Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

aeouliana
13. júl 2010

@ssllaavvkkaa: ano cca o 16, ale asi nie pred rybou, ale rovno v detskom areale. neviem, ci niekoho z nas poznas... ale spoznas 😀 bude nas tam viac s kociarmi po kope..snad..ked sa starsie deti nerozutekaju 🙂)))

ssllaavvkkaa
13. júl 2010

😉 dakujem a tesim sa - len verim, ze pocasie vydrzi, dnes nas z kupaliska vyhnal dazd

janka1874
14. júl 2010

tak mne má Sendy od včera hnačku tak dúfam, že vôbec prídeme lebo už niekoľko krát sme nestihli ani na wc dobehnúť chúďatko moje tak nám držte palce nech jej to prestane a prídeme

aeouliana
14. júl 2010

@janka1874 : juuu..tak skore upravenie stavu. chudatko male.

janka1874
14. júl 2010

@aeouliana horšie je že aj ráno som ju nemohla presvedčiť že mliečko nepijeme dnes no čo už ale jogurt našťastie sama vzdala po pár lyžičkách (lebo som jej dala ten čo veľmi nemá rada som to ja ale hnusoba ale čo už keď ona miluje mliečne veci čo moc na hnačku teda nie sú zabijem sa teraz nejak som ju musela oblbnúť no nie?)

ssstanka
14. júl 2010

@aeouliana kedze mame doma uz dve slecny tak by sa uz aj patrilo,ze by to bola chlapina...no ale uvidime
muzicek chcel doteraz chlapinu a vcera sa vymackol,ze by radsej pisulu 😲
moj zlaty uz je pri vedomi,kedze nemoze rozpravat,tak sa mu musim pozerat na pusu a pytat sa ho ci to a to sa pyta...
vcera uz aj normalne papal..tento tyzden by mu mali operovat rameno,co ho ma dokalicene,pluca sa lepsiaa uz sa ja snazi sam dychat....joj,ako veelmi sa z toho tesim,ze sa to lepsi

inak babeny ja som za dva tyzne trapenia schudla dokopy 6kg,vcera ako som bola za gyndosom mi povedal,ze sa nemam nicoho obavat ze vsetko je v poriadku

ssstanka
14. júl 2010

@janka1874 nic to,aj ja som tak musela osalit nasu Stanku ked mala riedko v gatkach...jogurty co nema rada a mliecko som jej neosladila a take ona velmi nece 😝

janka1874
14. júl 2010

@ssstanka drž sa a hlavne veľa síl prajeme prídeš aj ty dnes na Aničku trošku sa odreagovať

janka1874
14. júl 2010

už pije druhú fľašu čierneho čaju a len leží pred tekou a pozerá bambuľku no neviem neviem ako to dopadne s nami poobede

ssstanka
14. júl 2010

@janka1874 rada by som,ale nejak nestiham,kazdy den poobede som na ARE.. a dnes mam toho dost vela vybavit urady,socialna poistovna,sud adt. atd. joooj ako s mi neceeee 🙄

ajka72
14. júl 2010

@janka1874 aj keby vám to nevyšlo ja verím že sa niečo ešte zorganizuje, hlavne nech sa babuľka dá do poriadku,inak my ideme od 19.7. do 9.8. na liečenie do Horného Smokovca keď sa vrátime budeme voľní na ďalšie stretko 😉
verím že to naše dnešné vyjde a neskazí nám ho nejaká silná burka

ssstanka
14. júl 2010

@janka1874 nam velmi pomohly pri takych problemoch kvapky Hylak forte s zltou nalepkou,upravuju stolicu pri riedkej ale aj pri zapche a maju aj tie mikroflory na crievka...odvtedy ich mam stale doma pre pripad...rychlo zaberaju a mozu aj male deticky...

vierka3
14. júl 2010

@aeouliana Deny, este ze tak, uz som si myslela, ze si na mna zabudla 😉

@ssstanka tak to som velmi rada, ze sa to s muzickom takto lepsi, a ze aj vy s babatkom a kocky ste v poriadku. Tak len tak dalej, drzime dalej palce a myslime na vas. Ste silna rodinka! A babatko nech je hlavne zdravucke , ci uz chlapcek alebo dievcatko 😉 . Uz sa tesim na fotky vasho babatka ked sa narodi a na fotky z vasej svadby, ked bude muzicek fit 😎 Drzime vam palce!

aeouliana
14. júl 2010

@ssstanka: no drzim palce, nech ste zas skoro vsetci spolu 🙂. a Tebe aby si to vydrzala.
@janka1874: ako mala bambulka?
@vierka3: nezabudla, len som si na rychlo nevedela spomenut kto kazdy povedal ze pride 😀

evicka1
14. júl 2010

ahoj zeny
tak trsoku sa smazim vo vlastnej stave. vonku je teda brutus. snad po obede to bude lepsie. zajtra to vidim ze zakempujem niekamna kupalisko...
@ssstanka to je super sprava. len tak dalej
inak sa veeeelmo tesime na to "rande"

janka1874
14. júl 2010

@aeouliana zatiaľ je to ako tak zvládnuteľné naposledy ju prehnalo ráno od vtedy už dobre ale to už jej od včera dávam hylak kvapky a dnes som jej ešte kakao dala tak uvidíme horšie je že nechce nič jesť ale vôbec nič

aeouliana
14. júl 2010

@janka1874: hlavne nech pije. drzte sa.

evicka1
14. júl 2010

@janka1874 jani drzte sa. no hlavne ech pije. ani hugo nechce papat ale to je urcite z toho tepla...

janka1874
14. júl 2010

len teraz neviem či s ňou niekam ísť alebo sme dnes doma do kelu

evicka1
14. júl 2010

@janka1874 a nosi este plienocku, uz asi nie, ze? hm v tom ti ja naporadim
kocky tak co pridete niektora? isce u nas uz poprsalo ale je zamracene tak asi zase nieco spadne 😀

ajka72
14. júl 2010

@evicka1 tu je pekne slnečno my chceme prísť možno nám to vyjde až na 17.00h.

ssllaavvkkaa
14. júl 2010

ahojte a prajem pekny vecer 😉

my sme boli na stretku 😉 len sme nikoho nestretli, dve mamicky som oslovila, ci prisli na stretko a teda ze nie 😉

jankapardon
14. júl 2010

ahojte🙂
ja som krepá, lebo som zabudla kuknuť aj k Vám, keby som bola vedela, že organizujete nejaké stretko, došla by som....neviem, či si na mna pamätáte, ale asi nie, písala som tuná asi len 2x, my sme sa po 2 týždnoch vratili v nedelu domov z dovolenky, takže sme už len v Ke....budem chodiť častejšie aj tuná, aby som neprepásla dalšie stretko...

jeane1
14. júl 2010

@ssllaavvkkaa škoda že si odišla ☹ mi sme tam všetky boli len niektore došli neskor ...ale došli 😀 😀
bolo super, že baby 😵 😵 😵 musíme si zopakovať

aeouliana
14. júl 2010

@ssllaavvkkaa: evicka hovorila, ze Ta videla odchadzat okolo kurtov a ze za Tebou aj kricala, ale asi si ju nepocula. ☹ no snad niekedy inokedy. aj nam sa pacilo 🙂

evicka1
14. júl 2010

kocky bolo to fajn a som teda rada, ze sa nam to konecne aj podarilo 😀 no po 4mesiacoch planovania....

@jankapardon ako bolo na dovolenke?

@ssllaavvkkaa ja som na teba volala otocili sa vsetci len ty nie 😅 nevadi nabuduce

ssllaavvkkaa
14. júl 2010

@evicka1 kde ste teda boli v areali pri kurtoch?
no nevadi - nabuduce dam niekomu telefonne cislo 😉

evicka1
14. júl 2010

@ssllaavvkkaa ja som akurat sla okolo teba v aute. cierny eskort a sla som parkovat. ako nahle som vystupila tak som volala a este aj zapiskala 😀

ajka72
14. júl 2010

tiež si myslím že bolo fajn len ja som sa vačšinou musela venovať mojim dvojkám nevadí verím že sa zorganizuje ešte nejaké stretko ja teraz tu nebudem 3 týždne ale verím že aj v auguste sa ešte stretneme 😉

janka1874
14. júl 2010

čaute ženy tak aby ste boli v obraze kedže som tak na rýchlo utekala ani neviem či sme sa vôbec pozdravili
tak stano má zlomené obe nohy sme u našich neviem do kedy kedže nemáme výťah a bývame až na 5 posch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre