Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

ajka72
16. júl 2010

inak ZOO sa mi viacej páči v SNv je taká menšia utulnejšia, tá naša je taká rozťahaná, v SNV je veľa stromov, aj aj zvieratká su tam však uvidíš

gabika7706
17. júl 2010

@jankapardon mrk sem http://www.cicky-areal.sk/
no my dnes neviem, ci niekam pojdeme, nic sa mi nejako nechce, ale mam v plane upratat aspon trosku ten bordel doma. Manzel isiel s detmi vonku, nech Martin pospi, poobede ocakavam, ze bude prsat a pospime vsetci. Uz ma to teplo unavuje.

@ajka72 mne nasa ZOO vyhovuje, vieme tam byt cely den, Katka sa aj vyhra, aj zvierata pokrmi, aj sa pekne prejdeme 🙂

@ssstanka drzim palce

ajka72
17. júl 2010

@gabika7706 ja netvrdím že naša mi nevyhovuje tiež je celkom fajn , vSNV je tiež ihrisko pre deti, dokonca môžu ísť priamo ku kozičkám pohladkať ich a aj nakrmiť, je tam kopec stromov tak sa lepšie chodí v tomto teple, potom je tam krásne jazero s labuťami a kačkami, a su tam aj exotické zvieratká, neviem treba vidieť

gabika7706
17. júl 2010

@ajka72 v KE sa tiez kedysi dalo ist ku kozickam, voslo sa po schodikoch, vyslo smykalkou, Katka to tam zboznovala, neviemk, preco to uz zrusili 😒
(pripajam foto, to ma Katka 2 roky)

ssstanka
17. júl 2010

@gabika7706 dakujem

dianocka
17. júl 2010

ajka72,dobry napad si mala s tou SNV.Boli sme tam dnes,aj v ZOO,aj v detskom kutiku,no a potom aj na trhoch.Bolo fakt super.Dcerka normalne zaspala manzelovi na rukach na trhoch a to sa nestalo uz poriadne davno a spala az pokial sme prisli domov.

ajka72
18. júl 2010

@dianocka som rada že sa vám páčilo aj u nás to bolo podobne keď sme prišli do auta z trhov kde boli dievčatá asi na 5 kolotočoch tak v sekunde spali len čo sme sa pohli a spali až do Košíc potom sa trochu prebrali chvíľu boli hore ale potom tiež bez problémov zaspali

ajka72
18. júl 2010

@ssstanka držím prsty a prajem tvojmu manželovi skoré uzdravenie

dianocka
18. júl 2010

dnes sme sa chystali pozriet sa na tie Cicky,ale pocasie sklamalo.Na druhej strane ocenujem taketo dazdive pocasie.Inak na Anicke uz funguje ten areal?

evicka1
18. júl 2010

ahoj zeny
tak mi sme boli vcera na tom sigorde. a parada. ten detsky bazen nieje nic moc ale hugo sa poriadne vyblaznil, nabehal sa tam hlavne si nasiel "partnerku" dianka mala tri roky a vsade chodili spolu 😀 ta ho ale zmordovala. vodicka tam nieje cira trosku taka hnedsia ale je slana a teplucka... maju tam aj trampolinu a pieskovisku a smykalky
sadli sme do auta a hugo doslova odpadol. 😎
dnes je tu konecne nadherne poprsalo da sa zit a ja mam z tohjo radost
prajem vam krasny den

evicka1
18. júl 2010

@dianocka jasne ze areal funguje. a je to tam fajn. my sme sa boli vo stvrtok aj kupat na anicke no trosku ma to tam sklamalo 😕 a poto sme prave isli do toho arealu a boli sme tam do pol deviatej 😅

dianocka
18. júl 2010

evicka1 a ten areal je prerobeny?

evicka1
18. júl 2010

@dianocka ja neviem ako vyzeral kedysi. 😨 ale je vynoveny. smykalky su nove... nam sa tam zapacilo
este sa nam paci hore na dopravnom ihrisku

dianocka
18. júl 2010

evicka1,no na Alejovej na dopravnom ihrisku je perfektne ,my tam chodime casto,kedze byvame na Terase tak to mame blizko.Jedinou nevyhodou je,ze ked je vonku strasne teplo,tak sa nie je kde skryt.Ale inak super.Aha takze je len vynoveny ten areal na Anicke,lebo ja som vedela tak,ze to bude uplne kompletne prerobene.No musime tam uz ist.

evicka1
18. júl 2010

@dianocka je pravda, ze na alejovej sme fakt casto a je tam super. hugo miluje svoju motorku a tam je to take fajn aspon ho tam nestracam z oci... ale je pravda, ze tien im tam chyba 😒

dianocka
18. júl 2010

evicka1,vy kde byvate?mozno sme sa na alejovej aj stretli niekedy.

evicka1
18. júl 2010

@dianocka ja byvam v polove, ale stale sme v meste 😀 povetsinou na terase 😵

ssstanka
20. júl 2010

@ajka72 ahoj,vcera bol zas trochu pri vedomi,tak sa pytal na deti,a na babatko,ale velmi sa zlostil ked mi chcel nieco povedat a ja som mu nerozumela

mystery7
20. júl 2010

ahojky
Som tu po dlhej dobe. Nestiham.
Chodite s detmi aj niekde na kupko? Kde je tak dobre pre deti? Chcela by som sa ist s malym vyclupkat.

ssllaavvkkaa
20. júl 2010

@mystery7 mne sa celkom pozdavalo na Mestkej plavarni - otvorene kupalisko pri zeleznicnej stanici, oproti Jakobovemu palacu, aj detsky bazen - cisty, aj stromy....

evicka1
20. júl 2010

ahojte zeny
ako tu valcite?my sme dnes predali kocik pani do popradu tak sme si urobili vylet do tatralandie... vstupne mastne- taka rodina tam musi finanncne vykrvacat 😀 😀 ale ten moj cert sa tam tak vysalil. boli sme aj vonku v bazene, trosku teda kosa ale vodicka paradna... nalozila som deti do sedacky a "vytuhli" pred chvilockou sme dosli, prelozila som ho zo sedacky do postele a haji haji

@mystery7 my sme sa boli kupat na rybe, ale mne osobne sa tam velmi nepacilo a potom presov sigord a ta plaza beach. na mestkej to bolo super ale boli sme tam minuleho roku tohto som sa tam este nedostala. takze v tom neporadim

dianocka
21. júl 2010

evicka1 a ako to vyzera v plaza beach?je to tam prisposobene aj detickam?

gabika7706
21. júl 2010

Baby, viete poradit nejaky schopny podnik-restiku v meste, v centre, vhodnu na rodinnu minioslavu ?

evicka1
21. júl 2010

@dianocka ja byt dieta tak sa tam od radosti zblaznim 😉 super

@gabika7706 ja poznam len kiku. a este celkom fajn je to vpizzeri calabria na stanici

gabika7706
21. júl 2010

@evicka1 vdaka za tipy, to pre nas ani jedno neprichadza do uvahy, tak este poprosim dalsie tipy 😉 kedze do mesta do restauracii vobec nechodime, tak nemam prehlad

dianocka
21. júl 2010

evicka1,to vazne?a co take super tam maju pre deticky?

evicka1
22. júl 2010

@dianocka pozri na ich stranky a uvidis 😉
@gabika7706 he tak aspon ze som nepomohla 😀

dianocka
22. júl 2010

evicka1,no ved praveze som sa pozerala a dokopy tam nie su ziadne fotky.

dianocka
22. júl 2010

gabika7706,niezeby som robila bratovi reklamu,ale pekne je v Richtarskom dvore a varia tam fakt vynikajuco.Navyse je vonku terasa aj pod pristreskom,takze je to idealne za kadeho pocasia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre