Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
14. jan 2010

tam by sme to mali zvládnuť aj pešo zatiaľ chodíme len od bloku k bille alebo na poštu a nazad 😀 😀 a aj to nám trvá hodinu 🙂

ajka72
14. jan 2010

aeouliana a evicka chcem prísť aj ja len veľmi záleží ako mi dievky ráno vstanu však vy chodte dnu a ja vás prezvoním keby mi trebalo pomocť s dvojkami hlavne s kočiarom ale asi vezmem goflky na ten kusok hádam dievčatá nezamrznú 😉

a určite aj na Aničku prídeme možno tam bude niekde nejaká reštika kde si môžeme na chvíľku sadnuť veľmi to tam nepoznám tak neviem možno ryba neviem či je otvorená keby nám bola zima 😉 Janka tvoja babuľka myslím vačšia bude mať aspoň kamarátky a samozrejme berieme do partie aj Huga ten je fajn spoločník 😀

ajka72
14. jan 2010

inak ja ani neviem kde to MC presne je viem že treba vojsť do hlavnej budovy na tej hviezdoslavovej ale potom budem len bludiť takže určite budem volať 😉

ajka72
14. jan 2010

inak som nakukla aj do temý mamičky Košice-Šaca a ich detičky a aj tam sa chystá stretko však by sa mohli pridať ku nám alebo my ku nim neviem poznáte odtiaľ niekoho?

evicka1
14. jan 2010

caves
ajka: jasne ze s tebou pocitame ved tak sme sa aj dohodli. a kedy ti devy vstavaju? sa mozme kludne pockat niekde v meste zeby sme tam isli na desiatu-ja sa zatial prejdem po hlavnej, take ranne vyvetranie hlavicky nezaskodi 😅 hodinu to prezijeme a potom sa v tej herni "ohrejeme"
ja mozem machrovat uz viem kde je to centrum 😎 😀
aeou: ja ti donesiem tu manducu uz si ju balim ze do koca 😉 mam isty druh demencie tak aby som na nic nezabudla 🤐 😵
jani 1874 kebyze si chcela do toho centra zajtra tak ja ta kludne mozem niekde "vyzdvihnut" a mozes hodit malu do manduci ked nebude vladat-to je fakt super vec. ono je asi skoda nikam nechodit len koly tomu ze alexandra vela nezajde a okoloo jedenastej by ste sli domov - kedze lepsie spite do obedu. aspon sa znici
no z tych kosice saca poznam len jednu pani a po tej nejak netuzim - inak tam nikoho nepoznam. no myslim ze oni su tam uz tak nejak zabehnute ze keby som alebo sme sa pridali tak by som ani nevedela o com tocit 😅

ajka72
14. jan 2010

evicka mne potom došlo že ste sa aeouliana bavili asi o nich keď ja som bola zamestnaná dvojkami tak potom beriem spať my si určite vystačíme 😉 ja by som navrhovala aby ste s aeouliana išli do MC a ja za vami dobehnem aspoň vypijete tam kávu a malý sa ti zahraje, neviem dnes napr. vstali o 8.OO hod. ale včera o deivatej záleží kedy idu večer spať resp. kedy zaspia ja verím že okolo tej desiatej tam budeme

janka keď ti to zajtra nevyjde tak tá anička verím že vyjde

evicka1
14. jan 2010

aji: no ono kludne sa mozes mozme pridat k tym zo sace no uvidime co a ako. my vstavame tiez tak o pol osmej osmej- nmo ja mam len jedno dieta takze sa za hodku vyteperim na busik- sand 😅

aeouliana
14. jan 2010

ajka: ked vojdes o budovy, tak odboc vlavo a tam uz budu vsade sipky kam mas ist 🙂 keby nieco, prezvon.
janka keby si si to rozmyslela..tiez Ti mozem s detickami pomoct..Sandy by sa tam pohrala a Ty by si mala chvilu pokoj. kludne brnkni 🙂
evicka: ja tam budem cca okolo 9:30, tak dojdi, popr. mi prezvon 🙂

ostatne babule nic? kludne sa pridajte 🙂

junovka
14. jan 2010

Ahojte zienky!
Mate nejaku skusenost s cinskou restauraciou Mandarin na Toryske, oproti Kauflandu Galeria?Ak ano, tak mohla by som vas poprosit o referat, ci ste s nou boli spokojni, ake ceny, ake jedla, ci vam chutilo....?vdaka 😉

aeouliana
15. jan 2010

junovka: pocula som, ze je vyborna 🙂

janka1874
15. jan 2010

no žienky na teraz to necháme tak a potom dáme stretko na Aničke

ajka72 na Aničke teraz nie je žiadna reštika otvorená v zime je tam total mŕtvo akurát je tu nový hotel ale tam zas nie je nič pre deti a neviem či sa tam s kočíkmi vôbec dostaneme aj letnú terasu mali takp blbú že sa tam nedalo s kočíkom sadnúť lebo bola taká úzka a natrepaná stolmi 😀

nebojte ja to časom nejako doriešim a pridáme sa určite

simka9122008
15. jan 2010

Junovka, čínska je super, mali sme tam krstiny, aj mamina svadbu, v podstate, každú veľkú oslavu, sme tam, ceny sú tiež fajn a jedlo báječné

aeouliana
15. jan 2010

no baby..dnes sme vela nepokecali...dufam, ze sa Vam a hlavne deturencom pacilo 😝
inak Ajka, pytala som sa na cvicenie s dvojickami, tak Bea hovorila, ze by nemal byt problem, ale z sa opyta cvicitelky.
janka: na jar to bude urcite jednoduchsie, ale Anicka je ok aj v zime, na vybehanie deticiek.

andrea.m
15. jan 2010

vážne je tá čínska taka super? ja ju mám pod nosom a ešte som nevyskúšala ccc 😎 no u nás bude najbližšší väčšímejdan až filipkove 1sv prijímanie takže to ešte máme chvíľku čas.

evicka1
15. jan 2010

ahojte
no kocky dik za to "rande" potichu 😀
aeou: ako sa vam cestovalo s novym dopreavnym prostriedkom? svvagor je super 😉 😅 😵
aji: si predstav ked sme od vas odisli pozeram ze hugo nejak divne sedi no kuknem nanho a on spi .
spali sme skoro tri hodinky. a to som ho este prekladala z kocika do auta ani neotvoril ocko-boli sme este v trebisove sa napapat a ze na vylet.kupila som tam hugovi taky krasnu mikynu a ze slovenska vyroba... podporujem nas v case krizi 😀 vonku bolo tak nadherne ze skoda doma sediet. teraz sme dosli idem hodit vanu dieta spat a sup sa na vlak do skoly
btw:anicka je fajn a myslim ze tam je aj restika medzi tymi kurtami-zekeby bola velka kosa
krasny vecer kocky

andrea.m
15. jan 2010

evi čo študuješ?

aeouliana
15. jan 2010

evi: nech Ti skolicka zbehne cim skor. uz sa tesim na Anicku..ta rstika pri kurtoch by fakt mohla byt otvorena..dobry napad. Huginko sa vyhral a odpadol? zlatusik. Danko spal clu cestu domov..az blizko domu sa rozplakal..ale nie k voli dopravnemu prostriedku..pokakal sa 😝 zajtra budem skusat opat. ale uz som v clku nalomena. len skusim zohnat od ruky, lebo 100 evri je dobra palka 🙂
ajka ako Tvoje bambulky?

ajka72
15. jan 2010

no myslím že bolo fajn síce moje sa ešte len oťukávali, na konci Natálka klasika nechcela ísť tak sme si trošku poplakali pri obliekaní, verím že nabuduce bude lepšie je chcem ísť hlavne na tu školku vo štvrtok, aj tá angličtina ma láka a aj tie tvorivé dielne v stredu, tak verím že na niečo sa nám podarí dostať

deny dík že si sa opýtala na to cvičenie uvidíme či sa odhodlám tam ísť sama s dvojkami
my sme prišli domov naobedovali sme sa a išli sme pešo k mame na eletričku, býva na nám. osloboditeľov, pohrali sme sa muž príšíel pre nás okolo osmej tak hneď zaspali v aute ako sme sa pohli 😅

no ak sa nedá na Aničke nikde posedieť ako píše Janka tak nám bude podľa mňa dlho vonku predsa je mrazivo naozaj sa tam na okolí nedá nikde posedieť 😒

janka1874
16. jan 2010

žienky už intenzívne zháňam skate nech sa vieme pridať len dúfam, že sa slečna na to aj postaví 😀 😀 😀

tá manduka (neviem ako sa to píše) je super vec len je to fakt dosť drahé

no možno tá reštika pri kurtoch bude otvorená ale ryba je už dááávno zavretá len pre akcie aj keď to nechápem, ale čo už

aeouliana
16. jan 2010

ajka ta skolka bude urcite super. robi to ta pani ucitelka, co robila aj letnu skolku. Saska ju mala velmi rada. a anglictina je v utorky tusim...mozno skocim pozrit tento utorok, lebo chce ist aj dalsia stonozkova kamaratka pozriet, tak sa mozno stretneme po dlhsej dobe. 🙂
co sa tyka tej Anicky, zda sa mik, ze restika pri kurtoch by mohla byt otvorna. brnknem tam a zistim.

janka: zhanaj, zhanaj...nech mame dalsiu partacku 🙂

evka: ako bolo v skolicke? 🙂

ajka72
17. jan 2010

aeouliana uvidím či prídeme v utorok lebo som sľubená na návštevu k jednej kámoške tak uvidím ale vo štvrtok určite chcem prísť, a aj v stredu ale to tiež neviem či sa mi podarí, lebo tiež sa mi črtá program, musíme dohodnúť tu aničku, však daj vedieť čo si zistila a dohodneme deň a čas 😉 ale asi poobede

evicka1
17. jan 2010

ahoj kocky
no pozeram ze riesite riesite
no ja som teraz dorazila zo skoly. uz som myslela ze ani nedorazim 😖 v skole to bolo no skoro na pohodu, no cesta domov. sla som ku kamosovi na vinecko a ze sa potom odnesiem na vlak. no co cert nechcel vonku fukal divy vietor a robili sa jazyky. taka krasna cesta okolo len sire pole tak si to viete predstavit.fucalo to vsade. vsetky zaveje sme zvladli no z posledneho sme sa uz nevyhrabali. nesli ani otvorit dvere. no tak co teraz. vyhnala som vasika nech ide ze pre pomoc ja som ani nevedela kde som kotrym smerom utekat 😀 tak po hdine sa vratil s takym panom co mal pasata. no ten bol milucky.najprv sme skusili lano no to nevyystalo, tak na rad prisli lopaty a po dvoch hodinach nadsenia a tvrdej driny chlapy zhodnotili ze najlepsi bude bager.tak pan vytiahol kamosa z postele a ten prisiel s minyi bagrom. tak po troch hodinach boja s prirodov sme sa odosali von. a potom sme stravili deve hodiny na nadrazi cakanim na vlak 😎 vo vlaku kosa, spala som tri hodiny tak viete si to predstavit...
dam si ranajky a idem kus pospat
ja sa este chystam vyskusat tu haligandu na jazere ma to tam tak laka 😵 😅

evicka1
17. jan 2010

este mam prosbu
mozte nam niektora prosim poziciat boby? chceme ist na predlzeny vikend do tatier a kedze pojdeme vlakom tak tie nase mega sane tahat nebudem a boby len koly jednemu vyletu sa mi necu kupovat....

aeouliana
17. jan 2010

no Evka vidim, z si si "uzila" 😀 daj potom vediet ak ov Haligande. bohuzial boby nemame, len sanky (drevene aj umelohmotne).mozeme pozicat (zalzi kedy ides) 🙂

aeouliana
17. jan 2010

idem napisat babam z temy Ke-Saca, ci sa nechcu pridat k nam 😀

mata1976
17. jan 2010

ahojte, ale ste sa rozpisali... 😵 😵 😵 nestiham citat...

su tu nejake kosicanky co sa im podarilo v tescu kupit akciove plienky (2+1) 4-ky, lebo sa mi zda ze tu na vychod uz s tovarom nedosli 😠 😠 😠 Presla som dobrych par predajni a vsade prazdne regale !!! Akurat sa nam podarilo kupit par bodyniek (1+1), este snad zozenieme nejaku tu kasu...

aeouliana
17. jan 2010

mata: ja sa zajtra chystam na plienky do Tesca 🙂

janka1874
17. jan 2010

ja som bola v tesacu dnes s malou na dámskej jazde a Viky ostala s tatinom doma tak sme si to užili s autíčkom 😀 😀 a pravdu povediac tie plienky som nekukala ale body som už nikde nevidela no my sme ich už kúpili hneď 13-teho ako začala akcia a kašičky na to máme ešte trošku času a plienky aké sú to vlastne v akcii idem kuk leták

mata1976
17. jan 2010

a do ktoreho? mozem mi pozriet ci tam maju 4-ky giant pack - len na tieto velke balenia sa vztahuje akcia 2+1...

mata1976
17. jan 2010

mozes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre