Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

edusik
21. sep 2010

@sisamato juj cítim sa strašne, veľmi sa ospravedlňujem - už radšej nič nebudem odporúčať...

sisamato
21. sep 2010

@edusik nemas sa za co ospravedlnovat, ty si mi to predsa nerobila...neviem ci ta pani mala zly den, alebo len lavych kucharov...neviem...nechcela som aby si to vzala osobne, teba sa to netyka, ale toto bol pre mna fakt sok, a ja sa neviem pretvarovat, ked to tak bolo...sory, mozno som bola jedina...a dufam ze aj budem.

edusik
21. sep 2010

@sisamato v poho ja som to nevzala osobne - tú negatívnu reakciu, len ma mrzí, že môj tip takto dopadol... ja som na také veci citlivá a keby som mala čo i len malú pochybnosť, určite by som to sem necapla - preto ma to takto hnevá... Proste je mi to ľúto, že som odporučila niečo také - keby to bola jedna vec, ale ako píšeš, tak to je moc... 😨

sisamato
21. sep 2010

@edusik stalo sa, co uz, proste vyslo tak asi na mna...kaslime na to, su aj dolezitejsie veci 😉

gabika7706
21. sep 2010

@sisamato a nehodis nejake foto? 😉

juj baby ☹ normalne mi je cely vecer zle z toho http://korzar.sme.sk/c/5559450/tragicka-nehoda-...

sisamato
21. sep 2010

@gabika7706 ja som o tom teraz pocula z markizy a normalne ma tiez z toho mrazi...pri pomysleni na to dieta...

sisamato
21. sep 2010

a zeny, fakt ja som si uvedomila ze sa my vieme rozculovat nad takymi vecami, mozno banalnostami a kuknite jake su v zivote ovela vaznejsie veci...ked babo strati matku...je mi do placu...

gabika7706
21. sep 2010

@sisamato pre mna je to o to horsie, ze vekovo aj ona aj babo presne ako my...a len dufam, silno dufam, ze ju nepoznam, z materskeho centra alebo tak podobne, lebo to bude este horsie pre mna nez teraz je...

Nam sa nedavno stalo, mozno som to aj pisala, pri spolocenskom pavilone /pri bosorke vlastne/ sme prechadzali cez prechod, naskocila zelena, ja som zo zvyku este pozrela dolava, lebo clovek nikdy nevie, pustila som Katku na prechod, bola na bicykli a v tom sa na nas zlava vyrutil taxik, ani neviem ako som skricala na katku a ta nastastie, fakt nastastie v momente zabrzdila, inak je pod tym autom ☹ nestihli sme si v tom soku ani znacku auta vsimnut, len to, ze to bol Easy taxi. Strasne sa niekam ponahlal, ked letel na cervenu, mohol mi dieta zabit,minul ju o par cm... odvtedy davam este vacsi pozor a aj 4x sa pozriem, kym vojdeme na prechod, napriek tomu, ze mame zelenu.
ale take situacie, ako sa aj dnes stala..no tam nema clovek sancu 🤐

katka888
21. sep 2010

@gabika7706
az ma striaslo.... my mame problem na terase na toryskej pri pohotovosti, je tam semafor, a ked som tade chodila denne do rpace a z prace, minimalne 2-3 x za tyzden sa mi stalo, ze tam auto prefrcalo na cervenu uplne v pohode.
hrozne smutne.

gabika7706
21. sep 2010

@katka888 my sme byvali na Mieri a aj janka urcite potvrdi, ze tam je to na Hlinkovej katastrofa, cez "velky" semafor, ako sme ho volali, kt. je na zastavke sme chodili velmi vynimocne, dokonca sa tam dokazu niektori ignoranti otocit a ist na pumpu...cez plnu ciaru, na cervenu...

sisamato
22. sep 2010

@gabika7706 ano, mozem potvrdit ze na mieri je to hotova katastrofa, 4 roky som tam chodila do roboty, dychala ten smog a este ako tehotnu ma skoro preslo auto....fakt nechapem ako mozu dat sucasne zelenu pre chodcov aj pre auta z strany od fantany...a je to hrozne aku si mala skusenost, ja som vzdy tvdila, ze slovenski vodici su najhorsi na svete...vobec nie sme taki mili a pohostinni narod, aj som citala jednu studiu ze to nikdy tak nebolo...ved asi kazdy ma vlastnu skusenost ako to v rodinach je...ked ti ani vlastni svokrovci nepridu na svadbu, surodenci sa nenavidia atd....a najcerstvejsia vizitka bolo nedavne referendum, ktore len potvrdilo sprostoduchost tohto naroda...

janka1874
22. sep 2010

ženy ja som sa to dozvedela dne ráno veru strašné niečo fakt človek nikdy nevie vraj mala 34 rokov a malý 10 mesiacov hrozné normálne mi je zle z toho

aeouliana
22. sep 2010

no, hroza. chuda to babo. ☹

aeouliana
22. sep 2010

baby mozno od veci,ale neviete niekto nahodou kolko beru opatrovatelky deti na hodinu?

mirrinka
22. sep 2010

bože baby,to je strašné ☹ aj tu nedaleko nás (tiež Mier),ako sa ide k Bille je jeden taký debilný ostrovček,neznášam ho 😠

aeouliana
22. sep 2010

@mirrinka: presne..tie ostrovceky su hrozne a na Hlinkovej idu ako sialenci !!!

mirrinka
22. sep 2010

baby,poraďte tu v KE nejaké dobré kaderníctvo....ale zase aby som tam neminula celý svoj majetok 😀 😀 😀 chcem sa len dať ostrihať... 😀

palesandra
22. sep 2010

babusky, poradte mi obchody s tehotenskym oblecenim (hlavne rifle) v KE.. nemam si co obliect :( surne potrebujem nakupit... Inak v tej materne na juznej triede aky je vyber rifli? viete? dik

mirrinka
22. sep 2010

palesandra,to by aj mne bodlo toto poradiť 😀

palesandra
22. sep 2010

🙂 ked zistim, dam vediet..lebo je to dost biedne....nerada objednavam oblecenie cez net, ked nevyskusam..:( a ja mam dost taku nesumernu postavu..problem teda ;)

gabika7706
22. sep 2010

@palesandra, @mirrinka ja som si na seba dokazala v tehu kupit nohavice iba v H&M 😎

palesandra
22. sep 2010

@gabika7706 v optime v H&M maju aj taketo oddelenie?

cinamon7
22. sep 2010

ja mam tiez super gate z HM a teraz som si kupila skvely domaci ubor z Babetkova na Dominikanskom, inac su strasne drahe tie tehu veci, dufam ze mi nebude treba vela

aeouliana
22. sep 2010

@palesandra: ano, v OPtime maju aj tehu sekciu v H&M a tiez tam je Maderna. ja som som si kupila nohavice a rifle aj tam. 🙂

edusik
22. sep 2010

@gabika7706
@palesandra ja som tiež kupovala min. rok super rifle v H&M, keby nebolo pásu ani nezistíš že sú pre tehu...

edusik
22. sep 2010

@cinamon7 rifle boli jediné čo som aku tehu špeciálne kupovala, ináč som kupila tričká trocha väčšie a svetre mi stačili aj normálne čo som mala... ale ja som rodila v júly, takže to najväčšie bruško bolo v tielku a kraťaskoch...

gabika7706
22. sep 2010

@aeouliana Maderna uz v Optime nie je. Na jej mieste je Erotic City 🤐

palesandra
22. sep 2010

@gabika7706 tak, pozerala som na stranke optimi ake su tam obchody a madernu som tam nenasla...skusim este pozriet to H&M. ja tiez vrsky nechcem specialne kupovat, len ked sa mi nieco bude specialne pacit..mam nieco po svagrinej, ale vsetko mi je velke po nej. myslim ze normalne zimusne mikiny a svetre by mi mohli byt dobre ;) ale dnes som bola v maderne, jedne rifle sa mi zapacili ..len som ich este nekupila. skusim aj ine obchody popozerat, lebo nechcem toho kupovat vela, mam uz daco. Ale poviem vam, v tej maderne maju plovre ako z 90tych rokov.. Niekedy mam pocit, akoby vsetky tehulky mali mat 40-50 rokov, lebo take veci co su v obchodoch su niekde pozadu s modou..

gabika7706
22. sep 2010

@palesandra no v H&M si urcite nieco kupis, v Maderne sa ani mne nepacili veci a ani mi tam nic nesedelo a tie ceny 😕

palesandra
22. sep 2010

kolko stoja v H&M v premere rifle?
@gabika7706

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre