Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

evicka1
10. feb 2010

cau baby
no ja som teda kamera je tiez nabita, uz len ten moj fotak.no ked to tam budete mat vy tak nevadi ked zabudem ten svoj 😅
aji: pozicovna je na terase, take dve super stare babicky to maju co robili v divadle.
stretneme sa pred stonozkou beriem sebou aj sestru nech si to uzije aj ona snad to nebude vadit
no tesim sa na vas vsetky aj na "vase nase" babiky 😉
jani : 13teho nikam nemozem idem na ples takze chaozs stres panika

ajka72
10. feb 2010

janka a musia mať v hornbachu detičky masky resp. vy chcete ísť v maskách alebo len tak pozrieť a o ktorej to začína?

ajka72
10. feb 2010

super evicka ber aj sestru a kde je to na terase vieš robím si taký zoznam požičovní lebo nikdy človek nevie kedy bude potrebovať nejakú masku aby som mala čo to v zásobe prípadne pošli telefon ak máš

ajka72
10. feb 2010

inak aj my sa tešíme na všetky detičky len som zvedavá ako to budu vnímať moje dvojky doma sa veľmi tešia včera bol problém aby si dali dole kostýmy ktoré sme skušali každému hovoria čo budu na karnevale a že budu tancovať so šašom len aby tam nejaký bol tak som veľmi zvedavá

evicka1
10. feb 2010

aji: ja ked zajtra pojdem vratit kostym tak si opisem adresu, teraz aj ked ma zabijes ti nepoviem ako sa to vola. autom som tam trafila bez problemov

janka1874
10. feb 2010

ajka nie je v letáku písané či musia mať masky my nebudeme mať chcem len vedieť ako bude Sendy reagovať a čas od 13-17hod. a potom ešte 20.2 od 13-17 hod. jenejaké veľké Disney finále (to síce neviem čo je ale tiež to môže byť zaujímavé)

ajka72
10. feb 2010

o.k. evicka,
janka no keď vyjde aj nám čas tak by sme sa išli pozrieť ale tiež bez masiek lebo tie zajtra vraciame

aeouliana
10. feb 2010

janka: my 13teho odchadzam do Lubovne, takze nic. ale vy si to uziteeeee. 😀

ajka72
10. feb 2010

deny a ako budete dlho?

ajka72
10. feb 2010

inak musím povedať že ten karneval dievčatá uplne zmohol zaspali o osmej na gauči s mliekom v ruke lenka zaspala v predklone ešte som ich nevidela tak odkvecnúť

ajka72
11. feb 2010

pridala som nejaké fotečky z karnevalu 😉 su v albume od 8 mesiacov

aeouliana
11. feb 2010

ajka: joj, som sa pobavila ked som si predstavila ako babulky zaspali 😀 posli mi do RP Tvoj mail. mam ich aj ja na nejakych foteckach. poslem Ti. v Lubovni budeme min. do utorka, ale chcem presvedcit manzela, aby sme ostali do piatku ked tam bude dobre. uvidime este. zajtra zo mna nic, lebo pride tehu kamoska na navstevu a ani neviem, ci budem mat doma comp. nejako mi blbne a chcem ho dnes odniest kamosovi nech sa na nho pozrie, aby ho pripadne dal do poriadku do soboty, aby sme ho mohli vziat so sebou. 😀

ajka72
11. feb 2010

deny tak si to užite v lubovni, ja zajtra tiež už niečo mám však potom možno o týždeň alebo v priebehu týždňa môžeme dať stretko každej ako bude vyhovovať 😉

aeouliana
11. feb 2010

a evicka kde nam zmizla? dufam, ze su s Huginkom OK...

evicka1
11. feb 2010

ahojte zenusky
nezmizla som. vcera som odkvecla z hugom skoda ze sme boli len hodku no som rada, ze moje dieta komunikovalo aj so stolickami v sale 😀 aj sa dobre pobavil lebo zaspal hned ked sme doliezli domov
dnes sme boli od rana na plejsok parada.je tam krasne len ta cesta tam katastrofa... mamca si trosku po snowboardovala a posankovala. znicili sme dieta konecne sa to podarilo 😅
teraz sedim doma napchavam sa sladkostami
joj a aby som nezabudla tak som si kupila krasne topanky na ples-mam radost konecne aj nieco pre mna 😵 este splasit kabelocku a mozem vyrazit
aky ste mali den?
no deni uzij si lubovnu vyrelaxuj sa poriadne

mauzos
12. feb 2010

Ahojte baby, chcela by som vas poprosit o radu, kde kupujete v Ke papucky pre vasich drobcov? Jedna sa mi o tie klasicke vysoke papucky s klenbou. Vcera som presla celu Optimu, sice mali v dvoch predajniach, ale nemali nase cislo ☹

janka1874
12. feb 2010

mauzos buď ich kupujem na alžbetinej alebo na jazere tam na začiatku v tom modráku (neviem ako sa to volá) tam je taký obchod slovenskej výroby a tam ich majú tiež

mauzos
12. feb 2010

Janka dakujem. Kupila som dnes na Ajkinu radu v Domaji na Terase, mam ju hned vedla bloku, ani ma nenapadlo, ze tam by mohli mat 😀 Ale dobre vediet, kde sa este daju kupit topanocky, na jar nam uz bude treba aj na vonku.

evicka1
12. feb 2010

ahojte
ked chcete nejake topanocky tak ja som dnes kupila hugovi polozimno jarne za desat ecka-celokozene parada
aky ste mali den? zase tu nik nebol chjo ☹

mauzos
12. feb 2010

Evi a kde si tak super kupila? Ved ja som vcera nechapala tie ceny topanociek, fuuu a u nas to je este dvojmo.

ajka72
12. feb 2010

ano topánočky je riadna položka a keď je to dvakrát tak je to riadna šupa ☹

evicka1
12. feb 2010

mauzos: no v bati v optime a maju tam toho dost teraz vo vypredaji. keby som vedela ze o kolko nam narastie labka tak kupim aj na jar. fakt ceny max do 18ECIEK no samo ze nie nova kolekcia ta stoji aj 40 a to nedam a ani nemam
a inak maju aj paradne veci v presove 😉
no zeny na dvojky to mate teda huste ale co clovek pre deticky neurobi
a co zeny robime nejake rande na buduc tyzden?

aeouliana
12. feb 2010

mauzos: jeeeej..dalsia dvojickova mamicka 😀 mate to perne baby 🙂 ale zas dvojitu radost 😀
ja este neviem co bud buduci tyzden..zajtra ideme do Lubovne a neviem kedy sa vratime.
evicka: bav sa zajtra na plese a zvysok osadenstva: prijemny vikend a tyzden. ozvem sa ked sa vratime. paaaa 🙂

jeane1
12. feb 2010

deni uži si lubovne a oddychuj ako sa patríííí 🙂

mauzos
13. feb 2010

Evi ja som u Batu ani nepozerala topanocky, len sme nabehli na papucky, nemali, tak sme isli prec. Ani ma nenapadlo, ze by tam mohli mat dobre ceny, ked som pozrela na jedny cizmy hned zkraja, ze 106€ 😲 A ze labka, ani my inak nepovieme nozickam a rucickam nasich malych 😀

Aeouliana, veru mame to perne, ale zase dvojnasobne vesele 😵 Len keby nebolo vsetko take drahe a rodicak len jeden ☹

Aj ja vam prajem pekny vikend 🙂

ajka72
13. feb 2010

dievčatá mne to na stretko vychádza znova v piatok tak si dáme vedieť 😉

janka1874
13. feb 2010

jaaaj do kelu dnes je tá akcia v hornbachu a malá íšla k dedkovcom som na to total zabudla

evicka1
13. feb 2010

ahojte
aeoul: uzij si dovolenku
mauzos: v bati su v predu nove topanocky nova kolekcia to to su ine palky 😅 fakt sa tam teraz oplati ist
inak to nase "rande" ja mozem asi kedykolvek no nejak chcem ist do tej haligandy tak kto sa prida 😀 uz to vidim ze zase vsetky 🤐

ajka72
13. feb 2010

evicka ja som chcela skočiť pozrieť tu pizzeriu na stanici, haliganda je pre nás ďaleko v tejto zime keď bude teplejšie tak to bude iné, ja chcem ísť streda, štvrtok do stonožky

mauzos
13. feb 2010

Evi, budem musiet skocit este raz ... a to sme tam vcera boli zase s kamoskami 😀

baby co je Haliganda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre