Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
16. dec 2008

ránko..............dei ty skade máš také super infošky? musím si zistiť čo stoja lístky a šli by sme. aj Filipkovi sa veľmi páčilo. teraz bol s ockom tak na mockeyho by som šla ja 😀

dei a čo tak ísť livku pozrieť osobne? ved bývaš blízko? je to len taký nápad.

norik Filipkovi skoré uzdravenie 🙂

norik1
autor
16. dec 2008

Ja planujem listky na Lord of the Dance... v maji so to nestihla, kedze som uz bola prudko tehotna... 😵

andrea.m
16. dec 2008

nooooo tak aj na tých by som šla

norik1
autor
16. dec 2008

Adi dakujeme 🙂 Tak co, dohadovacka a potancujeme s tym Michaelom Flatleym? Sice, on tu nepride...

janka1874
16. dec 2008

Ahojte
Lord of the Dance aj ja môžem sú perfektrní
kde býva livka ste ma už tak vystrašili že ak niekde blízko mňa tak sa za ňou fakt vyberiem

norik1
autor
16. dec 2008

Ja neviem kde byva...ak niekto viete tak dajte vediet, nech ta co byva najblizsie skoci... je mozne ze je Livka u svokry mimo KE uz dva mesiace?

janka1874
16. dec 2008

norik neviem keby bolo leto tak vim kde ju hľadať v detskom areáli na Aničke to mám blízko tak by som už bola ale teraz je už areál zavretý

misanik
16. dec 2008

ahojte, myslim, ze livka na furci byva, ale presnejsie neviem kde...

andrea.m
16. dec 2008

byva na furči. s deou si vidia do okien.

zuzana355
16. dec 2008

ahojte no to je super že lístky sa už teraz predávaju inak je to dobrý tahák na deti už len čakat kedy to vycapia zas na školu 😀 a malý hned začne otravovat ale tak snát už pojdem aj s malou nevyhodia ma stamac ked bude vystrájat.
no dei neaký ten kamienok jej musíš hodit do okná a ked nebude počut tak zober balvan ja som na druhej strany furče ale ked tak vrávci prechádzky skusim zbehnut 😕 a možno má tak rada svokru že sa nevie rozlučit dufam v lepšom prípade 😉

dea
16. dec 2008

ahojte..........livka uz nebyva oproti nam........takze nemozem ani kamene hadzat 😀
ale dnes mi pisala, maju sa ok, su zdravi..........len nema casu 😉 takze ziju a su v poriadku 😉

ddmoxy
16. dec 2008

Ahojte....ako sa mame?

andrea.m
16. dec 2008

dei nie? a kam sa odsťahovala? 😕

andrea.m
16. dec 2008

hlavne že sú OK 😀

zuzana355
16. dec 2008

no dei ešte že ta máme 😀 😀 😀
a kde sa odstahovali 😕
ahoj ddmoxy máme sa ok predvianočná nálada funguje alebo stres

ddmoxy
16. dec 2008

ja ani nemám pocit,že budú nejaké Vianoce...okrem tých blbých reklám....Ale už by som chcela stromček.....jeeeeej

zuzana355
16. dec 2008

aj ja švagrinka už v amerike maju mesiac ale tak to by som každý týžden aj darčeky chcela 😀 vobec nie som náročna

janka1874
16. dec 2008

super že sa majú dobre tak ich pozdravujeme dei 😀 😀 😀

zuzka111111
16. dec 2008

no tak nas vystrasila...ale ani telefon nedvihaaaa 😕 ja tiez nemam vela casu ale na telefonovanie mam fuuurt ne Janka 😀 😀 😀 😀 😀

dnes som bola v optime no nohy ma bolia ale mala som len necele 2 hodky tak som skoro nic nestihla....... 😠 len svokrovcov a mojich rodicov som vybavila

kamilecka
16. dec 2008

Ahojte

Lords vrelo odporucam,bola som a boli supeeeer 🙂 Cloveku sa az chcelo na tej stolicke tancovat 🙂

Darceky sa uz doplnaju,takze skoro mam vsetko,mna to uz tak nebavi chodit po tych obchodoch,teda bavit ma to bavi ale je mi v nich stale zle,maju vsade tak nahriate akoby vonku bolo -20 stupnov a clovek ked tam vojde tak sa hned poti bleeee

Aj ja uz chcem sneh a stromcek a tu super atmosferu co je okolo vianoc. Len asi toho snehu sa velmi nedockam

dea
16. dec 2008

Ahojte..........

tak lord of the dance tiez odporucam, boli sme este pred 5 rokmi v ziline na vystupeni 🙂 a bolo to skvele 😉

no stromcek aj ja uz chcem.......no len este je skoro, musim vydrzat do utorka 😝
ale kolaciky uz mam napecene 😀 medovniky, linecke, medvedie labky, fukane rozky, skoricove klbka,stanglicky(ktore sa mi nevydarili 🙄 ) takze u nas uz vianoce mozu zacat 😀

no a darceky.......tak zatial stale nemam nic pre nasich, svokrovcov, braskov, svagrinku 😅 😅 kedze sa mi nejako moc nechce nakupovat..........a najma neviem co vobec kupit.........ale nieco budem musiet pozhanat 😝

janka1874
16. dec 2008

no ja som total happy že už darčeky mám lebo v tých obchodoch to teraz nie je na moje nervy

zuzka na telefonovanie si stále treba nájsť čas 😀 😀 😀 😀 😀

dúfam, že sa mi podarí presvedčiť drahého na lord of the dance

zuzka111111
16. dec 2008

deaaaa to si tolko napiekla ja som chcela aspon medovniky ale asi nic nebudem robit nbakoniec nestiham a aspon nebudem zrat nieco da mama nieco svokra a sladke mi netreba aj tak som tucna 😝

dea
16. dec 2008

no zuzi veru tolko som napiekla 😅 linecke som piekla 3x 🤐 ale to preto ze svokra a ani mama nepecu.....cize ja im davam napecene 😀

no ani sa ti necudujem ze si nepiekla.........ty mas doma 2 deti, ja len jedno 😀

zuzka111111
16. dec 2008

som chcela s lilkou aspon medovnicky ale nelly nam nedovoli nervaci nervozna je nevie lozit an chodit ani sa postavit tak uz by nieco robila len nevie cize ju navlacujem a nic neviem pri nej robit 😖 uz nech loziii alebo chodiiiiiii

uz nejak nevladzem zenuse 🙄

dea
16. dec 2008

ufffffff nelly este ani nelozi??????no tak to mas tazke.........to ti verim 😅 deanka uz zacala chodit na 9a pol mesiaca a to bola riadna ulava............

kamilecka
17. dec 2008

Ahojte

Zuzka a v chodakuNellka nechce byt? No mas to tazke,ja pri Davidkovi nestiham nic a to zatial je len jedno dietatko 🙂

Dea ty si sikovnica 🙂 Tolko napiect no klobuk dole,ja robim linecke a medove kolieska. A viac ani za svet,uz svokra mi slubila kolace a aj mamka takze toho bude az az. A s tymi nakupmi a darcekmi mas o jednu vyhodu viac, staci ked zajdes k vam do obchodu a mas nakupene 🙂

andrea.m
17. dec 2008

ahojte.tak ani ja toho roku nepečiem.sami to nepojeme a medzi sviatkami doma nebudeme tak načo.možno medovníky s deťmi ale to skôr pre tu srandu kolo pečenia nie pre výsledok. darčeky už mam skoro všetky už len svokrovcom ale to zmaknem poobede lebo už sú vykukane.čo ma ale teší najviac je že už mam v chladničke a mrazničke komplet potravinový nákup na vianoce takže veget bez tlačenky.

zuzka ani ja by som na tvojom mieste nepiekla.presne si pamätám to obdobie spred roka.tami nechodila,nelozila ale všade chcela byť a bola nervozna jak šľak. nakoniec sa po 4 pustila na rok a po 2 a 10 mesiacov a 1 týždeň. držím ti silno silno palce aby to nebol prípad tvojej nelly. nieje to med lízať ano po fyzickej ano po psychickej stránke.

andrea.m
17. dec 2008

oprava: po dvoch na 18 mesiacov a jeden týždeň-sorry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre