Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

monika1
9. feb 2009

dakujem vam baby 😵

norik1
autor
9. feb 2009

Monika, to si toho pracovneho tempa asi moc neuzijes, co? 😉

ludka79
9. feb 2009

Ahoj Nori,
pochval sa ako bolo v Ruzbachoch????

norik1
autor
9. feb 2009

noooooo lyze som si brala zbytocne, v stredu ked sme tam sli tak zacalo prsat, potom bolo stale teplejsie a teplejsie a vcera ked sme odchadzali tak bolo 10,5 stupna....no a dnes som v spravach pocula ze "vodici nechodte do Starej Lubovne lebo je tam snehova kalamita a tvoria sa kolony lebo zapadli aj odhrnace snehu... tak sme sa chodili kupat, omrkli sme aj ten bazen v tom hoteli pri krateri... no a skocili sme do Polska a ja som nakupila Nutrilony 800g - krabica vychadza na 230 Sk (v porovnani s 449 😠 ) a Hami nemliecne kase stoja teraz 26 Sk... teraz je super kurz, euro je silnejsie ako koruna....kuracie cici vychadzali na 86 Sk/kg 😵

zuzana355
9. feb 2009

norik to fakt Nutrilon za taku cenu no naženiem muža 😉
a filipko malý model fotky si porobila okrem tých so sexy šracom čo máš v albume 😀 😀

ludka79
9. feb 2009

Dufam ze ked mi pojdeme este bude aspon trochu snehu...No aj lyzovacky v polsku su tiez lacnejsie...tak uvidime 🙂 myslela som si ze budete do stredy...neviem preco, zajtra idem do skolycky´(novy semster zacina, bleee) a v stredu alebo stvrtok by sme mohli hodit stretko, co ty na to???? Dáááááááávno sme sa nevideli ☹ uz sa mi za vami cnie....
pojdete na ten latinoaerobic? Tiez ma to zaujalo...mohla by som sa pridat?

norik1
autor
9. feb 2009

hej aj dajake foto je len este nie je v compe...dajak neni cas 😀 Srac je sexi co he he tak som sa smiala ked som to tam davala ze som ani nevidela na klavesnicu he he

Ludka streda alebo stvrtok to isti, volame si 😀 A to uz novy semester bleeeee fuj fuj bleee 😝 😝 😝

zuzka111111
9. feb 2009

jeej monika gratulujeeem , prepac moja ale ja sa nepridam 😀
😀 😀 😀 😀 aspon dufam 😅

dnes som videla neru aj s abbom len sa ponahlai asi k lekarovi lebo ja som od lekara isla tak uz je dvojmamicka 😀 😵

ozaj sa to tu nejak rozbehlo.... este majka , dea 😀

kedy dame stretkooooo som sa tesila ze uz bude pekne 😠 a toto na nervy

andrea.m
10. feb 2009

ahojte

monika blahoželám.

ani ja sa nepridám...aj ked v nedeľu som mala skrat či nezamiesime 3 babo a mangel mi to zatrhol....do spláne prišiel pre istotu až ked som zaspala 😀 ...a včera jak došiel z roboty sa opatrne pýtal či už ma prešli tehu chute 😀 😀 😀

norik1
autor
10. feb 2009

He he Adi a už ťa prešli?
No ja sa tiež ešte nepridám, asi by to bolo nejak skoro... maly uz sam stoji na vratkých nôžkach, ale neviem si predstaviť že by som ho mala naháňať s bruškom... ešte asi počkáme 🙂 A Zuzka111111 ma tiež trochu odrádza 😀 keď píše že je s nervami v koncoch 😉

andrea.m
10. feb 2009

norik ja už nervy nemám takže tam by problém nebol....a chute prešli lebo Tami idu zuby a je taká zlá že až 😝 ....som hotová a nevyspatá....ale myslím že ked prišli raz oni sa vrátia-chute myslím 😉

janka1874
10. feb 2009

Dobré ránko
no tak ja sa tiež zatiaľ nepridávam stačí mi vidieť zuzku111111 a hneď ma moje chute prechádzajú počkáme si kým Sendy bude väčšia aspoň budeme mať zas aj malé mojkadlo 😀 😀 😀 😀 😀

monika1
10. feb 2009

dakujem baby 🙂
norik ja mam aj tak robotu iba do konca maja,potom by som bola aj tak doma s Adamkom 🙂
ja by som chcela 3 deticky aj ked muz uz teraz podotkol ze snad uz stacilo 😀 a to sa este druhe ani nenarodilo 😀 ale tak o 10 rokov by to dobre padlo mat este jedno do tretice 🙂

adi tak tvoj muzik sa normalne zlakol tvojej tehu chuti 😀

norik kde presne ste to boli?

norik1
autor
10. feb 2009

Vo vysnych Ruzbachoch v penzione san andre www.sanandre.sk super tam bolo 🙂

monika1
10. feb 2009

jej no vyzera to tam super 🙂 my hladame nieco na Velku noc kde by sme vypadli

norik1
autor
10. feb 2009

Super bolo ze tam bol bazen s teplou vodou priamo dnu, takze nemusis s detmi pobehovat po vonku...oblecies zupan a zides dolu schodmi 🙂
A ked nie je sneh tak si odskocis do Polska na Nutrilon he he 😀 😀 😀

norik1
autor
10. feb 2009

mamusky co porabate? urcite ste vsetky vonku ked tu nikto nie je, ved je krasne - slniecko svieti, hraju sa deti... jaaaaj ci to este len bude...som sa zasnivala 😀 😀

zuzana355
10. feb 2009

norik ta ty spíš aj cez den nehanbíš 😀 😀 😀
u zubárky som bola tak som rada že nesuším doma peniaze ale nechávam u nej 😀 😀

ale asi fakt tu nikto nie je 😕

norik1
autor
10. feb 2009

ved hovorim ze su vsetky mamule na kupalisku 😀 😀 😀

zuzana355
10. feb 2009

norik ty si si zasa zdriemla alebo snívaš s otvorenými očami 😀 😀 😀 to máš velmi dobre díte kedže ti to dovolí 😀 😀

norik1
autor
10. feb 2009

he he ved poznas Filipa...a teraz uz riadne stvornozkuje a ked je nieco vhodne poblizku, aj sa postavi... takze uz som dosnivala 😀 😀 😀

miresta
11. feb 2009

ahojte baby, nebola som tu dlhšie, mala som toho dosť. No ale ako čítam máme tu šťastnú novinku.

monika - !!!!!!!!!!! gratulujem !!!!!!! Ja sa na to ešte necítim, a hlavne ma odradí, keď idem sestre strážiť detičky, mám potom na starosti 3 ročnú, moju 1 ročnú a 11 mesačnú, no a to naozaj ma odstrašuje. 🙂

fibus
11. feb 2009

ahojte, monika blahozelame 🙂

yesno22
11. feb 2009

ahojte...my sme chorucky ☹ mame silnu virozu, kasleme, soplime a v noci spime len nacapeny na mamke 😔 dnes sme zasli pre istotu k dr, ale len potvrdila, co som si myslela...ze atb su zbytocne, aj tak by nepomohli, ale aspon sme sa tam ukazali...presne po roku 😅
Jakub bol hrdina, pekne ukazal hrdielko, nechal si vziat krv a ani nepipol 🙂

no idem, lebo placka

monika1
11. feb 2009

ahojte 🙂
miresta,fibus dakujeme krasne 😵

Mati skore uzdravenie Jakubkovi 😉

dara9402
11. feb 2009

ahojte kocky chcem sa opytat viete mi povedat niektora kde na rastislavku to mam ist na ortopediu s mimcom?

majka35
11. feb 2009

dara, neviem, prečo na ortopédiu ... to ti odporučila tvoja detská lekárka? ... ja som bola u ortopéda, keď malá mala dva týždne a ortopéd mi povedal, že s takou malou tu zbytočne chodím, ukázal mi iba, ako mám prebaľovať naširoko

kamilecka
11. feb 2009

Ahojte

Dara ortopedia jedna je oproti zmrzline,to ani nejdes do arealu nemocnice,ale len prejdes od zmrzliny cez cestu a tam je taky domcurik 🙂 My sme tam boli s klbikmi ked sme boli malicky 🙂

dara9402
11. feb 2009

volala som ortopedke a na usg klbikov mame prist do mesiaca veku, maly ma tri tyzdne tak ideme zajtra

kamilecka presne tam mame ist snad to najdem dakujem 🙂

zuzana355
11. feb 2009

ahojte kočky
mati jakubkovi skoré uzdravenie prajeme 🙂
dara určite to najdeš kamilečka ti prestne povedala je to oproti zmrzline cez cestu 😉
norik už ti začína krutá realita 😀 😀 😀 ani cvičit ti nebude treba chodit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre