Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzka111111
26. dec 2008

krasne fotky 😵

zuzana355
26. dec 2008

ahojte 🙂
janka malej alexandre prajeme všeeeeeeeeetko najlepšie nech ju mamka s ockom počuvaju 🙂

janka1874
27. dec 2008

ďakujeme

danka2
27. dec 2008

Caute baby pozerám fotky no krásne tie detičky len nepravda ako ten čas letí a ako tie detičky rastú, dei deanka je už taká velká... no proste je to sila...... 🙂

janka1874
27. dec 2008

žienky my zatra odchádzame preč až do 5.1 takže Vám všetkým prajem všetko dobré v Novom roku aby ste vykročili tou správnou nohou nech sa každému darí tak ako chce
ozvem sa po návrate

yesno22
28. dec 2008

ahojte...my sa chystame na chatu a vratime sa asi v sobotu, tak vam zelam Stastlivy Novy Rok... 😵

villii
29. dec 2008

ahojte dievcata,
za posledny pol rok som tu bola velmi malo, ale chcem Vám popriat všetko dobre v novom roku, vela zdravia, lááásky a uspechov.janka

zuzka111111
29. dec 2008

NO TU TO ZIJEEEEE
😀 😀

AJ JA IDEM POMALICKY BALIT TAK IDEME DO STRATENEJ ASI DO 3. TAK vAM PRAJEM STASTNY NOVY ROOK 😵

dea
30. dec 2008

Ahojte...............aj ja vam zelam stastny Novy rok 🙂 my tiez zajtra vyrazame, ideme do tatier, vratime sa az 5.1. 🙂 🙂

kamilecka
30. dec 2008

Ahojte

tak tu kazdy odchadza a my sme sa vratili 😀 Mozno pojdeme na vikend do Tatier posankovat sa trosku

zuzana355
30. dec 2008

ahojte kočky tak my sme domka náš tatik zajtra pracuje a my budeme domka spinkat tak dufam že vy budete mat zábavnejší večer 😉

kamilecka
31. dec 2008

Ahojte

Zuzka aj my budeme domka,Davidko pojde hajat a my asi s manzelikom pred Tv 🙂

Prajeme Vam pekneho Silvestra a stastny novy rok 🙂

zuzana355
31. dec 2008

Prajeme všetkým veselného silvestra a štastný nový rok aby bol lepši ako ten starý 🙂

andrea.m
31. dec 2008

V Novom roku 2009 Vám prajem
53 týždňov pohody,
365 dní šťastia,
8760 hodín bez starostí,
525 600 minút zdravia,
a 31 536 000 sekund lásky

a dnes veséleho silvestra 😀

andrea.m
31. dec 2008

všetko najlepšie v roku 2009 celým košiciam a hlavne všetkým košickým maminkám 😀

fibus
31. dec 2008

vsetko naj košicankam v roku 2009, vlavne zdravičko 🙂

andrea.m
1. jan 2009

dobre ránko 😲

miresta
2. jan 2009

ahojte kočky, tak ako v novom roku?
Prajem všetkým aby ste mali popri boku vždy len priateľov, veľa zdravia, šťastia a pohody.

Už som tu pár krát písala, tak možno si niektorá na mňa spomeniete.

zuzka111111 - keď sa vrátite, tak dúfam, že si už naplánujeme niejaké stretko, aj Keď ja som teraz dosť chorá, kašlem ako tuberák. No dúfam, že to prejde skoro. Číslo na teba mám, tak sa ti potom ozvem. 🙂

všetkým - a ako to vidíte v obchodoch? Ja som nikde ešte nebola, ale čo som počula, takže hrúza, aj v meste. 😖

andrea.m
2. jan 2009

ja som bola v nedalekých potravinách.platila som v eurách aj mi vydali v eurách takže som bola pri pokladni pomerne krátko.ale tí či platili korunami a mali im v eurách vydať-no čistý chaos. normálne tie predavačky ľutujem. a ešte za pochodu prekladaju cenovky takže polovica tovarov mala ešte veľku cenu v sk no jak vravím čistá katastrofa.

miresta
2. jan 2009

andrea.m - no ja si myslím, že to ešte tak bude trochu dlhšiu dobu
my sme s malou teraz choré, takže na nákup bude musieť odbehnúť manžel, takže dúfam, že za tie dni čo budem doma sa to trochu znormalizuje

andrea.m
2. jan 2009

miresta mne sa zdá že tie predavačky v tom mali jasno. len tie babenky čo stáli v šóre predo mnou moc nie.

andrea.m
2. jan 2009

všetko najlepšie všetkým alexandram, saškam, sašenkám, sandrám a sandrikam v košiciach 😉
a tiež aj všetkým karinkám-neviem či tu nejaké máme ale aj tak

miresta
2. jan 2009

andrea.m - no aj to je možné, veď každý z nás bude mať z toho trochu miš maš, hlavne kým si to prepočítame, z eurami myslím problém nebude, ale keď dnes šla reklama na balu a hovorili o cenách, že 40 centov, alebo 79 centov, tak som si to musela prepočítavať, že koľko to vlastne je, a bude to ešte trvať, kým si na to zvykneme. 🙂 😕 🙂

madi
2. jan 2009

ahojte kosicanky a kosicancatka 😀 vsetkym zelam stastny novy rok, nech sa dari ako si to naplanujete a hlavne nech sme secia zdravi....

andrea.m
3. jan 2009

dobre ráno

a pekne šup šup na prvú stranu

miresta
3. jan 2009

ahojte baby,
tak kde sa ešte stále všetky túlate? My trochu ešte kašleme , ale musíme ísť na nákup, lebo ocko je do večera v práci, tak sa ideme prejsť treochu. Dúfam, že nám ten studený vzduch veľmi neuškodí. 🙂

andrea.m
3. jan 2009

miresta tak na nákupe bacha.mňa dnes skoro odrbali o 3e 😠 ale nedala som sa 🙂

andrea.m
3. jan 2009

no v januárčatách 2007 som cez víkend pravidelne sama, tam som si už zvykla. tak žeby som si zvykala ak tu? 😀

nezabudka84
3. jan 2009

Ahojte, no v tej hlupej telke zase nic nejde... 😒

andrea.m
3. jan 2009

na dvojke davaju 1000 ročnú včelu...klasika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre