Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
20. okt 2010

@gabika7706 😀 😀 😀 ale ja by som tiež brala taký domček mi dopraješ že?

gabika7706
20. okt 2010

@janka1874 ja kazdemu doprajem 😵

janka1874
20. okt 2010

@gabika7706 😀 😀 😀 😀

jeane1
20. okt 2010

jáááj baby dík, ja sa radovať budem až ked tam budeme bývat a toho psíka nebereme,je strachoput 🙂 zabehne za dom a z tamad šteká ledva ho počuť, to by s našim nerobilo dobrotu 🙂

boddez
21. okt 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aaaaaaaaaakýýý parááádny kolotočiiik maaaaamee....waaaaaaaaaaaau...pesničkuje hrka svieti premieta na stenu hviezdičky..fuu a sofinka ide vyskočit z postieeelky...🙂))paradička neviem či ja sa tešim viac či ona... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cinamon7
21. okt 2010

@boddez 😀 😀 😀

janka1874
21. okt 2010

@boddez 😀 😀 😀

jeane1
21. okt 2010

@bodez 😀 😀

boddez
21. okt 2010

@cinamon7
@janka1874
@jeane1 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aaaaaaaaaa to este nevie ze jej to bude večer premietat ...mesiaciky hviezdičky na plafoon...fuu dlha noc toto..bude..no ale no čo pre nu nespravíím?....

ivetkab.
23. okt 2010

@smejkaa Ahoj, zabudla som Ti napisať, keď sme boli v tom maďarsku. Neviem či som sa pozrela dobre, lebo keď pozeram ceny nutrilonov tu, tak sa mi to až nezda. Teda moje zistenia. Nutrilon som tam nevidela, ale bolo tam podobne balenie ako je nutrilon. Tiez bolo modre a nejaká detska postavička vpredu. Balenie tuším 3600g stálo 2500 forintov. Čo je do tých 10 Euro.

ivetkab.
23. okt 2010

Maminy a otecko, idete nasledujúci týždeň na náš rodičovský štrajk? Ja sa už totiž veľmi teším ... 😀

gabika7706
23. okt 2010

@ivetkab. nie 🙂

gabika7706
23. okt 2010

@boddez tak malinkej prajeme sladke snicky, nech sa jej dobre zaspava pri takom super kolotoci 🙂

ivetkab.
23. okt 2010

@gabika7706 Ha, a už nás bude o jednu menej. Ale veď to nevadí ... budeme aj na Teba a tvoje deťúrky myslieť...

gabika7706
23. okt 2010

@ivetkab. sorry, ale nikdy som sa k vam nehlasila 😉 nevidim dovod tam chodit alebo cokolvek podpisovat. A nemusime to tu rozoberat, preco naco atd... 😉

ivetkab.
23. okt 2010

@gabika7706 veď jasné ... nikoho k ničomu nenútim... 😀

palesandra
25. okt 2010

Dievcata, kde konkretne sa chodi v KE na tie glukozove testy kvoli cukrovke? Ale si mozem vybrat? Ktore zariadenie by ste mi odporucili? dakujeem

cukor
25. okt 2010

@palesandra ..mne to robila moja gynekologička.

sisamato
25. okt 2010

@palesandra ja som na to bola v starej nemocnici na rastislavke na 1. poschodi, hned prve dvere 😉

sisamato
25. okt 2010

Ahojte dievcata,
nas caka zachvilu prikrmovanie a chcela by som sa vas baby z mesta spytat, kde nakupujete zeleninu pre deti, fakt taku kvalitnu nepostriekanu, ci su nejake velkosklady alebo sukromnici...dakujem.

sisamato
25. okt 2010

@palesandra tiez ma to zachvilu caka...fujjjjj 😠

palesandra
25. okt 2010

@sisamato tam je v tom arealy tolko budov!! 🙂 ta nalavo pri v stupe , taka akoze relativne nova? ja nie som kosicanka, ale byvam tu uz dlhsie, takze sa tak "orientujem"..
Inak kde mas ist, to ti povedal tvoj doktor/ka?

naty1976
25. okt 2010

ahojte dievčatá chcem vás len informovať
Protestné zhromaždenia
Stále pokračujeme v boji za naše požiadavky v petícii, 18.10.2010/ sme odoslali list ministrovi financií v mene všetkých mamičiek, ako aj mamičiek čakateliek, aby uvoľnil potrebnú sumu na splnenie sľubov, ktoré verejne vyslovili pani premiérka a pán minister pre rodiny na vyplatenie materskej a rodičovského príspevku v nami požadovanej výške. Tiež sme začali s organizáciou protestných zhormaždení v mestách po celom Slovensku, ako prvé sú na rade Piešťany, Martin, Košice a to dňa 26.10. od 15h30 do 16h30, bližšie info bude ešte zverejnené. Protestom chceme aj naďalej poukázať, aby sa naše body v petícii preniesli do príslušného zákona a nezostalo iba pri sľuboch.

Zoznam miest, kde sa protestné zhromaždenia uskutočnia:

- PIEŠŤANY: 26.10.2010, Winterova ulica -pešia zóna, stretnutie mamičiek od 15.30 - 16.00 na Winterovej ulici, pochod po Winterovej ulici, ukončenie protestu o 16.30 hod.

- MARTIN: 26.10. od 15h30 do 16h30, stretnutie mamičiek od 15h30 do 16h00 pred Slovenským Komorným divadlom Martin pri Miléniu na pešej zóne, je to Divadelná ulica, pochod pôjde cez pešiu zónu od divadla na koniec pešej zóny po ulici M.R.Štefánika

- KOŠICE: 26. októbra 2010, Čas: 15.30 hod. - 16.30 hod., Hlavná ulica Košice, Miesto stretnutia mamičiek: pred Štátnou vedeckou knižnicou

Veríme, že prídete v hojnom počte!

sisamato
25. okt 2010

@palesandra ani ja nie som povodne z KE, ale mam tak gynekologycku. Takze: nie je to v areale budovy, ale hned vedla, posledna budova na rohu pri ceste...

sisamato
25. okt 2010

@palesandra ano, dr. mi to odporucila, kedze je to v tej istej budove a na tej istej chodbe... 😉

dianocka
26. okt 2010

ahojte pekne ste sa rozpisali.juuj dnes mame vonku peknu zimu..Dianka ma za sebou prvu oficialnu navstevu u zubara.Uspesne bez problemov a s usmevom.Joj taka som na nu pysna 🙂 prajem vam vsetkym pekny uspesny den.

sisamato
26. okt 2010

@dianocka jej taak blahozelam Dianocke, nech jej len ostanu nadalej zdrave zubky 😉

sisamato
26. okt 2010

@smejkaa moj manzel chodi k dr. Bauerovi na Krivej a chvali si ho 😉

smejkaa
26. okt 2010

@sisamato dakujem u z som sa objednala do novej nemocnice. alej tak dakujem. 🙂

sisamato
26. okt 2010

@smejkaa OK 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre