila jedna baba zubarku blizko pri nas 🙂

dianocka
25. feb 2010

ahojte baby,chcela by som sa vas opytat ci by ste mali zaujem chodit do detskeho kutika s detickami od pol roka a vyssie.ak ano co by ste v nom prijali?diky

tixi
25. feb 2010

ahojte kosicanky, viete mi poradit, kde v KE je dobry vyber kocikov?zajtra sa chystam nejaky vybrat, ale viem len o babetkovo a bocianbaby.dakujem 😉

mauzos
25. feb 2010

tixi celkom dobry vyber je aj v Optime v All Toys, alebo v Tegel v Barci, nieco malo maju aj v Kike ... momentalne ma viac nenapada, ale urcite je toho viac 😉

evicka1
25. feb 2010

ahojte zeny
ako sa tu mavate? uz ste zdravucky?
my sa mame paradne konecne je vonku fajn tak sme tam od rana do vecera 😀 na buduci tyzden ideme od pondelka do cr na ockovanie s hugom no mam problem. manducu som pozicala fanny a ta mi s nou odisla do dobsinej a ten moj kocik e dokonaly no neprakticky na cestovanie vlakom. neviete kde je nejaky bazar na kociky aby som sla zajtra kupit golfky?no na tri dni sa mi to fakt oplati
alebo nemate nejaka golface na pozicanie za malu fin odmenu?

ajka72
25. feb 2010

evicka ešte sme choručkí verím že keď vyzdravieme dáme nejaké stretko už viacerých mamičiek

s golfáčmi ti neporadím ja mám ale pre dvojky 😵

evicka1
25. feb 2010

aji tak do jednej casti posadim segru 😀
no to stretko by bolo super. len nam skoro uzdravte

tixi
25. feb 2010

dik mauzos, skusim to zajtra poobzerat, snad najdem nejaky co sa mi bude pacit a vyhovovat 😉

evicka1
25. feb 2010

tixi ja by som ti poradila no nie v ke. to nemam ani sajn. no najlepsie sa nakupuje cez net teda aspon mne 😅

tixi
25. feb 2010

evicka ved to, ze na nete sa mi pacia kociky, kore neviem najst na strankach obchodov co su v KE, ja by som vsak chcela najprv vidiet aspon nieco nazivo
problem je v tom, ze vnutorna dlzka lozka 75 cm sa mi zda velmi malo a kociky co su dlhsie su ovela drahsie, tak sa neviem rozhodnut... 😖

evicka1
25. feb 2010

tixi ja som hlboku korbicku mala 85cm parada
a sportak mam concord fusion. kocik dokonalost sama o sebe a tiez som kupovala na slepo 😉
mna zajtra caka behanie po bazaroch no snad aj nejaky najdem kde kupim golfku za par slupiek 😀

janka1874
25. feb 2010

evicka bazar čo poznám ja je na terase na luniku 7 v tom obchodnom dome hore (na poschodí) a majú tam aj nové kočíky tixi tak sa aj tam môžeš pozrieť
ja som spokojná s Cam no keby som vedela že budem mať 2 baby tak by som ručite zvolila inú farbu ale čo už teraz

evicka1
25. feb 2010

jani diky. zajtra tam vletim
sakra to ucenie mi ide dnes ako v lete na saniach. dobru

aeouliana
26. feb 2010

evicka: aj ja poznam len ten bazarik co Janka..snad na nieco natrafis. my sme golface pri Saske nemali (uz od 14 mes. nechcela byt v koci, takze som nekupovala, lebo by boli zbytocne). ale teraz planujem kupit pre Danika ..dufam, ze nebude ako jeho segra. drzim palce na ockovanie 🙂

janka1874
26. feb 2010

deni ja práve o tom špekulujem že náš kočík keď už Viki nebude používať vaničku predám a kúpim nejaký nový nejako ma to začalo lákať zmena kočíka kedže viac detí neplánujeme tak aspoň takto no uvidíme aká bude Viki kočíková ale ak by bolo na Sendy tak tá by sa aj teraz najradšej vozila v kočíku až mi je niekedy ľúto že musí toľko chodiť ale zas vrážať do súrodeneckého moc nechcem načo keď od septembra ide do škôlky

evicka1
26. feb 2010

ahojte
ty jo tak ste toho tolko nakecali 😀
som bola v tom bazari a des. teda ako ma tam kociare ale drahe ako prasa. za golfky dema co ma kamoska nove kupila za 55evri a tam ich ma rok jazdene za 50evriky 🤐 no je normalna???
dali sme si kafe v meste a sli sme domov...
v pondelok ideme do crky ockovat sa no drzte nam palce, zohnat tam ubytovanie bolo nadludsky vykon-teraz maju velku pardubicku 😒 dufam, ze to v poho prezijeme...
a uz sa konecne vyzdravte!!!!

aeouliana
26. feb 2010

evicka a kociarik si teda nezohnala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre