Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dianocka
6. dec 2010

@ajka72 a fotku mate?to mas pravdu v meste bol stres,kopec ludi,ale my si kazdy rok povieme,ze uz na buduci rok nepojdeme a stale ideme.ale stalo sa to uz takou tradiciou,ze sa skoro cela rodina stretneme v tento den v meste a hlavne deti sa na to tesia.
My dnes tiez pokracujeme v mikulasovani,tiez ma Dianka v skolke Mikulasa,no a vecer po tanecnej ideme k babke a bratovi pre mikulasa.Cize opat neprideme domov skor ako o 20.00hod.

dianocka
6. dec 2010

@ajka72 jeeeeej uz som videla fotku.Super,herecky 🙂

gabika7706
6. dec 2010

ahojte, ja som prave otvorila noviny a co nevidim, herecky s mamkou 🙂 my sme v meste boli len na rozsvietenie stromceka, vcera ma seklo medzi lopatkami, v takom stave som sla s Katkou na Pinocchia a to som potom este v meste mala Katku na pleciach, no des..., dnes mi to na neurol. napravili, tak hadam ta bolest skoro prejde 😒

a jedna mikulasska od nas 😉

dianocka
11. dec 2010

ahojte,ako sa vsetky mate?my pravidelne uz treti den travime popoludnie na vianocnych trhoch.dnes dokonca krasne snezilo.nadhera.
@gabika7706 dufam,ze si uz ok.mna obcas sekne v krizoch,takze viem si predstavit aku bolest si zazila.ale co pre dieta clovek neurobi? 🙂

sisamato
12. dec 2010

Ahojte po dlhsej odmlke...Dianka mozno to suviselo aj s tym, este ma to vsak drzi, ale uz si setrim energiu na pecenie...
Ozaj dievcata nemate nejake super vianocne receptiky??? 😉 Chcela by som nieco nove vyskusat.
My sme boli na vianocnych trhoch zatial raz, manzel sa vysantil pri kupe medoviny, kde nechal slusne prachy, no co uz, raz do roka... 😉
Zajtra ideme zase cvicit do MC, tak sa tesim.
A ozaj, cakame chlapceka, takze budeme mat taky paricek... 😉
Pekny tyzden Vam 😉

sisamato
12. dec 2010

@gabika7706 zlatucky Mikulasik 🙂

sisamato
12. dec 2010

a este jeden zazitok...vo stvrtok som sa po 7. mesiacoch stretla s babou, s ktorou som lezala v porodnici...sme sa nevedeli vykecat, vsetci v ordinacii na nas cumeli jak na dve baby z trhu...bol to super zazitok 😉

mirrinka
13. dec 2010

@sisamato gratulujem,žeby to bol rok chlapcov? aj my čakáme chlapčeka 😀 😀

janka1874
13. dec 2010

no škoda že sme sa o rok sekli my sme strašne chceli chlapčeka ale asi to tak bude že je rok chlapčekov až na jedno dievčatko kamoške poznám len narodených chlapčekov

cinamon7
13. dec 2010

@mirrinka my cakame dievcatko 🙂

sisamato
13. dec 2010

@mirrinka ahoj, jej super, tak po otcovych maznacikoch teraz budeme mat my svojich... 😉

cukor
13. dec 2010

no ja ked som lezala zaciatkom novembra v šaci ....tak sme tam vsetky komplet baby čakali dievcatká.akurát jedna cakala chlapčeka....ale aj to bol z páriku....čakala dvojčatá -párik 😉 aj sme sa smiali,ze sme tam fakt babinec.

aeouliana
19. dec 2010

ahoj baby, neviete niekto o dobrej opatrovatelke (nefajciarke)? potrebujem k svojmu rocnemu synovi. dakujem. 🙂

sisamato
19. dec 2010

@cukor tak ja som zvedava ako to bude ked budem ja rodit zase v novej...dufam ze uz mi nikto nebude pisat do karty blbosti...
pekny tyzden Vam 😉
ja som teraz s malou sama do stvrtka, manzel na sluzobke v Blave...este k tomu ma zacal boliet od stvrtka bedrovy klb z tehu, niekedy je to na nevydrzanie a este aj hrdlo, no ked sa na cloveka vali tak uz svetko...na rodicov ziadny spolah, co uz...
inac baby, ked soky ta poriadne...vcera pisal ,,svokrricek,, pre ktoreho ja ani mala neexistujem muzovi mail, ze ci pride k nim (rodicom, ktory sa mu na svadbu vykaslali)...no nad takymi kkt sa uz ani nepozastavit...sory za neslusnost ale toto podla mna nie su ludia...

sisamato
19. dec 2010

a baby, neviem ci ste pozerali vcera spravy, o tej malickej Slavke z hniezda zachrany z Cadce...ked som ju uvidela v tej perinke tak som sa neubranila placu...nemohla som sa zmierit s tou nespravodlivostou ze tomu dietatu nebude dane to co patri kazdemu, milujuci rodicia. Keby ze nemam na krku hypoteku tak si ju hned adoptujem, bola taka krasna...uz o nej nepisem lebo zase placem...

cukor
19. dec 2010

@sisamato .....ja si myslím,ze by tie detičky vôbec nemali ukazovat na obrazovke.proste matka ju dala z nejakého dôvodu do hniezda,možno sa fakt o nu nevie postarat a ked ju uvidí večer v telke mozno sa pre nu vráti.ale čo ju v živote čaká?možno má fakt šancu v nejakej normálnej rodine kde ju budu milovat a dajú jej to čo jej mama nemôze dat.

sisamato
19. dec 2010

@cukor suhlasim, ale aj vdaka telke sa o nej aspon mozu taki ludia dozvediet. Nemozme nikoho sudit, ja tiez verim ze to bol len skrat a vrati sa po nu...ak nie tak dufam ze sa najdu skveli rodicia 🙂

sisamato
20. dec 2010

ja som na rozpadnnutie a sviatky idu...nech zije materstvo....

cukor
20. dec 2010

@sisamato ...a ty kedy čakáš babo?

sisamato
20. dec 2010

@cukor ja mam dva terminy 😉 ...jeden 16.4 podla PM a druhy 23.4podla USG... 🙂 kde budes rodit?

cukor
21. dec 2010

@sisamato ...v šaci budem rodit. 😉

gabika7706
22. dec 2010

Na Vianoce a v roku novom vinšujeme nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby vás mal každý rád.

mirrinka
22. dec 2010

...za oknom vločka padá a zvonček cinká, zapáľte sviečku zľahka, zľahulinka...v tú chvíľu láska a šťastie blikoce a my Vám prajeme prekrásne Vianoce ♥

cukor
23. dec 2010

Na stromčeku sviečka svieti,
pokoj, šťastie nech k Vám letí.
A keď rozžiaria sa Vaše tváre,
by hojnosti ste mali stále.

Nový rok nech pomaličky
vsunie šťastie do kapsičky,
aby nespravili ste chybný krok,
pre celučičký ďalší rok.

....vsetkým košičankám prajem pokojné a štastné vianoce...

lucinka2112
23. dec 2010

baby, neviete nahodou ako bude Mudr. Muranska pracovat medzi sviatkami, resp. po sviatkoch ? 😒

ssllaavvkkaa
23. dec 2010

Prajem krasne a pokojne Sviatocne dni, nech vam prinesu vela splnenych priani.

ajka72
24. dec 2010

prajem Vám mamičky Košičanky krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov

vierka3
24. dec 2010

Ahojte maminky, tehulky a snažilky!
Prajeme Vám príjemné prežitie sviatkov a šťastný Nový rok!

mirrinka
31. dec 2010

Rieknime slová dnes, čo dávno sme neriekli
a zobrať skúsme späť tie, čo nám utiekli.
Nech slza šťastia ligoce sa v oku,
tak žime každý deň v Novom roku ♥

ssllaavvkkaa
31. dec 2010

prajem vam vela lasky, spokojnosti, stastia, rodinnu pohodu a vela splnenych priani 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre