Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
22. jan 2009

norik1 ja by som prišla na budúci týždeň to už budem mať auto tak sa bude dať

norik1
autor
22. jan 2009

Juuj Ludka drzte sa, nech vam ta horucka rychlo prejde... mozno ze konecne tie zubiska????

norik1
autor
22. jan 2009

Dobreeee takze zvolavame stretko buducu stredu v Delfiniku od pol stvrtej kto ako stiha 😀 dufam ze sa deturence doliecia a sa pohraaame ... a maminy pokecajuuu 😀 😀 😀

moze byt??

janka1874
22. jan 2009

no my určite na pól štvrtú stíhať nebudeme lebo Sendy vstáva o štvrtej čiže stejne by sme prišli neskôr ale dorazíme

andrea.m
22. jan 2009

janka my sme včera tiež stíhali až na pol piatu 😉

janka1874
22. jan 2009

no tak asi by som aj ja došla

ludka79
22. jan 2009

no strasne nadherne fotocky zo vcerajsieho stretka...muselo byt super
a hlavne kolko je tam hraciek, Nori vidim to na castejsiu navstevu, co ty na to?

norik1
autor
22. jan 2009

no jasneee 😀

Maminky mam napad, len ho zrealizovat... citam tu na nete ze Nutrilon z madarska je za super cenu a väcsie balenie... Kukla som, stoji cca 900g 290 Sk v lekarni, u nas cca 440... Niektore maminy chodia do HU a predavaju ho za 340, 360...Chcelo by to skocit tam a kupit nejaky...

Mam auto, som dobry sofer, ale potebujem maminu co vie po madarsky. Najblizsia lekaren je v Gonczi, par km za hranicou. Nesli by ste niektora so mnou?

lindulienka
22. jan 2009

Ahojte,
dnes som sa sem este nestihla mrknut, lebo od rana sme so Saskou "zienky domace". V takom pocasi sa neda ist von, takze sme sa pustili do prezlecenia posteli, prania a vysavania 😝. Asi to budeme praktizovat castejsie, lebo Saska skoro zaspala 🙂
ANDREA.M - vy ste vcera dosli neskor, nestihla som sa s vami uz porozpravat. Nevadi, vynahradime si to na buduce 😉 .
NORIK 1 - na najblizsie stretko sa poriadne nahodim, nakreslim si tvar na moj ksichtik a tym padom sa mozes pustit do fotenia 😀 . Ozaj, co sa stretka tyka, s kludom mozme mat aj dopoludnajsie stretko, ja osobne by som navrhovala utorok trebars aj buduci 😉 . Aj ked Nutrilon nepotrebujeme, do Madarska by som s Tebou hned sla, ale neviem po madarsky ☹.
A co sa tyka poobednajsieho stretka. Chcela by som ist so Saskou na cvicenie pre deti a to je v MC Delfinik vo stvrtok. Nedalo by sa teda stredajsie poobednajsie stretko presunut na stvrtok poobede? Aj by sme si vyskusali telocvicnu ... co vy na to?

janka1874
22. jan 2009

lindulienka aké cvičenie je vo štvrtok

lindulienka
22. jan 2009

janka1874 - cvicenie pre matky s detmi 🙂

lindulienka
22. jan 2009

janka 1874 - v tej telocvicni je super trampolina, k dispozicii je aj "stavebnica" z makkeho materialu z kt. detom mozme postavit rekazkovu drahu - je to velmi dobra "vecicka"

norik1
autor
22. jan 2009

mne je jedno, aj vo stvrtok mozme 😀

lindulienka
22. jan 2009

🙂 ja by som ten svrtok vyskusala ...

adka.b.
22. jan 2009

ahojte vospolok...ake stretka to tu rozoberate ?

sashka.mst
22. jan 2009

Ahojte tehulky, som študentkou masmediálnej komunikácie a mamičkou 19 mesačného anjelika. To ma viedlo k tomu, že som si za tému diplomovky vybrala Tehotné ženy a média a chcela by som v nej dokázať, že žena vie správnym prístupom k informáciam docieliť nádherné tehotenstvo zavŕšené spokojným pôrodom. V rámci toho robím niekoľko výskumov. Jeden už prebehol dotazníkovou formou a ten druhý je premietanie dojímavého dokumentu o pôrodoch očami medicínsky vzedalných odborníkov a autentickými pôrodmi jedenástich párov. Ja som už dokument videla a som z neho nadšená. Myslím si, že každá žena, ktorá ho uvidí, uverí vo vlastnú silu porodiť a nielen to - porodiť tak, aby bola so svojím pôrodom spokojná. Premietanie by sa mohlo zúčastniť u nás doma, alebo keď nás bude viac, objednala by som miestnosť v Dobrej čajovni. Mojou prosbou na vás by bolo, aby ste za závesom (čiže vás bude vidno len ako čiernu siluetu na bielom plátne povedali na kameru, ako vnímate pôrody zobrazované médiami pred premietaním a po ňom). Mám vlastnú premietačku. Tak máte niektorá chuť?

yvka
22. jan 2009

Ahojte dievčatá,

noooo, včejšok hodnotím výborne. Boli sme prvý krát, moc som sííce s vami nepokecali, lebo som furt lietala s malinkou. Dianka bola unesená. Tooooľko detičiek, to ale bolo. Bola taká šťastná. Večer zaspinkala ako dudek. 19.OO čučkala.

Inak vy teda stíhate, ja som len teraz sadla k PC. No ja budúci týžden nemôžem prísť. Jedine v utorok /no ale mne sa neprispôsobujte-prídem na budúce/. Ideme do Senca k rodičom. Dianka aj Luki majú narodeniny, takže nás čaká veľká párty. Už sa teším. 😵 😵

norik1
autor
22. jan 2009

Yvka tak vseeeetko najlepsie a poriadne to roztocte ako sa patri!!!

kamilecka
22. jan 2009

Ahojte

kraasne fotky 🙂 citam ze bolo super,skoda ze take centrum nieje niekde v meste,tam by to clovek vyuzil poriadne 🙂

lindulienka
22. jan 2009

LUDKA79 - zelam skore uzdravenie, drzte sa
ADKA.B - vcera sme mali stretko v MC Delfinik na Terase. Deticky sa pohrali, mamky pokecali ...
YVKA - ak nebudeme hore, my v utorok doobedu urcite do Delfinika skocime, tak sa mozte pridat k nam, ak budete mat cas a chut 😉 . Zelam kraaasne oslavy 🙂

janka1874
22. jan 2009

lindulienka kedy to cvičenie začína?

adka.b.
22. jan 2009

pekne ze sa takto stretavate aj s ratolestami 😀
ja este len cakam prirastok,tak sa k vam pridam asi az potom
...pise tu nejaka mamina alebo buduca mamina z JAZERA ?

lindulienka
22. jan 2009

janka 1874 - cvicenie zacina o 17:00

fibus
22. jan 2009

ahoj babule, krasne fotky zo stretka 🙂
adka.b my byvame na jarere, a chodime obcas sa hrat do haligandy aspon v takomto skaredom pocasi a hlavne ked niesom v praci 🙂

majka35
22. jan 2009

ahojte ... nad tým cvičením som aj ja rozmýšľala, už som tam aj volala, ale Barborka mala teraz zdravotné problémy, tak to presúvam až o týždeň ... my cvičiť určite budeme ... takže sa pridávam ... 🙂

http://www.tadam.sk/action/?id=96

zuzana355
22. jan 2009

ahojte kočky, tak ja až teraz sadám za komp 🙂

moja užastná princezná mi dnes oliala notebook s kávou a pre istou poriadne aby muž mal pol dna robotu a celý ho musel rozobraat to som sa napočuvala 🙄
joooooooooooj fajne bolo včera tak nabuduce sa tešíme

Ludka Karolinke prajeme skoré uzdravenie a nabuduce pridte aj na stretko 😉

Norik po madarsky viem a do madarska no aj by som šla ale ten Nutrilon ovela lacnejší ako u nás robia biznis 😀

Adi ty si bola včera malého zapísat na tu tanečnu

zuzana355
22. jan 2009

Yvka ty máš super dieta keby moja spala už o siedmej to by bolo 😉

norik1
autor
22. jan 2009

Zuzi tak sa dohodneme dajaky den a pojdeme? niekedy v dalsich tyzdnoch sa dohodneme a spravime vylet, hm?

oraia
22. jan 2009

Ahojte vestky, som z KE a az teraz som si vas tu vsimla 😎 ...je tu niektora aj z Furce?

simka9122008
22. jan 2009

Z Furče ich je tu viac, už neviem kto presne, určite Danka, Dea a aj iné, oni sa ti ozvú ktorá je z Furče 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre