Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
31. aug 2009

ahojte kočky ej vy ste sa rozpísali.
aj my sme mali anglinu a informatiku v prvom a od tretieho ročníka sa im pridáva další jazyk jani a vám nedali na výber lebo ževraj u lukaška sa dá potom vybrat bud nemčina alebo španielčina.
už sa teším aj ja bože a to sme ešte len druháci
adi dobre si to napisala že sa netrafí do lopty tak my budeme mat doma bojovnikov aj naš chodí na zapasenie teraz sa mu pridá judo a kikbox už sa teším ešte že má všetky zuby mliečné 😀 😀 😀
keby bolo najhoršie dám ho na balet 😉

zuzana355
31. aug 2009

zuzka u nás ked niesol tatik rano tak nebol taký rev tak možno aj u vás to pomože 😉

andrea.m
31. aug 2009

to je zaujímave 😉 aj Filipko s tatom plakal menej alebo vôbec 🙄 to len nás mamy tak týraju deťuchy jedne. Filipo chodí na to karate už dlhšie, musel spraviť skúšky aby mohol nosiť kimono. už sme boli aj kúpiť čisté nové. dala som kamoške skrátiť nohavice, potom ho odfotím. je rozkošný v ňom.

zuzana355
31. aug 2009

ej ha adi a nemal chodit aj tancovať keď si dobre pamatám 😕

zuzana355
31. aug 2009

joj kočky treba mi ísť popratať po víkende je u nás stále ako v tanku 😠

janka1874
31. aug 2009

ahojte
do tejto témy sa ešte nejako neviem zapojiť ale určite je to zaujímavé takto to prežívať nás to tiež čaká ale ešte času dosť 😀

andrea.m
31. aug 2009

mal ale do čarnice nás nevzali-ozvali sme sa neskoro- a ta hanička sa mu nepáčila-samé baby 😀 -tak sme pátrali po nete až sme došli k tomu karate. vzali sme ho tam pozrieť a už tam ostal. treningy sú 3x do týžňa po hodine a pol čiže nič dalšie už nestíha

kamilecka
31. aug 2009

Nam nekazali niejaku extra vybavu doniest do skolky, hlavne veci na prezlecenie, papuce..... ved keby nieco tak dokupime.
A budeme chodit len na pol dna,takze to bude stacit, aj tak ja som doma,tak spat moze aj doma, ide hlavne o to aby si zvykol na deticky a bez rodicov trosku a jasne ze sa niecomu novemu naucil,uz mam pocit ze doma sa nudi,stale dookola to iste.A ked bude vacsi tak si aj sam moze povedat ze chce tam aj spinkat. Budeme chodit do triedy medzi 2-3 rocne deti,cize vsetko okolo jeho veku.

dea
31. aug 2009

Ahojte 🙂
ja som dnes mala skusky z vodicaku 😝 😝 tak nastastie som na prvykrat urobila 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
31. aug 2009

dea blahoželáme 😀 super. vitaj v šoferskom klube.

simka9122008
31. aug 2009

Wau, blahoželám Dea

janka1874
31. aug 2009

dea gratulujeme 🙂

jeane1
31. aug 2009

dea gratulujeeeem tak si dáme najbližšie stretko s autami 😀 😀

zuzana355
31. aug 2009

dea gratulujem 😉

monika1
31. aug 2009

dea gratulujeme 😉 aj moja svagrina dnes mala skusky,asi aj s tebou lebo chodila tiez k Bovimu

kamilecka
31. aug 2009

Dea super, cloveka to potesi 🙂 Tak vitaj medzi nami, mamickami soferkami hihihi 😀

dea
1. sep 2009

dakujem 🙂

monika ako vyzerala tvoja svagrina???

andrea.m
1. sep 2009

všetkým košickým čerstvým škôlkárom a prváčikom prajem zajtra krásny deň 🙂

dea
1. sep 2009

aj my sa pripajame🙂)

janka1874
1. sep 2009

ahojte
tak všetkým zajtrajším prvo-školáčikom a prvo-škôlkarom prajeme pekný začiatok a nech sa im dobre študuje a hrá v škôlke a chorôbky nech ich obchádzajúúúúú

andrea.m
1. sep 2009

dakujeme janka...myslí na nás zajtra

janka1874
2. sep 2009

Ahojte
dnes je tu nejako prázdno
čakáme na infošky čo a ako bolo koľko sĺz padlo 😀 😀 😀 😀

majka35
2. sep 2009

ahojte... tak dnes sme odniesli Barborku do novej škôlky ... a slzy padajú, ale u mňa ☹ už som tam aj volala, že ako malá a mám byť vraj pokojná ... chuderka, išla úplne k iným tetám aj detičkám ☹ ☹ ☹

janka1874
2. sep 2009

ale majka nestresuj veď detičky to ešte tak neskutočne vážne neberú tak pohodička

zuzana355
2. sep 2009

ahojte kočky tak už aj my sme domka zo školy malemu sa rano tak nechcelo a mne tiež 😀 😀 ale zvládli sme to a sme druháci jupííííííííí 😉

zuzana355
2. sep 2009

majka možno ty sa viac bojíš ako barborka ona to zvládne deti si zvyknu na seba a ked ma dobre pani učitelky tak je to ešte lepšie.

zuzana355
2. sep 2009

adi ty kde si vám sa neaké v tej škole páči 😀 😀 alebo tebe sa páči.
a tami ako v školke joj som zvedavá.

majka35
2. sep 2009

aďa si vychutnáva samotu ... 😀

zuzka111111
2. sep 2009

😅 😅
ahojte tak lilka je v skolke rano v postely zahlasila ze ona nikam nepojde potom som ju prehovorila, pekne sa prezliekla uz chcela ist dnu len este papucky zabudla no medzi tym prisli dvaja chlapci ktorytaaak strasne revali ze samozrejme sa rozplakala aj lilka a uz mi ju museli trhat z ruk a kricala ze nech ju tam nenechava ze velmi ta prosim a tak no hruuuza sme so stevom odisli obaja uz so slzami v ociach az sme tak zabudli nelku v satni 😅 tak som utekala sa vratit po nelly stala tam pri skrinke vyrehlena

tak nejaka osm z toho divna neviem nejak mi tu chyba ci co ☹

zuzana355
2. sep 2009

jaj zuzka aspoň že nellka sa bavila 🙂 a možno už zajtra aj lilka pojde vysmiata

no aďa už pije určite aspoň tretiu kávu a vychutnáva si ako to je keď je okolo nej ticho 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre