Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
14. mar 2010

janka: to si viem predstavit. ja som raz Sasku hladala a nasla trcat spod gauca 😀 )))) Danko ma na haku, najradsej lezi na chrbte. na bruchu je len chvilu a uz krici 😒

mauzos
15. mar 2010

Janka nenechavaj ju uz na gauci, ked sa ti vie uz pregulavat, prestahuj ju na zem. Tam sa ti aj skor rozhybe a za chvilu ju budes nahanat po byte 😀
Niekedy fakt staci okamih a moze ti spadnut ☹ Kamoske tak nedavno spadla mala z gauca, musela volat zachranku a ist s nou do nemocnice, lebo sa jej pustila krv z nosteka. Nastastie sa nic nestalo a je v poriadku. Nechcem strasit, len aby si si dala pozor. Nasich som dala hned ako sa zacali pregulavat na zem na puzzle a pacilo sa im tam 😉

janka1874
15. mar 2010

mauzos ja viem ale keď ja mám na zemi taký prievan že mi to vadí tak zatiaľ obkladáme gauč vankúšmi a podobne 😀

aeouliana
15. mar 2010

janka: aj ja mam zo spodu chladnejsie, ale dam deku, na to 2 paplony a na to maleho...som zvedava kedy sa zacne gulat..tucko..nevladze ved ma pomaly 8 kg 😀 )))

janka1874
15. mar 2010

deni a mne na gastre povedala že malá je tučná a to má 6,5kg čo by potom povedala na tvojho Danka 😀 😀 😀
ale ja nemám dvere do obývačky a straaašne ťahá z chodby musíme to nejako poriešiť

žienky ak viete o niekom kto potrebuje kočík tak predávam svoj cam 🙂 (v albume je foto) chcem skúsiť aj nejaký iný kočík ale len šporťák 🙂

aeouliana
15. mar 2010

ja idem na gastro buduci pondelok, mozno povie aj mne 😀 😀 😀

janka1874
15. mar 2010

a ku komu ideš

evicka1
15. mar 2010

ahoj zeny
aky ste mali den?
my sme dnes s hugom boli do obeda von tak krasne nam svietilo slniecko sli sme sa prejst po dedine a strhla sa metelica fujavica a este neviem co vsetko. fuj toto pocasie je dost na pi...
po obede som bola v meste na poste, tam som sa zrazila s takou starou devou , no kebyze nemam uctu k starsim tak jej taku trafim ze ju odnesu 😠
no ako ste na tom vsetky zdravotno funkcno randiace???

aeouliana
15. mar 2010

evicka: ja som bola zas u lekarky..teraz s Danuskom..uz mam toho plny brejle 😠 zas je cely zahlieneny chudatko. aspon Saska je zatial ok..dokonca vydrzala tyyyyzden v skolke 😉
janka : ideme na Srbsku k Dr. Michelkovej 😎

evicka1
15. mar 2010

deni: to sa s vami pekne taha.
u nas je dnes taky divny den. hugo ma asi nejaku koliku furt len krci nozky a reve vrieska
na obed ked isiel spat tak vrieskal hodinu. a teraz zaspal o osmej a uz sme zase hore s revom. co robit...kurna

aeouliana
15. mar 2010

evika: nemas sab-simplex, alebo espumisan? alebo nieco take?

janka1874
16. mar 2010

deni tak tú dr. nepoznám nech Vám všetko dobre dopadne 🙂

aeouliana
16. mar 2010

diky 🙂

terasa
16. mar 2010

Ahojte baby potrebujem poradit kde v Kosiciach robia 3D ultrazvuk v 20 tyzdni.Potrebujem sa objednat moja doktorka ma odporucila volala som k doktorovi Dankovcikovi ma nezoberu ma plno.Uz som raz unho bola na ultrazvuk.Poznate niekoho kto robi ten ultrazvuk.Dajte vediet

aeouliana
16. mar 2010

terasa: okrem neho robia urcite este v Saci (Dr. Dosedla) a predpokladam, ze aj v novej nemocke, ale tam neviem kto.

janka1874
16. mar 2010

ja tiež viem len o tom v šaci

mauzos
17. mar 2010

Terasa, tusim aj v starej nemocnici robia. Uz je to tak davno, ked som sa o to zaujimala 😀 Skus pogooglit, urcite ich musi byt viac v Ke.

monikaaerik
17. mar 2010

Ahojte dievcata,

monikaaerik
17. mar 2010

Tak este raz,
Ahojte dievcata,
chcela by som kupil bycikel pre moju 2,5 rocnu dcerku,ale len taky odruky, preto by som sa chcela opytat, ci nahodou po vasich starsich ratolestiach vam nieco neostalo. Velmi pekne dakujem. Monika

aeouliana
17. mar 2010

monikaaerik: u nas nic 😒

evicka1
19. mar 2010

ahoj kocky
no to je humus ten novy kon 🤐
aky ste mali den? my sme skoro cely den von je to tam super teplucko - parada
dnes ma caka cesta do skoly no zeby sa mi chcelo to sa povedat neda....
tak uzijte vikend ze ma byt krasne

aeouliana
19. mar 2010

ja som bola z oboma detrmi na koznom... 😒 teraz som dorabala tortu pre synovca na zajtra..inak ok 😀 krasny vikend..a nepiste tu tak casto, lebo nestiham citat 😝

ajka72
20. mar 2010

deny a čo je detičkám že ste boli na kožnom, konečne je teplučko to vyzerá že hádam buduci týždeň by sme konečne mohli dať stretko čo vy na to?

janka1874
20. mar 2010

ja mám o jedno dieťa menej tak robím jarné upratovanie ale teraz pauza ideme s Viki trošku vonku

aeouliana
21. mar 2010

ajka: Saska mala najprv kutik a tak si to skriabala, az si tam zaniesla nejaku infekciu, ale uz to je ok. Dr. nam dala antibioticku mast. Danko mal taky drsny fliacik na licku, co by som ani nebola riesila, ale ked som uz sla so Saskou, vzala som aj jeho...atopicky exem. aj Saska mala ako babo (ale az ako 8 mesacna). tento tyzden mozeme dat stretko. kludne (teda okrem zajtrajska) a v stredu mame o 13:00 poradnu. 🙂

janka: ja som nic cez vikend nestihla..snad nieco cez tyzden popracem 😎 ale ked Ti to tak dobre ide, mozes skocit aj k nam..je tu dost roboty 😝

evicka: ako v skole? a co je s Tebou..uz tu skoro nechodiiiiis 😀

evicka1
22. mar 2010

ahojte
mam toho jaksi taksi dost
no stretko tento tyzden u nas nehrozi,stvrtok som cely den v tahu a vecer cestujem do skoly, lebo mame aj piatok a sobotu pretoze za chvilocku je velka noc a nam to odpada
no na buduci tyzden uz niekam vyrazime
deni: a chodim sem len si obcas pripadam, ze trpim samomluvou, rano napisem a vecer si aj odpoviem 😀
teraz si davam kaficko a pohodujem, huncut spi-trasku klidku.

ajka72
22. mar 2010

deny ja môžem štvrtok aj piatok skor poobede resp. tak okolo 14.00h., buduci týždeň možno ešte v pondelok, utorok ano ale potom sa chystám na VN do tatier

aeouliana
22. mar 2010

ajka: ja poobede tento tyzden uz asi nie. doobedu mozem uz len v piatok. buduci tyzden tiez len pondelok a utorok. daj vediet ci vyhovuje, ci to nechame az po VN. 🙂

ajka72
23. mar 2010

deny tak buď ten pondelok alebo utorok buduci týždeň to si ešte dáme vedieť alebo až po tej VN 😉

evicka1
23. mar 2010

hoj zeny
to je vonku super pocasko... hugo akurat zaspal a ked sa zobudi tak zase do vecera budeme von. chvala bohu ze nam uz vyschol dvor ze maju kde detiska lietat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre