Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zuzana355
21. jún 2009

všetkým choručkým prajeme skoré uzdravenie 🙂 nech ste čím skor OK.

a to počasíčko tak to je katastrofa ževraj leto 😠 😠

andrea.m
22. jún 2009

to čo je vonku? 😲 brrrrr

zuzka111111
22. jún 2009

no a cely tyzden ma byt takto sa tesim 😠 ...uz teraz vystrajaju....co to bude cely tyzden 😖

simka9122008
22. jún 2009

No hovorte my o tom, taká som nasratá že až 😠

andrea.m
22. jún 2009

hlavne že budúci týždeň bude hic...teda aspoň dúfam, lebo ma drbne

zade
22. jún 2009

Ahojte, je tu niekto kto vie pekne spievat ma vztah k malym detickam a ma chut troska si privyrobit?
Blizsie info cez IP.

zuzana355
22. jún 2009

adi tak to dufam aj ja že nabudúci týžden už bude fajn počasie lebo toto je na nervy ten vetrisko 😠 😠

andrea.m
23. jún 2009

zuzi my ideme na dovču do šturova tak ma drbne ked bude kosa 😠

janka1874
23. jún 2009

no nechcem Vás strašiť ale takéto o ničom počasie hovoria cca do 10-teho júla

andrea.m
23. jún 2009

no diky 😠 my sa 4teho vraciame domov

janka1874
23. jún 2009

no adi ja za to nemôžem len píšem čo viem 🙂 ale zas ber to z rezervou tu toho už nakecali a bolo úplne ináč

zuzana355
23. jún 2009

tak adi vytiahnut bundy gumáky a ide sa na dovču 😀 😀 😀 ale nie tak snáť už to bude len lepšie ved toto je na nervy 😠

jeane1
23. jún 2009

adi ved v šturove sa dá kupať aj ked je vonku zima 😀 😀

andrea.m
23. jún 2009

len neviem ako to decka zvládnu, lebo oni radi do bazena von z bazena 😖

no práve bola dobra prietrž teda...my samo vonku...došli sme komplet mokrí ☹

zuzana355
24. jún 2009

cafte kočky čo dneska porabate ja by som taaaaaaaak spala z toho počasia je mi na nič ani variť sa mi nechce dnes budeme jest suchý chleba 😀 😀 😀

miresta
24. jún 2009

ahoj baby, po dlhej odmlke sa ozývam. Minulý týždeň sa mi vydávala segra, tak som mala dosť práce s pečením . Robila som aj tortu, potom hodím foto ešte nemám stiahnuté s foťáku.
Ako sa vám darí? Počasie máme hrozné, že?

janka 1874 - ako sa máš? Ako bruško? Mne ešte stále nič nevidno. Ale som aj rada. Mohlo by potom hneď naraz vybehnúť, aby som nevyzerala ako tučnučká ale ako tehotná. 😀

dea - ako ty, už si zdravá? Mňa akurát od včera hrozne bolí hrdlo. Torta sa podarila, nie až tak ako som chcela, ale zožala veľký úspech. Segra mala tri torty, a najviac sa jej páčila moja, tak som bola veľmi rada.

Žienky pekné dni, aj v tom upršanom počasí, papa 😉

simka9122008
24. jún 2009

Ahoj Miresta, tak to je fajn že sa cítiš fajn

janka1874
24. jún 2009

miresta ja sa mám dobre no a k brušku tak ja ho už teda mám riadne obrovské no čo už narobím ale našťastie zatiaľ priberám len na brušku 😀 a tak by to aj mohlo ostať
a ty sa ako cítiš? ako to všetko zvládaš

dea
24. jún 2009

ahojte............

miresta dakujem......no uz som od nedele konecne ok......ta angina mi dala zabrat 😝 v pondelok a utorok som bola v PO, zajtra a v piatok idem znova do PO........na dalsi tyzden idem zase na tri dni.......takze pomaly sa dostavam do pracovneho rezimu 😅 😝 😝
skoda ze to s tou tortou nevyslo ☹ tesila som sa ☹

no ale tesim sa na foto tvojej 😉 ze ako sa podarila 😉

baby kedy skonci to hnusne pocasie??? ja chcem uz len teplooooo..........slnkoooooooooooo ☹

andrea.m
24. jún 2009

dea podľa jurčoviča v nedeľu už bude pekne 😉

simka9122008
24. jún 2009

Kočky vyšlo slnkoooooooooooooooo

zuzana355
24. jún 2009

simka kdeeeeeeee ja ho ešte nevidím 😠 😠

simka9122008
24. jún 2009

No tak z času na čas vykukne, ako v apríli 😀

zuzka111111
24. jún 2009

ahojte..
no doobedu prsalo jak najate a teraz ked deti spia tak je pekne a ked vstanu tak jak naschval zacne prsat 😖

nejak nic nestiham....a v podstate sa mi ani nic nechce 😉 uz neviem co mam robit s detmi doma...s lilkou by sa uz dalo kreslit a kade co robit ale nelly vsetko ničí lilka potom kričíííí ach jaj toto uz nieje na moje nervy....

aj vonku ist je horor lilka chce byt v kočíku nelly zase kočík ani cítiť nechce keby som sa vedele rozpoliť tak by sa to dalo zvladnuť 😒

pošlite mi trochu energie ...vsade zhanam len nieco sladke zrejme si uz organizmus sam nieco zhana .....co je dobre lebo zo sladkeho budem ako prasiatko 😠

tak uz nejake to stretko ked bude pekne by sme mohli zriesit lebo nejak sme boli sikovnejsie ine roky ako tento 😠 😠

janka1874
24. jún 2009

no tento rok sme čakali so stretkom na dážď tak neviem neviem či ešte nejaké bude 😀 😀 😀

zuzana355
24. jún 2009

kočky že normálne slnko wau 🙂

andrea.m
24. jún 2009

zuzka šupni lilku do škôlky a hned ti bude ľahšie 😉

majka35
26. jún 2009

ženy, ta vy kde ste? 😕

zuzana355
26. jún 2009

tak tu 😀 😀

andrea.m
26. jún 2009

ta tu som ale už letím vonku kým svieti oskar 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre