Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
21. mar 2009

ahojte tak my sme dnes po tažkej oslave ale dobre bolo a detském šampánske pošlo 😀 😀 😀

tini no taký aerobik aj mne by sa zišiel len keby sa mi chcelo ževraj vodný je super 😉

simka9122008
22. mar 2009

Ja som na vodný tiež chodila, bol super a aj rozmýšľam, že sa k nemu naspäť vrátim 🙂
Ináč dobré ránko

cka
22. mar 2009

ahojte kocky....mozete mi poradit nejakeho dobreho pediatra, lebo hladam pre nase male babo, co sa ma narodit v lete, a neviem, ako zacat. Dakujem krasne.

andrea.m
22. mar 2009

ja chodím na terasu k mudr.zborovjanovej....odkiaľ si?

lovacka
22. mar 2009

ahojky
na furci na poliklinike je vraj velmi dobra jedna detska lekarka a taktiez aj na tatranskej v meste je dr kovacikova
ja pojdem asi k tej na furcu

jeane1
22. mar 2009

mi chodíme 8rokov 🙂 na furcu k MUdr.antonyovej a je veeeľmi zlata

dea
22. mar 2009

ahojte............

tak ja s deankou chodim tiez na furcu k dr. rubovicovej, ona ma uz aj v ordinacii ten CRP pristroj a este k tomu byva o poschodie vyssie 😀 takze velka vyhoda pre nas 😉

norik1
autor
22. mar 2009

Ja teraz chodim na ten vodny earobic 😉 dobreeee to tam je, nahovaram si ze kazde cvicenie ide kilo dole he he a to ma motivuje 😵

Pred tym som sem tam zasla do Metropolu, teraz neviem ako to je na Medickej, po tej nehode pani Medvedovej... Tini tesime sa 🙂

My mame super pani doktorku Trebisivsku na Tatranskej, tiez ma CRP a je mila, taka "akcna" zena 😵

zuzana355
22. mar 2009

norik a kedy je teraz ten vodný aerobik ktoré dni a o ktorej keby si mi mohla dat vediet prosím 🙂
no kebyže každé cvičenie jedno kilečko dolu no tak 5krát by mi aj stačilo íst 😀 😀 a budem spokojná to by som aj vydržala

simka9122008
23. mar 2009

Norik aj mňa by to zaujímalo, ktoré dni je ten aerobick, o ktorej a koľko stojí

majka35
23. mar 2009

dobré ránko ... my chodíme tiež ku dr. Trebišovskej na Tatranskú ako norik ... 🙂
a čo sa cvičenia týka, tak ja chodím cvičiť pilates a už nič iné cvičiť ani nechcem, okrem plávania, lebo to zbožňujem 😅 ale kámoška chodila no vodný aerobic, neskutočne chválila 😵

andrea.m
23. mar 2009

aj ja som kedysi chodila na vodný aerobic a teraz nechodím lebo neni s kým. ale do partie sa rada pridám. takže kedy? a kde? 😀

majka a kde sa cvičí pilates?

majka35
23. mar 2009

adi ... u nás na KVP

norik1
autor
23. mar 2009

Baby vodny aerobic na mestskej plavarni je pondelok, streda a stvrtok od 20.00 do 21.00, stoji 2,50E, da sa kupit aj pernamentka... ja dnes idem 😀

pondelky je natresk, stredy a stvrtky je taky normalny pocet ludi 🙂

simka9122008
23. mar 2009

a ako často chodíš?

lovacka
23. mar 2009

juj aj aj by som si sla zaplavat a aj vodny aerobic je super ja som chodila este v uk 🙂
tak po porode sa pridam k vam 😉

andrea.m
23. mar 2009

tak ja by som mohla chodiť.tento týždeň mam síce červenu ale nabudúce idem.inač 2,50€ je riadna palka. ked som chodila ja tuším to stálo menej.

zuzana355
23. mar 2009

no ja tento týžden tiež mám červenú ale budúci by to šlo takže možme íst ja sa teším 😀 😀 no adi máš pravdu 2,50 je dosť no uvidíme možno sa viac oplatí pernamentka

norik1
autor
23. mar 2009

hej, permanentka sa viac oplati, len si nepamätam ceny... je na 10 vstupov a na 15...Drahi su poriadne, svinuchaci!!!
Ja som mala cervenu minuly tyzden a chodila som aj tak 🙂 lenivky 😀 😀 😀
Inac chodim tak asi 2x tyzdenne, ako mi to vychadza kedze teraz chodim na treningy aj na subor (bude premiera po 5 rokoch a stare rakety maju podla tradicie tancovat prvy tanec, no a ja uz stara raketa som he he) nesmiem pokusat tigra lebo ma mm prerazi ze je skoro kazdy vecer sam doma s malym 😵 😀

zuzana355
23. mar 2009

norik no toto a kde máte premieru ked bude čas tak by som prišla kuk a lístky sa predávaju alebo sú už vypredané 🙂
no to hej troška to s cenami preháňajú a dokopy tam nič nerobia keby to aspoň prerobili 😒
nieeeeeeee mi nie sme vobec lenivé hmmm

norik1
autor
23. mar 2009

Premiera bude v cassia dance theatre = Jumbo centre, listky sa este nepredávaju, az koncom marca budu vytlacene 😵
Jumbo teraz krasne prerobili po technickej stranke tak, ze sa tam uz daju konecne robit muzikaly a podobne predstavenia, lebo doteraz to bolo v desnom stave 😝

http://www.fshornad.sk/

zuzana355
23. mar 2009

norik viem mangel tam nastupil robí zvukára takže sa opýtam ked budú lístky tak prídem

zuzana355
23. mar 2009

a ževraj tam prerábajú všetko od šrúbky ako hovoril že tam zastal čas ked tam vošiel tak ešte ťažký komunizmus 😀 😀 s niečím pohol a kopec prachu sa na neho vysypalo a už ked on povie že je niekde bordel tak to už fakt musí byt sila 😀 😀

sasenkat
23. mar 2009

ahojte

co sa tyka cvicenia

ja chodim ked mam cas na salsa aerobik na juznu triedu - 7daysgym v podelok, ale cvicitelka cvici aj v astorii este 2 ine dni
na hotelovej akademii je tae-bo aerobik
milujem plavanie, zvykla som ist v sobotu doobeda ked je mm doma
ja chodim este raz do tyzda na pilates ale individualne

Inga co cvicila na medickej mala zdravotne problemy tak neviem ci este cvici

tibor cvici a terase aj na medickej http://www.tiborpapp.sk/kde_cvicim

🙂 🙂 🙂

sasenkat
23. mar 2009

ako norik spominala tiez chodim na treningy do suboru na premieru ale spievat,
tak mm uz tiez protestuje ked je po veceroch sam so sasekou 🙂 ale ved nech si ju uzije 😉

budeme hviezdy na doskach 😀 😀 😀

zuzana355
23. mar 2009

no sasenkat musíš pekne spievat lebo mm ti vypne zvuk 😀 😀 😀 ale nie vážne teším sa a dufam že mi to naozaj výjde a prídem vás kuk a budem na vás hrdá 😀 😀

sasenkat
23. mar 2009

zuzka no dufam ze nie lebo potom z toho bude pantomima 😀 😀 😀 😀 😀

mojinecka
23. mar 2009

Ahojte, prepáčte, že sa Vám tu votriem ale chcem sa spýtať, kde u nás v Košiciach nastreľujú náušnice. Naša pediatrička neprepichuje, takže preto ideme nastreliť. Kde máte dobré skúsenosti a čo ste dávali po nastrelení na dezinfekciu? Ďakujeme

norik1
autor
23. mar 2009

len nech vypne, ja potom vybehnem k Sasenkat na javisko a odziapeme to tak, ze nas aj v Budmiri bude pocut 😀 😀 😀

norik1
autor
23. mar 2009

Sasi nejdem von sa prejst? poobede?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre